0
clear
  • Кина Националните Тренд Племенски Платно Цвет Везови Етничка Рачно Изработени Ранец Nappy Кеси
  • -20%
  • -20%
Кина Националните Тренд Племенски Платно Цвет Везови Етничка Рачно Изработени Ранец Nappy Кеси

Кина Националните Тренд Племенски Платно Цвет Везови Етничка Рачно Изработени Ранец Nappy Кеси

DEN 1415.04
DEN 849.00

Количината на стоката
Тековен


Кина Националните Тренд Племенски Платно Цвет Везови Етничка Рачно Изработени Ранец Nappy Кеси
Опис : Сосема Нов и Висок Квалитет на Гроздобер училиштето тетратка патна торба, шарени, рачно изработени Материјал : Надвор лагер е платно, во внатрешноста на лагер е полиестер. Вкупно 6 компјутери џебови. Боја : Шарен вез, Исто како и слики Вез на ветер : Случајни испорака, слики само за референца Големина : Прибл. 32*30*16.5 CM
Пакет се вклучени : 1 Pc * ранец
Ве молиме љубезно Забелешка : Предмети ќе бидат repackaged да го спаси вашиот превозот бесплатно & да се еколошки. Ние гарантирањето на објектот ќе се заштитени и во buble торби, Не мало кутија !
Ние го прифатат плаќање преку Ali Pay САМО. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ ве Молиме да забележите дека e-проверете нормално општи трае 5 работни дена за да го исчистите. Ако сте ја купиле повеќе објекти, ве молиме да користите количката и проверете еднаш за секогаш, наместо да плаќаат за нив поединечно. Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, итн.) во БЕЛЕШКИТЕ ДЕЛ кога проверете.

Детални карактеристики

Главен Материјал:
Платно
Стил:
РАНЕЦ
Затворање Тип:
Патент
Големина:
(30cm
Шаблон Тип:
Печати
Број На Модел На:
племенски ранец платно
Објектот Висина:
32cm
Објектот Должина:
30cm
Објектот Тежина:
410g
Објектот Ширина:
16.5cm
Тип На Објект:
Пелена Кеси
1:
племенски ранец платно
2:
Кампусот Ранец
3:
Рачно Изработени Ранец
4:
егзотични ранец
5:
племенски ранци за тинејџерски девојки
Материјал:
Надвор лагер е платно, во внатрешноста на лагер е полиестер
Големина:
Approx. 32*30*16.5CM

Слични производи

Мултифункционален Преносни Автомобил Додатоци Организатор Кеси bebe Превоз Pram Кабриолет Бебе Количка Ше

ТТ remittance.Забелешка 3 : Нова торба само излезе од фабриката, па затоа тоа ќе биде малку мирис Претходно пл

Мултифункционален Преносни Автомобил Додатоци Организатор Кеси bebe Превоз Pram Кабриолет Бебе Количка Ше

За рефус со цел : ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку порака ...

Софтвер продажба, не се враќа Ние ги користиме на ВОЗДУХОТ MAIL да брод item(s) било каде во светот од Кина.12 mm

Бебе Шетач Организатор Торба Виси Кошница Nappy Чување Бебе Пелена Кеси За Шетач ДодатоциБебе Шетач Орган

Користење на хартија, пелени за долго време, може да доведе до потполно да се отстрани инфекција3.Ако има

Повратни информации : Ако не сте задоволни со нашата ставки, само ни даде 5 ѕвезди Ако треба да се промен

Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата ште

Добредојдовте на Kidsalon ПродавницаНие Сме Врвот 1 Бренд За Детска Облека Фабрика Продавница Продажба на

Please wait...