0
clear
  • 5pcs Симпатична Овошје Chito Диња Накит Приврзоци Шарм Наоѓање на Смола Жолта Накит Одлуки Копче Синџир Accessary 34*22*16mm
  • -20%
  • -20%
5pcs Симпатична Овошје Chito Диња Накит Приврзоци Шарм Наоѓање на Смола Жолта Накит Одлуки Копче Синџир Accessary 34*22*16mm

5pcs Симпатична Овошје Chito Диња Накит Приврзоци Шарм Наоѓање на Смола Жолта Накит Одлуки Копче Синџир Accessary

DEN 263.04
DEN 147.00

Количината на стоката
Тековен


Здраво, ви Благодариме за запирање од страна на!
Ве молиме прочитајте описи внимателно пред место понуда.
Ставка Опис
Бренд : Grace Angie
Објектот Стил : Мода Шарм
Објектот Карактеристики : Накит Одлуки, Собирање, Микс Стилот Пеперутка Pendant За Патент Повлекува, Копче За Синџири, Rosaries, Виси Уметност, Нараквици, Ѓердани, Anklet, Обетки
Боја : Жолта . Материјал : Смола Големина : 34*22*16mm Тежина за една многу : 30g Qu antity : 5 компјутери Забелешка : 1cm=10мм, 1mm=0.0393 инчен,1inch=2.54 см
Напомена :
1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.
2.Поради светлината и на екранот разлики,боја на објектот може да биде малку поинаков од слики.
3.Боите може да има разлика како различни екранот,ве молиме да се разбере.
Ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. Фотографијата е прикажано :

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Бренд Име:
GraceAngie
Материјал:
Смола
Метали Тип:
Никој
Број На Модел На:
51566
Шарм Тип:
Овошје Форма
Количина:
5pcs
боја:
Жолта
Производ Карактеристики:
Накит Одлуки, рачно изработени Занаетчиски DIY, Scrapbooking, Собирање
Големина:
34*22*16mm
Обликот:
Chito Диња

Слични производи

Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС Ви благодариме за вашиот одлична соработка ! Начин на плаќање прифа�

ПревозотНие сме меѓународни продавачот од Кина копното.Прифатлива цена и најдобра услуга е она што ние

Нови Пристигнување Мода Срцето на Жените во облик на Pendant Глуждот Хривнија Синџир Линк Нога Сандала Пла�

Abacпребројување рамка посебна намена алатка 8 6 редови keychain Кинески ancientclassic Калкулатор сметководство ко�

Ве молиме да бидете трпеливи! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната...

Детали за производот Rhinestones Легура Brooch Висок Квалитет Во ЕУ & О & САД Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Ц

сад $ 1.7 / Парчесад $ 0.1 / Парчесад $ 0.13 / Парчесад $ 0.13 / Парчесад $ 0.13 / Парчесад $ 0.13 / Парчесад $ 0.13 / Парчес�

Прекрасен подарок за вас и вашите пријатели Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС Ве молиме да ни испрати�

ГОЛЕМИНА(Околу) 30*27mm дупка 2.3 mmМатеријал : цинк легура метали (олово бесплатно)Ве молиме не понуда, ако не

Материјал : Хируршки Нерѓосувачки ЧеликГолемина на : 1.Целосно покажува посебен вкус и личност За Нас По

Моден Накит 100 PCS 39*10мм Гроздобер Сребро Прекрасна Пеперутка Шарм Приврзоци DIY Накит Наоди Бесплатен Пре�

Здраво, ви Благодариме за запирање од страна на!Ве молиме прочитајте описи внимателно пред место понуда

2 Големина : 2118 ммСостојба : 1mm= 0.0393 инчен или 1inch=25.4 mm3 Материјал : Бакар4 Боја : Како што е прикажано во слик�

Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис,

Добредојдовте во мојата продавницаДобредојдовте во мојата продавница продавница! Како стоки на сликат

2017 Жените Сина Мода Накит Сетови Nechlace И Свадба Булчински sliver позлатен Сребро Обетки Позлатен Кристал За

Подетални ИНФОРМАЦИИ Големина : 13mm*15.4 mm(0.5*0.6 инчи)Материјал : Цинк Легура, Екопријателски направени, nickle

3933846445768679 копче синџир парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче[xlmodel][фото

Напомена : 1 Фабрика Цена Гаранција на Нашите производи се од фабрики, а потоа со брод до вас, да заштедит�

За Нас По 5 години успешна продажба на e Bay, решивме да започнеме нашиот нирвана Ве молиме да ни испратите

1 Set / многу RONGQING Кристал Свадба Накит Сетови Сребро Позлатен Teardrop Булчински Обетки Хривнија 2017 chokers ѓерд�

Моден Накит 100 PCS 39*10мм Гроздобер Сребро Прекрасна Пеперутка Шарм Приврзоци DIY Накит Наоди Бесплатен Пре�

60pcs / кутија Кристал Кристал Нерѓосувачки Челик Носот Накит Директно Студ Бар Пирсинг на Нос Прстен Септ

Бренд За Накит Поставува Висок КвалитетБоја : Зелена,MulticolorГолемина : Pls Се Види На СликаКина Пост Воздух

Please wait...