0
clear
  • Wholesales 1 Компјутер Од Не ' Рѓосувачки Челик Скок Веѓа Прстен Barbells Око Прстени Банана Тело Пирсинг Накит За Жените
  • -20%
  • -20%
Wholesales 1 Компјутер Од Не ' Рѓосувачки Челик Скок Веѓа Прстен Barbells Око Прстени Банана Тело Пирсинг Накит За Жените

Wholesales 1 Компјутер Од Не ' Рѓосувачки Челик Скок Веѓа Прстен Barbells Око Прстени Банана Тело Пирсинг Накит

DEN 14.88
DEN 12.00

Количината на стоката
Тековен

Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција. Ви благодариме за вашиот одлична соработка ! Начин на плаќање прифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union. Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС. Нашиот магацин се наоѓа во Yiwu, најголемиот мали артикли на пазарот во Кина.) може да биде подолго од вообичаеното време. Додека секој чекор е донесена за да се осигура дека ние брод надвор точен објект, ќе има прилика кога ќе примите предмети кои се различни од опис. Ве молиме да ги прочитате сите опис предвидено како водич пред да конкурираат. Ние го цениме секој поединечен клиент, како и трговија на големо со клиентите. Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата. Ние сме во моментов се специјализирани во Кујната Tools. Во случај да сте го добиле погрешен објект, Предмети мора да се врати во неговата оригинална и неискористени состојба & исто така, мора да биде во оригинална кутија и пакување. Ние нудиме на нашите клиенти неверојатно заштеди во споредба со цените понудени од страна на традиционалните трговците на мало за слични или идентични производи. Големи цел трансакции може да приватна преговарање
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Боја : Црна, Злато, Сребро, Multicolor
Големина : Како се покаже како слика
Пакет се вклучени : 1 КОМПЈУТЕР Веѓа Прстен
Забелешка : Од Русија пост нова политика за целосно име и презиме , pls секој купувач да понудат на своите полно име пред да се плати во вашата платежна адреса . Превозот Услови Стандард на Услуги е Кина пост воздухопловната или Хонг Конг пост воздухопловната. За Нас По 5 години успешна продажба на e Bay, решивме да започнеме нашиот нирвана. Се враќа Рок Во случај да сте го добиле дефект на објектот, потрошувачот има до 7 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова.

Детални карактеристики

Главниот Камен Боја:
Црна, Златна, Мулти
Бренд Име:
Velishy
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Телото Накит Тип:
Јазик Прстени
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
/
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Слични производи

КОЛИЧИНИ : 7pcsГОЛЕМИНА на(Приближно) : 39.4 mm дупка 2.4 mm БОЈА : ТИБЕТСКАТА сребрен тон Материјал : Цинк Легура

Моден Накит 100 PCS 39*10мм Гроздобер Сребро Прекрасна Пеперутка Шарм Приврзоци DIY Накит Наоди Бесплатен Пре

Враќање УсловиМоже да се врати на објектот во оригиналниот пакет рок од 2 дена по добивањето ако не сте з

2017 Жените Нова Мода Накит Сетови Nechlace И Свадба Булчински sliver позлатен Сребро Обетки Позлатен Кристал За

Бренд За Накит Поставува Висок КвалитетБоја : Зелена,MulticolorГолемина : Pls Се Види На СликаКина Пост Воздух

ГОЛЕМИНА(Околу) 30*27mm дупка 2.3 mmМатеријал : цинк легура метали (олово бесплатно)Ве молиме не понуда, ако не

Најдобриот подарок за вашите пријатели и себе сиМногу individualize, нека ви плима до одеднашДиви, личност, мн

Гроздобер 8 Јазол Шарм Приврзоци Конектори Број 8 Бесконечност Знак Pendant Шарм 31x13mm 30pcs / многу (T361) 2015 Годин

Abacпребројување рамка посебна намена алатка 8 6 редови keychain Кинески ancientclassic Калкулатор сметководство ко

3 Rows 78мм поставен Класичен мода Розова Образован слатководни Бисер Ѓердани Хривнија Поставите BV465 Клиен

2017 Жените Сина Мода Накит Сетови Nechlace И Свадба Булчински sliver позлатен Сребро Обетки Позлатен Кристал За

39 / многупарчиња / многуOMH фабрика 50pcs различни боја Глина Кристал ААА++ Кристал Одговара Biagi Хривнија Ев

ГОЛЕМИНА на(Приближно) 40*16.7 mm дупка 3ммМатеријал : цинк легура метали (олово бесплатно)Ве молиме не понуд

Моден Накит 100 PCS 39*10мм Гроздобер Сребро Прекрасна Пеперутка Шарм Приврзоци DIY Накит Наоди Бесплатен Пре

Прекрасен подарок за вас и вашите пријатели Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС Ве молиме да ни испрати

Моден Накит 100 PCS 39*10мм Гроздобер Сребро Прекрасна Пеперутка Шарм Приврзоци DIY Накит Наоди Бесплатен Пре

Добредојдовте во мојата продавницаДобредојдовте во мојата продавница продавница! Како стоки на сликат

Моден Накит 100 PCS 39*10мм Гроздобер Сребро Прекрасна Пеперутка Шарм Приврзоци DIY Накит Наоди Бесплатен Пре

8 mm Пост должина : директно 10мм,топката крај : 6mmБоја : сребро.Во зависност од ситуацијата, ние ќе ви ги дад

3933846445768679 копче синџир парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче[xlmodel][фото

Шопинг Белешка Ако цел Ако цел>$7 , Слободни Кина Пост Воздух Mail , 1545days Ако цел$150 , Слободни DHL / EMS / Федекс /

Моден Накит 100 PCS 39*10мм Гроздобер Сребро Прекрасна Пеперутка Шарм Приврзоци DIY Накит Наоди Бесплатен Пре

Бренд Нам e : GW Детали Na мене : Сребро Срцето Шарм Пурпурна Камен Покриваат Вистински Сребро 925 Фунта Одго

Вашата акција ќе ни помогне да им понудиме на нашите млеко и леб.Ние ќе ги направиме сите стоката како "п

Please wait...