0
clear
  • Моден Дама Anklets бос Сандали, Златни Сребрена Боја Фигаро Синџир Anklet Хривнија Нога за Жените Нога Накит
  • -20%
  • -20%
Моден Дама Anklets бос Сандали, Златни Сребрена Боја Фигаро Синџир Anklet Хривнија Нога за Жените Нога Накит

Моден Дама Anklets бос Сандали, Златни Сребрена Боја Фигаро Синџир Anklet Хривнија Нога за Жените Нога Накит

DEN 89.28
DEN 72.00

Количината на стоката
Тековен

Ако сте незадоволни со тоа, ве молиме ни e-mail пред да замине негативни или неутрални или постигне 1 или 2.

Детални карактеристики

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен
Тип На Објект:
Anklets
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
/моб
Бренд Име:
imixlot
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Должина:
24+5cm
Материјал:
Метал
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Anklets
is_customized:
Yes
боја:
Злато Сребро.
Објектот:
глуждот хривнија
Тип:
anklets за жени
клучен збор :
pulsera tobillo
Материјал:
Никој

Слични производи

Нови Пристигнување Мода Срцето на Жените во облик на Pendant Глуждот Хривнија Синџир Линк Нога Сандала Пла�

Здраво, ви Благодариме за запирање од страна на!Ве молиме прочитајте описи внимателно пред место понуда

1 Set / многу RONGQING Кристал Свадба Накит Сетови Сребро Позлатен Teardrop Булчински Обетки Хривнија 2017 chokers ѓерд�

1 PC Висок Квалитет на Алуминиум во Мода Филмот Kill Bill Серија "ПИЧКА ВАГОН" Keyring Писмо Приврзоци Додатоци За

За Нас По 5 години успешна продажба на e Bay, решивме да започнеме нашиот нирвана Ве молиме да ни испратите

Драги Наши, Среќна Нова Година.Ние ќе не бродот во текот на Пролетниот Фестивал (8 Февруари до 23 Февруари)

2017 Жените Нова Мода Накит Сетови Nechlace И Свадба Булчински sliver позлатен Сребро Обетки Позлатен Кристал За

Мојот пријател : Ви благодариме за посетата на нашата продавница, ние ви благодариме за вашето време1 : А�

3 Rows 78мм поставен Класичен мода Розова Образован слатководни Бисер Ѓердани Хривнија Поставите BV465 Клиен

Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис,

Добредојдовте На 8 Seasons Дизајнер Продавница : ) Контактирајте со насМожете да Контактирате со Оставање П�

Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негатив

сад $ 1.7 / Парчесад $ 0.1 / Парчесад $ 0.13 / Парчесад $ 0.13 / Парчесад $ 0.13 / Парчесад $ 0.13 / Парчесад $ 0.13 / Парчес�

Материјал : Хируршки Нерѓосувачки ЧеликГолемина на : 1.Целосно покажува посебен вкус и личност За Нас По

) може да биде подолго од вообичаеното време Не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и �

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа најпопуларниотНие ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако б

Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.Ве МОЛИ

JEXXI Убава Пеперутка Дизајн Мода 925 Фунта Сребрен Накит во Собата За Жените Циркон Обетки Кристал+Ѓердан �

Плаќање* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.*Зачувам е нашиот препор�

Please wait...