0
clear
  • 7*8мм Лебди Locket Шарм Сребро Цинк Легура Шарм За Стакло Живеење Locket Шарм
  • -20%
  • -20%
7*8мм Лебди Locket Шарм Сребро Цинк Легура Шарм За Стакло Живеење Locket Шарм

7*8мм Лебди Locket Шарм Сребро Цинк Легура Шарм За Стакло Живеење Locket Шарм

DEN 163.20
DEN 147.00

Количината на стоката
Тековен


сад $ 1.7 /Парче
сад $ 0.1 /Парче
сад $ 0.13 /Парче
сад $ 0.13 /Парче
сад $ 0.13 /Парче
сад $ 0.13 /Парче
сад $ 0.13 /Парче
сад $ 0.06 /Парче
сад $ 0.06 /Парче
сад $ 0.13 /Парче
сад $ 0.13 /Парче
сад $ 0.13 /Парче
сад $ 0.13 /Парче
сад $ 0.13 /Парче
сад $ 0.13 /Парче
e us $ 0.13 /Парче
сад $ 0.13 /Парче
сад $ 0.13 /Парче
сад $ 0.13 /Парче
/Pice us $ 0.13 /Парче
сад $ 0.13 /Парче
20pcs/многу Бесплатен Превозот во Облик на Дијамант Сребро Цинк Легура Шарм За Стакло Живеење Locket Шарм
Лебдечки Шарм За Стакло Locket DIY Шарм Легура Шарм Лебди Locket Шарм Шарм Pendant Лебди Шарм За Стакло Locket DIY Шарм Срцето Шарм Лебди Locket Шарм Микс Шарм За Стакло живеење Меморија Лебди Locket Pendant

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Бренд Име:
shuyani
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
7*8мм
Шарм Тип:
дијамант
клучни зборови:
лебдечки шарм
Материјал:
Легура
Големина:
7*8mm
Објектот:
Шарм
Тип:
Лебдечки Шарм За Стакло Locket
Пакет:
20pcs/торба
Место на Потекло:
Жеџијанг,Кина
Зошто евтини:
Фабрика цена ,ние го направи тоа ,го продаде
Стил:
лебдечки шарм

Слични производи

JEXXI Убава Пеперутка Дизајн Мода 925 Фунта Сребрен Накит во Собата За Жените Циркон Обетки Кристал+Ѓердан

Моден Накит 100 PCS 39*10мм Гроздобер Сребро Прекрасна Пеперутка Шарм Приврзоци DIY Накит Наоди Бесплатен Пре

Добредојдовте во мојата продавницаДобредојдовте во мојата продавница продавница! Како стоки на сликат

1 PC Висок Квалитет на Алуминиум во Мода Филмот Kill Bill Серија "ПИЧКА ВАГОН" Keyring Писмо Приврзоци Додатоци За

2 Големина : 2118 ммСостојба : 1mm= 0.0393 инчен или 1inch=25.4 mm3 Материјал : Бакар4 Боја : Како што е прикажано во слик

) може да биде подолго од вообичаеното време Не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и

ПревозотНие сме меѓународни продавачот од Кина копното.Прифатлива цена и најдобра услуга е она што ние

Бренд : DOKOL НакитКамен Боја : БелаПозлата : Сребрена БојаГлавниот Камен : ААА Кубни ЦиркониMeterial : Бакар /

Бренд За Накит Поставува Висок КвалитетБоја : Зелена,MulticolorГолемина : Pls Се Види На СликаКина Пост Воздух

ГОЛЕМИНА(Околу) 30*27mm дупка 2.3 mmМатеријал : цинк легура метали (олово бесплатно)Ве молиме не понуда, ако не

Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.Ве МОЛИ

Здраво, ви Благодариме за запирање од страна на!Ве молиме прочитајте описи внимателно пред место понуда

Ве молиме да бидете трпеливи! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната...

Мојот пријател : Ви благодариме за посетата на нашата продавница, ние ви благодариме за вашето време1 : А

Please wait...