0
clear
  • 12pcs Шарм нека оди нека бог 20*12mm Антички Сребрен Позлатен Приврзоци Одлуки DIY рачно изработени Тибетската Сребрен Накит
  • -20%
  • -20%
12pcs Шарм нека оди нека бог 20*12mm Антички Сребрен Позлатен Приврзоци Одлуки DIY рачно изработени Тибетската Сребрен Накит

12pcs Шарм нека оди нека бог 20*12mm Антички Сребрен Позлатен Приврзоци Одлуки DIY рачно изработени Тибетската

DEN 100.32
DEN 90.00

Количината на стоката
Тековен

Драги Наши, Среќна Нова Година.Ние ќе не бродот во текот на Пролетниот Фестивал (8 Февруари до 23 Февруари) и да продолжи со превозот од 24 Февруари .Ви благодариме за вашиот разбере.

Детални карактеристики

Метали Тип:
Цинк Легура
Шарм Тип:
Азбуката, Датуми & Бројки
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
Други
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
eunwol

Слични производи

Подетални ИНФОРМАЦИИ Големина : 13mm*15.4 mm(0.5*0.6 инчи)Материјал : Цинк Легура, Екопријателски направени, nickle

Прекрасен подарок за вас и вашите пријатели Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС Ве молиме да ни испрати

Мојот пријател : Ви благодариме за посетата на нашата продавница, ние ви благодариме за вашето време1 : А

Производ : Мајка дена Накит Боја : Злато ;Сребро.Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Пакет : OPP Вреќа1) Наредби

Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС Ви благодариме за вашиот одлична соработка ! Начин на плаќање прифа

сад $ 1.7 / Парчесад $ 0.1 / Парчесад $ 0.13 / Парчесад $ 0.13 / Парчесад $ 0.13 / Парчесад $ 0.13 / Парчесад $ 0.13 / Парчес

2017 Жените Нова Мода Накит Сетови Nechlace И Свадба Булчински sliver позлатен Сребро Обетки Позлатен Кристал За

ГОЛЕМИНА на(Приближно) 40*16.7 mm дупка 3ммМатеријал : цинк легура метали (олово бесплатно)Ве молиме не понуд

SKU : S455Потекло : Произведено Во КинаТип : 925 Sterling SilverТежина : 4.1 GБренд : GW парична Казна НакитКАМЕЊА Материј

Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис,

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа најпопуларниотНие ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако б

Здраво, ви Благодариме за запирање од страна на!Ве молиме прочитајте описи внимателно пред место понуда

За Нас По 5 години успешна продажба на e Bay, решивме да започнеме нашиот нирвана Ве молиме да ни испратите

Топло ПрепорачувамОпис На Производот100% Нов и Висок КвалитетМатеријал : цинк Легура,Кристал КристалноО

Добредојдовте На 8 Seasons Дизајнер Продавница : ) Контактирајте со насМожете да Контактирате со Оставање П

Abacпребројување рамка посебна намена алатка 8 6 редови keychain Кинески ancientclassic Калкулатор сметководство ко

3933846445768679 копче синџир парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче[xlmodel][фото

Здраво, ви Благодариме за запирање од страна на!Ве молиме прочитајте описи внимателно пред место понуда

Добредојдовте во мојата продавницаДобредојдовте во мојата продавница продавница! Како стоки на сликат

Please wait...