0
clear
  • Бесплатен Превозот 12 Keychain Кинески убавина јастреб Тотем мажите момчето biker накит
  • -20%
  • -20%
Бесплатен Превозот 12 Keychain Кинески убавина јастреб Тотем мажите момчето biker накит

Бесплатен Превозот 12 Keychain Кинески убавина јастреб Тотем мажите момчето biker накит

DEN 671.52
DEN 504.00

Количината на стоката
Тековен


Боја Несовпаѓање :
Мала разлика во бојата може да биде cuased од некои причини, како што се боја одраз во мониторот,осветлување,позадина,итн. Наплата е последната аукција цена минус Aliexpress одбивање на трошок (бизнис комисија). Тоа може да биде до повеќе од 30 дена .
Политика За Наплата :
100% Гаранција . плаќање треба да се примени во рок од 1-3 дена од крајниот рок.
плаќање информации :
ве молиме да ги реализира сите прашањето за предмети јасно пред да плаќање , ви благодариме . Понекогаш за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен неколку дена.
Abuot НАС : јас сум кинески продавачот во кина,и имам една продавница во Yiwu.
Доколку плаќањето е надвор од $ 150 , ние ќе брод парцела бесплатно преку EMS ( 3-7 дена) и подарок.
превозот информации :
Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail .кина,и многу странецот како мој предмети,па јас се отвори продавница во aliexpress,и сега мојата ќерка не aliexpress услуги на клиентите,надеваме дека секој еден може да има среќен пат во aliexpress. Купувачот треба да се обиде да побара тврдат дека со логистичка компанија за релативната надомест на штета. Сепак, ве молиме контактирајте со нас ако инсистираме да прими предмети со погрешна боја, ние ќе се обезбеди брз одговор и решение. Кина пост воздух поштата нормално ќе се 15 - 25 работни дена да пристигне откако беше објавено. Ако имате било незадоволство со нашите производи откако ќе ја добиете, ве молам само да бидат слободни да контакт во рок од 7 дена, може да се обезбеди бесплатна замена или враќање на средствата. Ако објектите се оштетени или загубени кога се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, ние не ќе ја плати купувачот целосно враќање на средствата. Ве молиме имајте предвид дека купувачите треба да се обезбеди предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако ви се допаѓа мојот предмети и сакате да се купи повеќе ,pls e-mail за мене , тогаш јас ќе ви даде добар попуст и подароци .

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
YQTDMY
Материјал:
Смола
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Скелетот
Метална боја:
Светло Жолта Боја На Злато
Број На Модел На:
Нови

Слични производи

Добредојдовте во мојата продавницаДобредојдовте во мојата продавница продавница! Како стоки на сликат

Драги Наши, Среќна Нова Година.Ние ќе не бродот во текот на Пролетниот Фестивал (8 Февруари до 23 Февруари)

Ако сте незадоволни со тоа, ве молиме ни email пред да замине негативни или неутрални или постигне 1 или 2.

tks за својата благодарност .Поради временската разлика, Ако ние не сме на линија, plz испратите епошта до н

SKU : S455Потекло : Произведено Во КинаТип : 925 Sterling SilverТежина : 4.1 GБренд : GW парична Казна НакитКАМЕЊА Материј

Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негатив

) може да биде подолго од вообичаеното време Не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и

Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.Ве МОЛИ

Бренд : DOKOL НакитКамен Боја : БелаПозлата : Сребрена БојаГлавниот Камен : ААА Кубни ЦиркониMeterial : Бакар /

2017 Жените Сина Мода Накит Сетови Nechlace И Свадба Булчински sliver позлатен Сребро Обетки Позлатен Кристал За

За Нас По 5 години успешна продажба на e Bay, решивме да започнеме нашиот нирвана Ве молиме да ни испратите

Производ : Мајка дена Накит Боја : Злато ;Сребро.Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Пакет : OPP Вреќа1) Наредби

Подетални ИНФОРМАЦИИ Големина : 13mm*15.4 mm(0.5*0.6 инчи)Материјал : Цинк Легура, Екопријателски направени, nickle

Материјал : Хируршки Нерѓосувачки ЧеликГолемина на : 1.Целосно покажува посебен вкус и личност...

Нов Стил Накит Кристал BroochРазличен Дизајн, Повеќе Избори Димензии : Должина 4.4 *Ширина 2.9 cm

Топло ПрепорачувамОпис На Производот100% Нов и Висок КвалитетМатеријал : цинк Легура,Кристал КристалноО

3933846445768679 копче синџир парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче[xlmodel][фото

Нови Пристигнување Мода Срцето на Жените во облик на Pendant Глуждот Хривнија Синџир Линк Нога Сандала Пла

Please wait...