0
clear
  • JEXXI 6/8/10/12 MM Класичен Синџир Хривнија Мода Златна Боја Хривнија Кул Мажите и Жените Златна Нараквица Свадба Накит
  • -20%
  • -20%
JEXXI 6/8/10/12 MM Класичен Синџир Хривнија Мода Златна Боја Хривнија Кул Мажите и Жените Златна Нараквица Свадба Накит

JEXXI 6/8/10/12 MM Класичен Синџир Хривнија Мода Златна Боја Хривнија Кул Мажите и Жените Златна Нараквица

DEN 191.04
DEN 126.00

Количината на стоката
Тековен


JEXXI 6/8/10 MM Класичен Синџир Хривнија Мода Златна Боја Хривнија Кул Мажите и Жените Златна Нараквица Свадба Накит

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Класичен
Затворач Тип:
Hummer
is_customized:
Yes
Бренд Име:
JEXXI
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
YS233
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
Никој
Пол:
Унисекс
Компатибилност:
n
Функција:
n
Метали Тип:
Злато Позлатен
Метали Тип:
Злато Позлатен
Должина:
21cm

Слични производи

За стар клиент : 5% попуст за било која вредност Ако сте незадоволни со предметот или објектот пристигна

Ако најдете големината на стоката не ви одговара,можете директно да контактирате со нас.Нашите главни п

2017 Свадба Нараквици & Алки Нови Пристигнување Целосна Ѕвезда Супер Сјајните Кристал Кристално Сребро Д

За насТоа е производителот и веледрогеријата од страна се направи накит ,вклучуваат дизајн ,производст

ИЗВЕСТУВАЊЕ!!!1.com / store / 1133092Материјал : алуминиум дрвени монистраГолемина : одговара 18 / 12mm копчињаБоја : ц

Тоа може да биде до повеќе од 30 дена Ако ви се допаѓа мојот предмети и сакате да се купи повеќе ,pls email за м

Акции : Во парк точка 6.Повод : Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија 4 3) Ако не можете да се исходот вед

Контакт со нас преку цел форма ID порака и ние ќе има соодветен аранжман за вас, ако не се задоволни со ваш

До 2015 Новите Европски Накит Добавувачи chian Хривнија мултислој накит за жените Враќање на античките зака

Почитувани Клиенти : Ние ги испратите овие камења по случаен избор на купувачот 1.Име>> : Нараквица 2.Голем

2017 Свадба Нараквици & Алки Нови Пристигнување целосна ѕвезда супер сјајните кристал кристално сребро д

До 2015 Новите Европски Накит Добавувачи Шарм Хривнија мултислој накит за жените Враќање на античките за

Ние ќе се разменуваат за добар една врз акции достапноста, или да направи реконструкција Ако предмети с

Please wait...