0
clear
  • Маица ткаенината cufflink сребро писмо близнаци cufflinks бакар материјал 26 англиски букви cufflinks бесплатен превозот
  • -20%
  • -20%
Маица ткаенината cufflink сребро писмо близнаци cufflinks бакар материјал 26 англиски букви cufflinks бесплатен превозот

Маица ткаенината cufflink сребро писмо близнаци cufflinks бакар материјал 26 англиски букви cufflinks бесплатен

DEN 132.48
DEN 106.00

Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
TUBAGE
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Материјал:
Метал
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Срцето
Број На Модел На:
WN-1-0026
Материјал:
Кристално
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик

Слични производи

60pcs / кутија Кристал Кристал Нерѓосувачки Челик Носот Накит Директно Студ Бар Пирсинг на Нос Прстен Септ

2017 Жените Сина Мода Накит Сетови Nechlace И Свадба Булчински sliver позлатен Сребро Обетки Позлатен Кристал За

2017 Жените Нова Мода Накит Сетови Nechlace И Свадба Булчински sliver позлатен Сребро Обетки Позлатен Кристал За

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа најпопуларниотНие ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако б

Нов Стил Накит Кристал BroochРазличен Дизајн, Повеќе Избори Димензии : Должина 4.4 *Ширина 2.9 cm

сад $ 1.7 / Парчесад $ 0.1 / Парчесад $ 0.13 / Парчесад $ 0.13 / Парчесад $ 0.13 / Парчесад $ 0.13 / Парчесад $ 0.13 / Парчес�

Не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето; ние сме посветени на вашиот 100%

1 PC Висок Квалитет на Алуминиум во Мода Филмот Kill Bill Серија "ПИЧКА ВАГОН" Keyring Писмо Приврзоци Додатоци За

JEXXI Нов Дизајн на Брендот Исклучителна Шупливи Кубни Циркон Кристално Сребро Мода Накит во Собата За Же�

Здраво, ви Благодариме за запирање од страна на!Ве молиме прочитајте описи внимателно пред место понуда

Топло ПрепорачувамОпис На Производот100% Нов и Висок КвалитетМатеријал : цинк Легура,Кристал КристалноО�

Добредојдовте На 8 Seasons Дизајнер Продавница : ) Контактирајте со насМожете да Контактирате со Оставање П�

Прекрасен подарок за вас и вашите пријатели Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС Ве молиме да ни испрати�

SKU : S455Потекло : Произведено Во КинаТип : 925 Sterling SilverТежина : 4.1 GБренд : GW парична Казна НакитКАМЕЊА Материј

Плаќање* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.*Зачувам е нашиот препор�

Мојот пријател : Ви благодариме за посетата на нашата продавница, ние ви благодариме за вашето време1 : А�

Подетални ИНФОРМАЦИИ Големина : 13mm*15.4 mm(0.5*0.6 инчи)Материјал : Цинк Легура, Екопријателски направени, nickle

Детали за производот Rhinestones Легура Brooch Висок Квалитет Во ЕУ & О & САД Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Ц

Здраво, ви Благодариме за запирање од страна на!Ве молиме прочитајте описи внимателно пред место понуда

3 Rows 78мм поставен Класичен мода Розова Образован слатководни Бисер Ѓердани Хривнија Поставите BV465 Клиен

Мојот пријател : Ви благодариме за посетата на нашата продавница, ние ви благодариме за вашето време1 : А�

JEXXI Убава Пеперутка Дизајн Мода 925 Фунта Сребрен Накит во Собата За Жените Циркон Обетки Кристал+Ѓердан �

Please wait...