0
clear
  • YFJEWE 2017 Нови Модни Луксузни Сребро Позлатен Австриската Кристал врвка за околу Два Реда Накит За Жените Накит B069
  • -20%
  • -20%
YFJEWE 2017 Нови Модни Луксузни Сребро Позлатен Австриската Кристал врвка за околу Два Реда Накит За Жените Накит B069

YFJEWE 2017 Нови Модни Луксузни Сребро Позлатен Австриската Кристал врвка за околу Два Реда Накит За Жените

DEN 336.96
DEN 205.00

Количината на стоката
Тековен


YFJEWE 2017 Нови Модни Луксузни Сребро Позлатен Австриската Кристал врвка за околу Два Реда Накит За Жените Накит B069

Детални карактеристики

Должина:
21cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Извртени Сингапур Синџир
Затворач Тип:
Hummer
Поставување Тип:
Prong поставување
Бренд Име:
YFJEWE
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
B069
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
красат:
Кристал
Пол:
за жените
Парична казна или Моден:
Моден
Погоден за:
Свадба, Партија
is_customized:
Yes
Главниот Камен Боја:
Бела
Материјал:
ментална
Ментално боја:
сребро позлатен
сребро позлатен алки:
нараквици за жени
не ' рѓосувачки челик накит за жените:
австрискиот кристал алка накит

Слични производи

Ако најдете големината на стоката не ви одговара,можете директно да контактирате со нас.Нашите главни п

За стар клиент : 5% попуст за било која вредност Ако сте незадоволни со предметот или објектот пристигна

Тоа може да биде до повеќе од 30 дена Ако ви се допаѓа мојот предмети и сакате да се купи повеќе ,pls email за м

Опис / Спецификации50pcs / многу Мешани Убава Мулти Шема & Материјал Шарм 18mm Snap Копчето За DIY Хривнија Накит

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијат

2017 Свадба Нараквици & Алки Нови Пристигнување Целосна Ѕвезда Супер Сјајните Кристал Кристално Сребро Д

Точка Име : Нова Буква Љубов Црна Кожа Жените Хривнија Мулти Бронза Кругови Влакно Хривнија Рака Ткаени

Добредојдовте на Сонце Накит Фабрика продавницаФабрика Директни добредојдовте на големо и малоНие нуд

5 инчен B2907 Клиенти Известување ви Благодариме за купување 1.Вашето разбирање и да се поттикне ќе ни се за

2017 Свадба Нараквици & Алки Нови Пристигнување целосна ѕвезда супер сјајните кристал кристално сребро д

За насТоа е производителот и веледрогеријата од страна се направи накит ,вклучуваат дизајн ,производст

До 2015 Новите Европски Накит Добавувачи chian Хривнија мултислој накит за жените Враќање на античките зака

ИЗВЕСТУВАЊЕ!!!1.com / store / 1133092Материјал : алуминиум дрвени монистраГолемина : одговара 18 / 12mm копчињаБоја : ц

Please wait...