0
clear
  • 5pcs Симпатична Креативни Овошје Durian Стил Накит Приврзоци Шарм Наоѓање на Смола Накит Одлуки Копче Синџир Accessary 33*20*19m
  • -20%
  • -20%
5pcs Симпатична Креативни Овошје Durian Стил Накит Приврзоци Шарм Наоѓање на Смола Накит Одлуки Копче Синџир Accessary 33*20*19m

5pcs Симпатична Креативни Овошје Durian Стил Накит Приврзоци Шарм Наоѓање на Смола Накит Одлуки Копче Синџир

DEN 263.04
DEN 147.00

Количината на стоката
Тековен


Здраво, ви Благодариме за запирање од страна на!
Ве молиме прочитајте описи внимателно пред место понуда.
Ставка Опис
Бренд : Grace Angie
Објектот Стил : Мода Шарм
Објектот Карактеристики : Накит Одлуки, Собирање, Микс Стилот Пеперутка Pendant За Патент Повлекува, Копче За Синџири, Rosaries, Виси Уметност, Нараквици, Ѓердани, Anklet, Обетки
Боја : Слика Боја . Материјал : Смола Големина : 33*20*19mm Тежина за една многу : 30g Qu antity : 5 компјутери Забелешка : 1cm=10мм, 1mm=0.0393 инчен,1inch=2.54 см
Напомена :
1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.
2.Поради светлината и на екранот разлики,боја на објектот може да биде малку поинаков од слики.
3.Боите може да има разлика како различни екранот,ве молиме да се разбере.
Ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. Фотографијата е прикажано :

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Бренд Име:
GraceAngie
Материјал:
Смола
Метали Тип:
Никој
Број На Модел На:
51565
Шарм Тип:
Овошје Форма
Количина:
5pcs
боја:
слика во боја
Производ Карактеристики:
Накит Одлуки, рачно изработени Занаетчиски DIY, Scrapbooking, Собирање
Големина:
33*20*19mm
Обликот:
Durian

Слични производи

) може да биде подолго од вообичаеното време Не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и

1 PC Висок Квалитет на Алуминиум во Мода Филмот Kill Bill Серија "ПИЧКА ВАГОН" Keyring Писмо Приврзоци Додатоци За

Прекрасен подарок за вас и вашите пријатели Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС Ве молиме да ни испрати

Ве молиме да бидете трпеливи! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната Вие сте добредој

Повратни информации : 1 Ако се satified со стоката.e Packet : 1025daysDHL : 37daysFEDEX : 38daysEMS : 510daysПовеќе Превозот Метод Pls Ко

Плаќање* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.*Зачувам е нашиот препор

Бренд : DOKOL НакитКамен Боја : БелаПозлата : Сребрена БојаГлавниот Камен : ААА Кубни ЦиркониMeterial : Бакар /

Трговија на големо Ниска цена AZ Почетна Буква на Азбуката Pendant Шарм,Рака Печат Сребрена / Gold / Розово Злат

ГОЛЕМИНА на(Приближно) 13.7x10.5mmМатеријал : цинк легура метали (олово бесплатно)Ве молиме не понуда, ако не

2017 Жените Нова Мода Накит Сетови Nechlace И Свадба Булчински sliver позлатен Сребро Обетки Позлатен Кристал За

3 Rows 78мм поставен Класичен мода Розова Образован слатководни Бисер Ѓердани Хривнија Поставите BV465 Клиен

60pcs / кутија Кристал Кристал Нерѓосувачки Челик Носот Накит Директно Студ Бар Пирсинг на Нос Прстен Септ

Сите производи ќе бидат испратени во рок од 3 дена по уплатата надолу.

Моден Накит 100 PCS 39*10мм Гроздобер Сребро Прекрасна Пеперутка Шарм Приврзоци DIY Накит Наоди Бесплатен Пре

Please wait...