0
clear
  • бесплатен превозот>>> New Накит Сребро Позлатен Црвен Прстен, Обетки Pendant Поставите ААА стил Природни Благородна парична Казна jewe
  • -20%
  • -20%
бесплатен превозот>>> New Накит Сребро Позлатен Црвен Прстен, Обетки Pendant Поставите ААА стил Природни Благородна парична Казна jewe

бесплатен превозот>>> New Накит Сребро Позлатен Црвен Прстен, Обетки Pendant Поставите ААА стил Природни

DEN 1055.04
DEN 844.00

Количината на стоката
Тековен

Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.
Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Половина на враќање превозот на трошоците се на одговорност на купувачот . превозот времето е 10-25 работни дена да го поголемиот дел од земјата(во САД / Канада / Австралија / Велика Британија). Ви благодариме!
Политика На Враќање
Вашиот го имате 0 ризик за вашата трансакција : Ако НЕ сте задоволни со предмети што се, ние ќе ја испрати на замена или рефундирање на сите плаќање, само ако предмети се испратени назад во рок од 3 дена од денот ќе добиете.Бесплатен превозот : Ние испрати производи од Кина Пост Воздух Mail или Хонг Конг Пост Воздух Mail. да повеќето земји во Европа. но, ако сакате да се плати од страна на било кој друг начин, ве молиме mail на нас.
Ве молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода.ние исто така, обезбеди express со ЕМС(5-10 дена),од страна на DHL(4-7days) или UPS-от(4-7 дена).
Треба да се враќа, се бара :
Чекор 1) Контактирајте со нас преку Alibaba. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Превозот начин ќе зависи од вашата цел количество.
Повратни информации
1.com's центарот
Чекор 2) Обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемот што го имаат
Чекор 3) се Врати на точка за размена или наплата. Ако би сакале да се промени на адресата, ве молиме контактирајте со нас веднаш по уплатата.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Сет
Број На Модел На:
добро
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Пол:
Жени,Девојки
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Метали Тип:
Сребро.

Слични производи

Детали за производот Rhinestones Легура Brooch Висок Квалитет Во ЕУ & О & САД Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Ц

1 PC Висок Квалитет на Алуминиум во Мода Филмот Kill Bill Серија "ПИЧКА ВАГОН" Keyring Писмо Приврзоци Додатоци За

ПревозотНие сме меѓународни продавачот од Кина копното.Прифатлива цена и најдобра услуга е она што ние

3933846445768679 копче синџир парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче[xlmodel][фото

За Нас По 5 години успешна продажба на e Bay, решивме да започнеме нашиот нирвана Ве молиме да ни испратите

Вашата акција ќе ни помогне да им понудиме на нашите млеко и леб.Ние ќе ги направиме сите стоката како "п�

1 Set / многу RONGQING Кристал Свадба Накит Сетови Сребро Позлатен Teardrop Булчински Обетки Хривнија 2017 chokers ѓерд�

Моден Накит 100 PCS 39*10мм Гроздобер Сребро Прекрасна Пеперутка Шарм Приврзоци DIY Накит Наоди Бесплатен Пре�

ГОЛЕМИНА на(Приближно) 13.7x10.5mmМатеријал : цинк легура метали (олово бесплатно)Ве молиме не понуда, ако не �

Бренд За Накит Поставува Висок КвалитетБоја : Зелена,MulticolorГолемина : Pls Се Види На СликаКина Пост Воздух

Нови Пристигнување Мода Срцето на Жените во облик на Pendant Глуждот Хривнија Синџир Линк Нога Сандала Пла�

2017 Жените Сина Мода Накит Сетови Nechlace И Свадба Булчински sliver позлатен Сребро Обетки Позлатен Кристал За

ГОЛЕМИНА на(Приближно) 40*16.7 mm дупка 3ммМатеријал : цинк легура метали (олово бесплатно)Ве молиме не понуд�

3 Rows 78мм поставен Класичен мода Розова Образован слатководни Бисер Ѓердани Хривнија Поставите BV465 Клиен

2017 Жените Нова Мода Накит Сетови Nechlace И Свадба Булчински sliver позлатен Сребро Обетки Позлатен Кристал За

сад $ 1.7 / Парчесад $ 0.1 / Парчесад $ 0.13 / Парчесад $ 0.13 / Парчесад $ 0.13 / Парчесад $ 0.13 / Парчесад $ 0.13 / Парчес�

2 Големина : 2118 ммСостојба : 1mm= 0.0393 инчен или 1inch=25.4 mm3 Материјал : Бакар4 Боја : Како што е прикажано во слик�

Abacпребројување рамка посебна намена алатка 8 6 редови keychain Кинески ancientclassic Калкулатор сметководство ко�

Не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето; ние сме посветени на вашиот 100%

Бренд : DOKOL НакитКамен Боја : БелаПозлата : Сребрена БојаГлавниот Камен : ААА Кубни ЦиркониMeterial : Бакар / �

Производ : Мајка дена Накит Боја : Злато ;Сребро.Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Пакет : OPP Вреќа1) Наредби

Напомена : 1 Фабрика Цена Гаранција на Нашите производи се од фабрики, а потоа со брод до вас, да заштедит�

2017 Жените Нова Мода Накит Сетови Nechlace И Свадба Булчински sliver позлатен Сребро Обетки Позлатен Кристал За

Добредојдовте во мојата продавницаДобредојдовте во мојата продавница продавница! Како стоки на сликат

Плаќање* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.*Зачувам е нашиот препор�

Please wait...