0
clear
  • hummingbird антички глеѓ глазура ретро брошеви џемпер
  • -20%
  • -20%
hummingbird антички глеѓ глазура ретро брошеви џемпер

hummingbird антички глеѓ глазура ретро брошеви џемпер

DEN 1284.00
DEN 1027.00

Количината на стоката
Тековен


Големина : 3.5 * 4.3 cm

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Метални Легури,Бакар
Стил:
Класичен
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
BOCAI
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
56152037 1688
Стил:
Хан издание
Третман процеси:
Поставете дупчалка со спирална бургија
Пакување:
Независна пакување
Брошеви Тип:
Brooch Иглички

Слични производи

2017 Жените Нова Мода Накит Сетови Nechlace И Свадба Булчински sliver позлатен Сребро Обетки Позлатен Кристал За

Abacпребројување рамка посебна намена алатка 8 6 редови keychain Кинески ancientclassic Калкулатор сметководство ко

ГОЛЕМИНА на(Приближно) 13.7x10.5mmМатеријал : цинк легура метали (олово бесплатно)Ве молиме не понуда, ако не

1 PC Висок Квалитет на Алуминиум во Мода Филмот Kill Bill Серија "ПИЧКА ВАГОН" Keyring Писмо Приврзоци Додатоци За

ПревозотНие сме меѓународни продавачот од Кина копното.Прифатлива цена и најдобра услуга е она што ние

Моден Накит 100 PCS 39*10мм Гроздобер Сребро Прекрасна Пеперутка Шарм Приврзоци DIY Накит Наоди Бесплатен Пре

2017 Жените Сина Мода Накит Сетови Nechlace И Свадба Булчински sliver позлатен Сребро Обетки Позлатен Кристал За

Срцето Бронза Позлатен Шарм Pendant 21x23mm 30pcs по многу (T391) 2015 Година Нови Бесплатен Превозотпроизвод ID : T391го

, ве молиме контактирајте не веднаш за помош.Ако сакате да го одржи најголемиот дел цел,ние може да ви по

Трговија на големо Ниска цена AZ Почетна Буква на Азбуката Pendant Шарм,Рака Печат Сребрена / Gold / Розово Злат

Прекрасен подарок за вас и вашите пријатели Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС Ве молиме да ни испрати

8 mm Пост должина : директно 10мм,топката крај : 6mmБоја : сребро.Во зависност од ситуацијата, ние ќе ви ги дад

Бренд За Накит Поставува Висок КвалитетБоја : Зелена,MulticolorГолемина : Pls Се Види На СликаКина Пост Воздух

Најдобриот подарок за вашите пријатели и себе сиМногу individualize, нека ви плима до одеднашДиви, личност, мн

Please wait...