0
clear
  • EASYA Нови Пристигнување Романтична Куќа Бисер Жените Автомобил Keychain Копче Прстен Носителот Девојки Кеси Шарм Подарок за Пријатели Мал Подарок CHY-3710
  • -20%
  • -20%
EASYA Нови Пристигнување Романтична Куќа Бисер Жените Автомобил Keychain Копче Прстен Носителот Девојки Кеси Шарм Подарок за Пријатели Мал Подарок CHY-3710

EASYA Нови Пристигнување Романтична Куќа Бисер Жените Автомобил Keychain Копче Прстен Носителот Девојки Кеси

DEN 216.00

Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Гем Боја:
Бела
Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
EASYA
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
бисер
Пол:
Жените
Број На Модел На:
CHY-3710
Метална боја:
Злато-боја
Состојба:
100% Сосема Нов
Функција:
Долго Colorfast
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Боја:
како се покаже слика
Пакување:
индивидуални пакет
Отстапување:
Физички и Слика Ќе Биде Одредена Боја
Прирачник За Мерење :
Се задржани Отстапување од 1-2cm/1-5g
Leng:
13
веи:
47

Слични производи

Подетални ИНФОРМАЦИИ Големина : 13mm*15.4 mm(0.5*0.6 инчи)Материјал : Цинк Легура, Екопријателски направени, nickle

сад $ 1.7 / Парчесад $ 0.1 / Парчесад $ 0.13 / Парчесад $ 0.13 / Парчесад $ 0.13 / Парчесад $ 0.13 / Парчесад $ 0.13 / Парчес

Производ : Мајка дена Накит Боја : Злато ;Сребро.Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Пакет : OPP Вреќа1) Наредби

60pcs / кутија Кристал Кристал Нерѓосувачки Челик Носот Накит Директно Студ Бар Пирсинг на Нос Прстен Септ

1 PC Висок Квалитет на Алуминиум во Мода Филмот Kill Bill Серија "ПИЧКА ВАГОН" Keyring Писмо Приврзоци Додатоци За

ГОЛЕМИНА на(Приближно) 40*16.7 mm дупка 3ммМатеријал : цинк легура метали (олово бесплатно)Ве молиме не понуд

Моден Накит 100 PCS 39*10мм Гроздобер Сребро Прекрасна Пеперутка Шарм Приврзоци DIY Накит Наоди Бесплатен Пре

Детали за производот Rhinestones Легура Brooch Висок Квалитет Во ЕУ & О & САД Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Ц

Ве молиме да бидете трпеливи! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната Вие сте добредој

За Нас По 5 години успешна продажба на e Bay, решивме да започнеме нашиот нирвана Ве молиме да ни испратите

Добредојдовте во мојата продавницаДобредојдовте во мојата продавница продавница! Како стоки на сликат

Сите производи ќе бидат испратени во рок од 3 дена по уплатата надолу.

Не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето; ние сме посветени на вашиот 100%

1 Set / многу RONGQING Кристал Свадба Накит Сетови Сребро Позлатен Teardrop Булчински Обетки Хривнија 2017 chokers ѓерд

Плаќање* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.*Зачувам е нашиот препор

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа најпопуларниотНие ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако б

Бренд : DOKOL НакитКамен Боја : БелаПозлата : Сребрена БојаГлавниот Камен : ААА Кубни ЦиркониMeterial : Бакар /

ГОЛЕМИНА на(Приближно) 13.7x10.5mmМатеријал : цинк легура метали (олово бесплатно)Ве молиме не понуда, ако не

3933846445768679 копче синџир парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче[xlmodel][фото

SKU : S455Потекло : Произведено Во КинаТип : 925 Sterling SilverТежина : 4.1 GБренд : GW парична Казна НакитКАМЕЊА Материј

Прекрасен подарок за вас и вашите пријатели Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС Ве молиме да ни испрати

Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС Ви благодариме за вашиот одлична соработка ! Начин на плаќање прифа

3 Rows 78мм поставен Класичен мода Розова Образован слатководни Бисер Ѓердани Хривнија Поставите BV465 Клиен

ПревозотНие сме меѓународни продавачот од Кина копното.Прифатлива цена и најдобра услуга е она што ние

Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.Ве МОЛИ

Please wait...