0
clear
  • Blucome Кул Велосипед Брошеви За Жени, Девојки Злато-боја на Мал Велосипед Модел Brooch Иглички Шамија Тока Man Костум Облека Додаток
  • -20%
  • -20%
Blucome Кул Велосипед Брошеви За Жени, Девојки Злато-боја на Мал Велосипед Модел Brooch Иглички Шамија Тока Man Костум Облека Додаток

Blucome Кул Велосипед Брошеви За Жени, Девојки Злато-боја на Мал Велосипед Модел Brooch Иглички Шамија Тока

DEN 302.40
DEN 272.00

Количината на стоката
Тековен


Нов Стил Накит Кристал Brooch
Различен Дизајн, Повеќе Избори Димензии : Должина 4.4 *Ширина 2.9 cm

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Пол:
Момчиња
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
Blucome
Обликотшема:
Секојдневно Материјали
Брошеви Тип:
Брошеви
Број На Модел На:
9106100046
Безбедност Стандард :
CE, доведе слободни, никел слободни
Продажба Метод:
Еден компјутер само/Многу во големо Продажба
Клучни зборови:
Симпатична Љубов Рубин Накит Сина Велосипеди Brooch Шамија Иглички Клипови Broche
Примена:
Нова Година На Подарок, Жените Ден Подарок, Годишнина, Ангажирање
is_customized:
Yes
Големина:
4.4*2.9 cm

Слични производи

Сите производи ќе бидат испратени во рок од 3 дена по уплатата надолу.

Производ : Мајка дена Накит Боја : Злато ;Сребро.Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Пакет : OPP Вреќа1) Наредби

ПревозотНие сме меѓународни продавачот од Кина копното.Прифатлива цена и најдобра услуга е она што ние

Нови Пристигнување Мода Срцето на Жените во облик на Pendant Глуждот Хривнија Синџир Линк Нога Сандала Пла

Добредојдовте На 8 Seasons Дизајнер Продавница : ) Контактирајте со насМожете да Контактирате со Оставање П

Материјал : Хируршки Нерѓосувачки ЧеликГолемина на : 1.Целосно покажува посебен вкус и личност За Нас По

JEXXI Убава Пеперутка Дизајн Мода 925 Фунта Сребрен Накит во Собата За Жените Циркон Обетки Кристал+Ѓердан

Ве молиме да бидете трпеливи! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната Вие сте добредој

2017 Жените Нова Мода Накит Сетови Nechlace И Свадба Булчински sliver позлатен Сребро Обетки Позлатен Кристал За

1 Set / многу RONGQING Кристал Свадба Накит Сетови Сребро Позлатен Teardrop Булчински Обетки Хривнија 2017 chokers ѓерд

сад $ 1.7 / Парчесад $ 0.1 / Парчесад $ 0.13 / Парчесад $ 0.13 / Парчесад $ 0.13 / Парчесад $ 0.13 / Парчесад $ 0.13 / Парчес

3 Rows 78мм поставен Класичен мода Розова Образован слатководни Бисер Ѓердани Хривнија Поставите BV465 Клиен

1 PC Висок Квалитет на Алуминиум во Мода Филмот Kill Bill Серија "ПИЧКА ВАГОН" Keyring Писмо Приврзоци Додатоци За

) може да биде подолго од вообичаеното време Не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и

60pcs / кутија Кристал Кристал Нерѓосувачки Челик Носот Накит Директно Студ Бар Пирсинг на Нос Прстен Септ

Детали за производот Rhinestones Легура Brooch Висок Квалитет Во ЕУ & О & САД Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Ц

сад $ 1.7 / Парчесад $ 0.1 / Парчесад $ 0.13 / Парчесад $ 0.13 / Парчесад $ 0.13 / Парчесад $ 0.13 / Парчесад $ 0.13 / Парчес

Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негатив

Abacпребројување рамка посебна намена алатка 8 6 редови keychain Кинески ancientclassic Калкулатор сметководство ко

Топло ПрепорачувамОпис На Производот100% Нов и Висок КвалитетМатеријал : цинк Легура,Кристал КристалноО

Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС Ви благодариме за вашиот одлична соработка ! Начин на плаќање прифа

Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.Ве МОЛИ

Подетални ИНФОРМАЦИИ Големина : 13mm*15.4 mm(0.5*0.6 инчи)Материјал : Цинк Легура, Екопријателски направени, nickle

Please wait...