0
clear
  • МОЌ HER208 НЕ-15 2A 1000V МИКРОФОН диоди Нови и оригинални
  • -20%
  • -20%
МОЌ HER208 НЕ-15 2A 1000V МИКРОФОН диоди Нови и оригинални

МОЌ HER208 НЕ-15 2A 1000V МИКРОФОН диоди Нови и оригинални

DEN 252.00

Количината на стоката
Тековен


МОЌ HER208 НЕ-15 2 A 1000 V МИКРОФОН диоди Нови и оригинални
www.topia-ic.com
CN10 02114603
1.Нашата компанија има многу на дел броеви.Но, ние не испратите секоја од нив,и само покажуваат некои примери на продавница тука.Ако вие не може да се најдат некои предмети во нашата продавница,pls остави порака за вашето барање.(Ние сме задоволни да се направи понуда за вас)
2.Можеби зделка при купување количина е повеќе од 2 парчиња.Кога вршите измени на пратката такса(товар) е потребно,ве молиме оставете порака за нас по цел објектот онлајн.

Детални карактеристики

is_customized:
Yes
Фаза:
еден фаза
Тековниот Тип:
DC
Број На Модел На:
HER208
Употреба:
брзо обновување

Слични производи

Со цел да се обезбеди да добиете цел ослободени од данок при увоз, ние ќе го пријават како 'ДАР' со пониск

Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или друг проблем, кои се во надлежност на превозот услу

Било какви проблеми може да се преговара со било какви проблеми може да се решат ЕМИ филтри6 железото не

Ниските пречки Технологија6.Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, со цел

Плаќање : Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT, Money Gram,Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на

9 mmвнатрешен дијаметар (ID) : 14.62 ммЗнаетеOne : ве Молиме опишете според големина на страница да се купи, спор

Предмети вратени по 7 дена од денот на испорака се само прифатливи за поправка.Обратна поларитетот зашт

5 mm ( компатибилен со 5 Како што се, ние исто така се обидуваме се потрудиме да се избегне било неутрален и

DC Buck Регулатор на Напон DC 8~20 V / 12 V да 5 V 3А 15 W Адаптер / Моќ Конвертор / Возач МодулСпецификации : Модул Свој

Нов и оригинален OMRON ИНВЕРТЕРИ 3 G3 MX2A4015ZV1 3фаза AC380480 V 1.5 KWПРОИЗВЕДЕНО ВО КИНАДел производ на цени и залихи(

4000 PCS ниска фреквенција SMD Моќ Inductor 1206(3216) 1u H 1.5 ух 1.8 ух 2.2 ух 2.7 ух 3.3 ух 3.9 ух 4.7 ух 5.6 ух1000n H=1u H=1021500n H=1.5 ух=1521800

Превозот : 48 часа брза испорака1 ние гарантираме за да брод од рок од 48 часа по уплатата confimation (освен одмо

Превозот : 48 часа брза испорака1 ние гарантираме за да брод од рок од 48 часа по уплатата confimation (освен одмо

Sendust апликација1.7 mmвнатрешен дијаметар (ID) : 24 Во согласност бучава филтри.0 mmЗнаетеOne : ве Молиме опишете

Сите наши предмети ќе биде предаден на купувачот Wholesales Alibaba адреса ве молиме да ја потврдува вашата адре

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА!префрлување напојување 161.5 V 7.4 НА 1200 W 200~240 VAC единствен излез влез за

Please wait...