0
clear
  • МОРЕ MEW 34*48mm Бакар Filigree Цвеќиња Парче Конектори 5 Бои Позлатен Шупливи Надвор Шарм DIY Накит Одлуки 50 КОМПЈУТЕРИ
  • -20%
  • -20%
МОРЕ MEW 34*48mm Бакар Filigree Цвеќиња Парче Конектори 5 Бои Позлатен Шупливи Надвор Шарм DIY Накит Одлуки 50 КОМПЈУТЕРИ

МОРЕ MEW 34*48mm Бакар Filigree Цвеќиња Парче Конектори 5 Бои Позлатен Шупливи Надвор Шарм DIY Накит Одлуки

DEN 447.36
DEN 403.00

Количината на стоката
Тековен


Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Пред да се врати назад на објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки
Ние ќе ви обезбедиме позитивен фидбек еднаш уплата,да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас. Ве молиме да знаат ова
Тие се убави zakka приврзоци за изработка на накит
Добредојдовте на одберете го релевантниот накит компонента во нашата продавница! : )
Не како чекори подолу,ќе најдете твоите најдобри љубов накит тука : ) каква Било помош, исто така може јавете се во нашата служба
~Изберете производ
~~Додади во кошничка
~~~Кликни за да се купи
~~~~Потврда на плаќањето
~Предмети се добро спакувани со картонска кутија. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа : )
Ви благодариме за вашата поддршка!
.Се надеваме дека ќе разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ве молиме да знаат ова.
Ние само испораката од страна на Кина Пост Воздух Mail за бесплатен превозот,треба околу 15-25 работни дена пристигне
И на парцели на сад испраќаат по е-Пакет за слободни
Ако треба стоката под итно, ве молиме изберете побрзо превозот метод како DHL, или ЕМС,pls контакт со нас и да плаќаат екстра за испорака(5-9 дена да пристигне)
Visa/Master Card - CNY издавање потврди за канал
Чекор 1, Внесете кредитна картичка и informatiom,кликнете на копчето "Плати Мојата Цел"
Чекор 2, Дел од банката треба да го внесете поврзани со банкарски валидација на информациите кои
Чекор 3, Внесете ја плати успешна страница
Visa/Master Card - ДОЛАРИ приходи канал
Чекор 1 Изберете Виза, внесете информации за кредитна картичка
Чекор 2, Директна влезе плати успешна страница
Money Bookers
Чекор 1, Влез Money Bookers сметка
Чекор 2, Текст Money Bookers сметка лозинка
Чекор 3, Изберете Money Bookers рамнотежа или други методи за плаќање
Чекор 4, Директна влезе плати успешна страница
Western Union ( Само amout на ред помеѓу -5000 можат да го користат овој начин )
Чекор 1 Изберете western union, печатење на информациите во врска со
Чекор 2, До најблиската western union шалтер, да се пополни во remittance форма според печати информации
Чекор 3, Да ги информира нашите systerm кога western union потврди плаќа успешно.

Детални карактеристики

Метална боја:
Суровини и месинг, Антички Бронза Позлатен, Родиум боја, Златна боја, црна Пиштол
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
МОРЕ MEW
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Шарм Тип:
Цвеќиња
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
cy1580
Материјал:
Дувачкиот
Големина:
34*48mm

Слични производи

Здраво, ви Благодариме за запирање од страна на!Ве молиме прочитајте описи внимателно пред место понуда

Не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето; ние сме посветени на вашиот 100%

Abacпребројување рамка посебна намена алатка 8 6 редови keychain Кинески ancientclassic Калкулатор сметководство ко�

1 Set / многу RONGQING Кристал Свадба Накит Сетови Сребро Позлатен Teardrop Булчински Обетки Хривнија 2017 chokers ѓерд�

сад $ 1.7 / Парчесад $ 0.1 / Парчесад $ 0.13 / Парчесад $ 0.13 / Парчесад $ 0.13 / Парчесад $ 0.13 / Парчесад $ 0.13 / Парчес�

Добредојдовте На 8 Seasons Дизајнер Продавница : ) Контактирајте со насМожете да Контактирате со Оставање П�

1 PC Висок Квалитет на Алуминиум во Мода Филмот Kill Bill Серија "ПИЧКА ВАГОН" Keyring Писмо Приврзоци Додатоци За

сад $ 1.7 / Парчесад $ 0.1 / Парчесад $ 0.13 / Парчесад $ 0.13 / Парчесад $ 0.13 / Парчесад $ 0.13 / Парчесад $ 0.13 / Парчес�

Ве молиме да бидете трпеливи! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната Вие сте добредој

Нови Пристигнување Мода Срцето на Жените во облик на Pendant Глуждот Хривнија Синџир Линк Нога Сандала Пла�

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа најпопуларниотНие ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако б

Материјал : Хируршки Нерѓосувачки ЧеликГолемина на : 1.Целосно покажува посебен вкус и личност...

Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.Ве МОЛИ

Моден Накит 100 PCS 39*10мм Гроздобер Сребро Прекрасна Пеперутка Шарм Приврзоци DIY Накит Наоди Бесплатен Пре�

Прекрасен подарок за вас и вашите пријатели Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС Ве молиме да ни испрати�

Please wait...