0
clear
  • TREAZY Мода Имитација скапоцен камен Кристал Цвеќиња Брошеви Иглички Гроздобер Свадба Брошеви Букет За Жените Прибор за Облека
  • -20%
  • -20%
TREAZY Мода Имитација скапоцен камен Кристал Цвеќиња Брошеви Иглички Гроздобер Свадба Брошеви Букет За Жените Прибор за Облека

TREAZY Мода Имитација скапоцен камен Кристал Цвеќиња Брошеви Иглички Гроздобер Свадба Брошеви Букет За Жените

DEN 143.52
DEN 118.00

Количината на стоката
Тековен


Топло Препорачувам
Опис На Производот
100% Нов и Висок Квалитет
Материјал : цинк Легура,Кристал Кристално
Обложено : сребро Позлатен
Големина : 6.2 cm*6.2 cm
Тежина : 32g
Накит Вид : Мода Накит Брошеви Иглички
Овој Накит договор со животната средина барања, водење и никел слободни, алергија бесплатно, едноставно колокација, блескавата и проѕирен се ослободи од циркони, покажуваат жените домот и нежни.
Сликата Модел Шоу
Превозот И Повратни Информации

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
0057P00
Бренд Име:
TREAZY
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Брошеви Тип:
Брошеви
Brooch siz:
6.2 cm*6.2 cm
Тежина:
32g
накит стил:
моден накит брошеви
Брошеви Повод:
божиќ подарок свадба партија покани и сл
Брошеви Тип:
Brooch Иглички
Метали Тип:
сребро позлатен

Слични производи

2017 Жените Нова Мода Накит Сетови Nechlace И Свадба Булчински sliver позлатен Сребро Обетки Позлатен Кристал За

Abacпребројување рамка посебна намена алатка 8 6 редови keychain Кинески ancientclassic Калкулатор сметководство ко�

SKU : S455Потекло : Произведено Во КинаТип : 925 Sterling SilverТежина : 4.1 GБренд : GW парична Казна НакитКАМЕЊА Материј

Моден Накит 100 PCS 39*10мм Гроздобер Сребро Прекрасна Пеперутка Шарм Приврзоци DIY Накит Наоди Бесплатен Пре�

Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.Ве МОЛИ

Материјал : Хируршки Нерѓосувачки ЧеликГолемина на : 1.Целосно покажува посебен вкус и личност...

За Нас По 5 години успешна продажба на e Bay, решивме да започнеме нашиот нирвана Ве молиме да ни испратите

2017 Жените Нова Мода Накит Сетови Nechlace И Свадба Булчински sliver позлатен Сребро Обетки Позлатен Кристал За

JEXXI Убава Пеперутка Дизајн Мода 925 Фунта Сребрен Накит во Собата За Жените Циркон Обетки Кристал+Ѓердан �

3933846445768679 копче синџир парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче[xlmodel][фото

Здраво, ви Благодариме за запирање од страна на!Ве молиме прочитајте описи внимателно пред место понуда

3 Rows 78мм поставен Класичен мода Розова Образован слатководни Бисер Ѓердани Хривнија Поставите BV465 Клиен

39 / многупарчиња / многуOMH фабрика 50pcs различни боја Глина Кристал ААА++ Кристал Одговара Biagi Хривнија Ев

Здраво, ви Благодариме за запирање од страна на!Ве молиме прочитајте описи внимателно пред место понуда

Please wait...