0
clear
  • Бесплатен Превозот 15valuesX10pcs=150pcs 8x10mm Inductor Пакет 10UH - 10MH 8*10 mm Inductors Комплет
  • -20%
  • -20%
Бесплатен Превозот 15valuesX10pcs=150pcs 8x10mm Inductor Пакет 10UH - 10MH 8*10 mm Inductors Комплет

Бесплатен Превозот 15valuesX10pcs=150pcs 8x10mm Inductor Пакет 10UH - 10MH 8*10 mm Inductors Комплет

DEN 623.52
DEN 561.00

Количината на стоката
ТековенБесплатен Превозот 15values X10pcs=150pcs 8x10mm Inductor Пакет 10 UH - 10 MH 8*10 mm Inductors Комплет Листата На вредности : 8*10ММ 10 UH 8*10ММ 15 UH 8*10ММ 22 UH 8*10ММ 33 UH 8*10ММ 47 UH 8*10ММ 68 UH 8*10ММ 82 UH 8*10ММ 100 UH 8*10ММ 150 UH 8*10ММ 220 UH 8*10ММ 330 UH 8*10ММ 470 UH 8*10ММ 680 UH 8*10ММ 1m H 8*10ММ 10m H

Детални карактеристики

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
8*10
Име:
8*10 Inductor
оригиналниот:
Кина
Тип:
100% нови
во парк:
Yes

Слични производи

Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации .Враќ

Три : Прстен е кревка, бидете сигурни да проверите дали кога на курир површината магнетни непроменети, а

Краток Опис : Боја : Црна висока температура Материјал : SendustИме На Производ : Sendust ЈадраНадворешниот дија

(Сликата е само за референца)Модел Б Т120 C Т120 D CH1 CH2 CH3 CH1 CH2 CH3 CH1 CH2 CH3 CH1 CH2 CH3 DC излез voltag тековната 5 V 10 A 15 V 3.5 24

–5 C—50 C Складирање Темп 7 до 15 работни дена (исклучени сабота & недела, Јавни Празници) за повеќето од НАС

Сите наши предмети ќе биде предаден на купувачот Wholesales Alibaba адреса ве молиме да ја потврдува вашата адре

9 mmвнатрешен дијаметар (ID) : 14.62 ммЗнаетеOne : ве Молиме опишете според големина на страница да се купи, спор

Материјал : Електрични компоненти Боја : Види слики На влезен напон : 732 v Излезен напон : 0.828 V континуиран

200 PCS ниска фреквенција SMD Моќ Inductor 0805(2012) 0.1 ух 0.12 ух 0.15 ух 0.18 ух 0.22 ух 0.27 ух 0.33 ух 0.39 ух 0.47 ух 0.56 ух100n H=0.1 ух=101

5 HZИзлез waveformЧиста синусен обликWaveform изобличувањеTHDUSB5 V 1АИзлез ефикасностМаксимум од 94%Влезниот напон

Било какви проблеми може да се преговара со било какви проблеми може да се решат ЕМИ филтри6 железото не

Има висока пропустливост3 Магнетни може да има добра стабилност, ниска температура на корозија, висока

Нов и оригинален OMRON ИНВЕРТЕРИ 3 G3 MX2A4040ZV1 3фаза AC380480 V 4.0 KWПРОИЗВЕДЕНО ВО КИНАДел производ на цени и залихи(

Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорнос

Превозот : 48 часа брза испорака1 ние гарантираме за да брод од рок од 48 часа по уплатата confimation (освен одмо

Ниските пречки Технологија6.Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, со цел

DC Buck Конвертор DC 12 V / 24 V (9 V35 V) да 5 V 5 A 25 W Напонски Регулатор / Адаптер / Автомобил Напојување / Возач Модул

Please wait...