0
clear
  • PATICO Убава Пеперутка Дизајн Мода 925 Фунта Сребрен Накит во Собата За Жените Циркон Обетки Кристал+Ѓердан Свадба Поставува
  • -20%
  • -20%
PATICO Убава Пеперутка Дизајн Мода 925 Фунта Сребрен Накит во Собата За Жените Циркон Обетки Кристал+Ѓердан Свадба Поставува

PATICO Убава Пеперутка Дизајн Мода 925 Фунта Сребрен Накит во Собата За Жените Циркон Обетки Кристал+Ѓердан

DEN 269.76
DEN 167.00

Количината на стоката
Тековен


JEXXI Убава Пеперутка Дизајн Мода 925 Фунта Сребрен Накит во Собата За Жените Циркон Обетки Кристал+Ѓердан Свадба Поставува
Ѓердан големина : 18 инчи
Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mm
Материјал : 925 Сребрен и Кубни Циркони
Количини : 1 Сет( ѓердан +обетки)

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Pendant 1+1 парче ѓердан+еден пар обетки
Бренд Име:
PATICO
Повод:
Свадба
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
S88101
Материјал:
Кубен Циркони
Обликотшема:
n
Материјал:
Никој

Слични производи

Здраво, ви Благодариме за запирање од страна на!Ве молиме прочитајте описи внимателно пред место понуда

Моден Накит 100 PCS 39*10мм Гроздобер Сребро Прекрасна Пеперутка Шарм Приврзоци DIY Накит Наоди Бесплатен Пре

Материјал : Хируршки Нерѓосувачки ЧеликГолемина на : 1.Целосно покажува посебен вкус и личност За Нас По

ГОЛЕМИНА(Околу) 30*27mm дупка 2.3 mmМатеријал : цинк легура метали (олово бесплатно)Ве молиме не понуда, ако не

сад $ 1.7 / Парчесад $ 0.1 / Парчесад $ 0.13 / Парчесад $ 0.13 / Парчесад $ 0.13 / Парчесад $ 0.13 / Парчесад $ 0.13 / Парчес

39 / многупарчиња / многуOMH фабрика 50pcs различни боја Глина Кристал ААА++ Кристал Одговара Biagi Хривнија Ев

ГОЛЕМИНА на(Приближно) 40*16.7 mm дупка 3ммМатеријал : цинк легура метали (олово бесплатно)Ве молиме не понуд

Не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето; ние сме посветени на вашиот 100%

Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС Ви благодариме за вашиот одлична соработка ! Начин на плаќање прифа

Напомена : 1 Фабрика Цена Гаранција на Нашите производи се од фабрики, а потоа со брод до вас, да заштедит

Прекрасен подарок за вас и вашите пријатели Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС Ве молиме да ни испрати

Здраво, ви Благодариме за запирање од страна на!Ве молиме прочитајте описи внимателно пред место понуда

ПревозотНие сме меѓународни продавачот од Кина копното.Прифатлива цена и најдобра услуга е она што ние

Ве молиме да бидете трпеливи! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната Вие сте добредој

Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.Ве МОЛИ

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа најпопуларниотНие ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако б

3933846445768679 копче синџир парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче[xlmodel][фото

3 Rows 78мм поставен Класичен мода Розова Образован слатководни Бисер Ѓердани Хривнија Поставите BV465 Клиен

60pcs / кутија Кристал Кристал Нерѓосувачки Челик Носот Накит Директно Студ Бар Пирсинг на Нос Прстен Септ

Подетални ИНФОРМАЦИИ Големина : 13mm*15.4 mm(0.5*0.6 инчи)Материјал : Цинк Легура, Екопријателски направени, nickle

1 Set / многу RONGQING Кристал Свадба Накит Сетови Сребро Позлатен Teardrop Булчински Обетки Хривнија 2017 chokers ѓерд

Сите производи ќе бидат испратени во рок од 3 дена по уплатата надолу.

2 Големина : 2118 ммСостојба : 1mm= 0.0393 инчен или 1inch=25.4 mm3 Материјал : Бакар4 Боја : Како што е прикажано во слик

Моден Накит 100 PCS 39*10мм Гроздобер Сребро Прекрасна Пеперутка Шарм Приврзоци DIY Накит Наоди Бесплатен Пре

Please wait...