0
clear
  • QIMING Уникатен Дизајн рачно изработени Гроздобер Нараквици Тибетската Сребро Монистра Хривнија Diy Накит Пан Сина Цвет Pendant Накит
  • -20%
  • -20%
QIMING Уникатен Дизајн рачно изработени Гроздобер Нараквици Тибетската Сребро Монистра Хривнија Diy Накит Пан Сина Цвет Pendant Накит

QIMING Уникатен Дизајн рачно изработени Гроздобер Нараквици Тибетската Сребро Монистра Хривнија Diy Накит Пан

DEN 168.00
DEN 121.00

Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Метална боја:
сребро позлатен
Бренд Име:
QIMING
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Метали Тип:
Никој
Пол:
Жените
Затворач Тип:
Hummer
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
Prong поставување
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Змија Синџир
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Нараквици
Нараквици & Алки:
Манжетната Нараквици
монистра за нараквици:
сестра нараквици
љубов хривнија:
КРИСТАЛ ХРИВНИЈА
неколку хривнија:
boho хривнија
Бохемија Хривнија:
најдобар пријател хривнија
Тип:
PDRH0039
Жените Хривнија:
хривнија накит

Слични производи

Состојба : Нова без тагови : бренднови, не се користи, и unworn објект (вклучувајќи рачно изработени предмет

До 2015 Новите Европски Накит Добавувачи chian Хривнија мултислој накит за жените Враќање на античките зака

ПРЕВОЗОТ : 1.Особено за Подароци,или за youself како текот на денот носат накит,и трговија на големо цена за п

Добредојдовте на Сонце Накит Фабрика продавницаФабрика Директни добредојдовте на големо и малоНие нуд

За стар клиент : 5% попуст за било која вредност Ако сте незадоволни со предметот или објектот пристигна

За насТоа е производителот и веледрогеријата од страна се направи накит ,вклучуваат дизајн ,производст

Име : Камен ХривнијаКоличина : 1pcКонектор Стил : Черепот На ГлаватаДолжина : 19.5 см20cm( или можете да избере

Точка Име : Нова Буква Љубов Црна Кожа Жените Хривнија Мулти Бронза Кругови Влакно Хривнија Рака Ткаени

Добредојдовте во нашите Продавници!Напомена : Нашите Минимум Цел е $10 Можете Да се Меша со Различни Елем

Ние ќе се разменуваат за добар една врз акции достапноста, или да направи реконструкција Ако предмети с

JEXXI 6 / 8 / 10 MM Класичен Синџир Хривнија Мода Златна Боја Хривнија Кул Мажите и Жените Златна Нараквица Сва

Зачувам,Кредитна картичка и сите aliexpress се дозволени методи за плаќање Ние ќе ја испрати на предмети во р

Пред да се испрати ни го врати објектот, ве молиме контактирајте не за подетални врати &размена на наста

ИЗВЕСТУВАЊЕ!!!1.com / store / 1133092Материјал : алуминиум дрвени монистраГолемина : одговара 18 / 12mm копчињаБоја : ц

YFJEWE 2017 Нови Модни Луксузни Сребро Позлатен Австриската Кристал врвка за околу Два Реда Накит За Жените

Please wait...