0
clear
  • МОЌ 1N5819 НЕ-41 1А 40V МИКРОФОН диоди Нови и оригинални
  • -20%
  • -20%
МОЌ 1N5819 НЕ-41 1А 40V МИКРОФОН диоди Нови и оригинални

МОЌ 1N5819 НЕ-41 1А 40V МИКРОФОН диоди Нови и оригинални

DEN 266.40

Количината на стоката
Тековен


МОЌ 1 N5819 НЕ-41 1А 40 V МИКРОФОН диоди Нови и оригинални
www.topia-ic.com
CN10 02114603
1.Нашата компанија има многу на дел броеви.Но, ние не испратите секоја од нив,и само покажуваат некои примери на продавница тука.Ако вие не може да се најдат некои предмети во нашата продавница,pls остави порака за вашето барање.(Ние сме задоволни да се направи понуда за вас)
2.Можеби зделка при купување количина е повеќе од 2 парчиња.Кога вршите измени на пратката такса(товар) е потребно,ве молиме оставете порака за нас по цел објектот онлајн.

Детални карактеристики

is_customized:
Yes
Фаза:
еден фаза
Тековниот Тип:
DC
Број На Модел На:
1n5819
Употреба:
брзо обновување

Слични производи

Ако ни email и не го слушнете одговорот, ве молиме email повторно преку Alibaba систем како што понекогаш нашите m

Сите наши предмети ќе биде предаден на купувачот Wholesales Alibaba адреса ве молиме да ја потврдува вашата адре

КарактеристикиКористење на напредни dualПРОЦЕСОРОТ еден чип интелигентна контрола на технологијата, со

Нов и оригинален OMRON ИНВЕРТЕРИ 3 G3 MX2A4040ZV1 3фаза AC380480 V 4.0 KWПРОИЗВЕДЕНО ВО КИНАДел производ на цени и залихи(

Превозот : 48 часа брза испорака1 ние гарантираме за да брод од рок од 48 часа по уплатата confimation (освен одмо

S12012 120 W 12 V 10 A префрлување модел напојување со Висок Квалитет за Индустриски Euqiment120 W Единствен Излез Пре

(GMT+8) од понеделник до сабота .Користете го овој кабел како замена кабелот за напојување за лаптоп, Видео

Краток Опис : Боја : Црна висока температура Материјал : SendustИме На Производ : Sendust ЈадраНадворешниот дија

Гаранција 365 дена гаранција Неисправни предмети мора да бидат пријавени и се враќа во рамките на гарант

Превозот : 48 часа брза испорака1 ние гарантираме за да брод од рок од 48 часа по уплатата confimation (освен одмо

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА!префрлување напојување 161.5 V 7.4 НА 1200 W 200~240 VAC единствен излез влез за

Има висока пропустливост3 Магнетни може да има добра стабилност, ниска температура на корозија, висока

Три : Прстен е кревка, бидете сигурни да проверите дали кога на курир површината магнетни непроменети, а

9 mmвнатрешен дијаметар (ID) : 14.62 ммЗнаетеOne : ве Молиме опишете според големина на страница да се купи, спор

Материјал : Електрични компоненти Боја : Види слики На влезен напон : 732 v Излезен напон : 0.828 V континуиран

Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или друг проблем, кои се во надлежност на превозот услу

Било какви проблеми може да се преговара со било какви проблеми може да се решат ЕМИ филтри6...

200 PCS ниска фреквенција SMD Моќ Inductor 0805(2012) 0.1 ух 0.12 ух 0.15 ух 0.18 ух 0.22 ух 0.27 ух 0.33 ух 0.39 ух 0.47 ух 0.56 ух100n H=0.1 ух=101

Предмети вратени по 7 дена од денот на испорака се само прифатливи за поправка.Обратна поларитетот зашт

5 C—50 C Складирање Темп Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испо

Нашата продавница за управување со производи вклучувајќи : potentiometer, switch, сензор, спојување, приклучок, пр

Слични производи : Описи : Напомена : Ова е DIY Комплет , купувачите треба да заварување компонента од себе

Влажност 30 C70 C Димензија 305*199*73mm Тежина 4kgВи благодариме за цел на нашите производи! Кога ќе се направи на

Нов и оригинален OMRON ИНВЕРТЕРИ 3 G3 MX2A4015ZV1 3фаза AC380480 V 1.5 KWПРОИЗВЕДЕНО ВО КИНАДел производ на цени и залихи(

Времето за испорака е прибл.600w Чиста синусен облик Моќ Инвертер, Соларни Инверторот, 24 V DC да 230 V ACПроизво

–5 C—50 C Складирање Темп 7 до 15 работни дена (исклучени сабота & недела, Јавни Празници) за повеќето од НАС

Посебна точка1, имаат комплетен оперативен заштита функција2, високо ефикасни, ниска бран, на мал волуме

Please wait...