0
clear
  • UBEAUTY Топла Продажба на Жени Мажи Черепот Хривнија & Алка Мажите Накит Магнетни тока Близнак Скелет Вистинска Кожа Шарм Хривнија
  • -20%
  • -20%
UBEAUTY Топла Продажба на Жени Мажи Черепот Хривнија & Алка Мажите Накит Магнетни тока Близнак Скелет Вистинска Кожа Шарм Хривнија

UBEAUTY Топла Продажба на Жени Мажи Черепот Хривнија & Алка Мажите Накит Магнетни тока Близнак Скелет Вистинска

DEN 234.24
DEN 164.00

Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Должина:
19cm, 20cm, 21cm, 22cm, 24cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Скелетот
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Затворач Тип:
Магнет
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик,Железо, алуминиум,Олово-метални Легури,Цинк Легура
Поставување Тип:
Никој
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Број На Модел На:
QNW2281
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Пол:
Мажи
Бренд Име:
UBEAUTY
is_customized:
No
Материјал:
кожа
Функција:
Декорација
Карактеристични 1:
Жени Мажи Кожа Хривнија
Карактеристика 2:
Црна Скелет Череп Шарм Хривнија
Карактеристика 3:
Панк-Рок Кожа Хривнија за Жени Мажи
Карактеристика 4:
pulseira masculina
Карактеристика 5:
мажите хривнија
Карактеристика 6:
Моден Нараквици & Алки
Услуга:
Dropshipping Хривнија
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци,Партија
Состојба:
100% Сосема Нов

Слични производи

2017 Свадба Нараквици & Алки Нови Пристигнување целосна ѕвезда супер сјајните кристал кристално сребро д

Клиентите се Забележи ви Благодариме за купување 1.Ако вашиот вкупен цел е над $200 или повеќе,ќе испрати DH

ние исто така нудиме 1115 дена Преку Кина пост ЕМС Брза испорака, ако сакате да брод објектот преку овој ме

ИЗВЕСТУВАЊЕ!!!1.com / store / 1133092Материјал : алуминиум дрвени монистраГолемина : одговара 18 / 12mm копчињаБоја : ц

Контакт со нас преку цел форма ID порака и ние ќе има соодветен аранжман за вас, ако не се задоволни со ваш

Состојба : Нова без тагови : бренднови, не се користи, и unworn објект (вклучувајќи рачно изработени предмет

2017 Свадба Нараквици & Алки Нови Пристигнување Целосна Ѕвезда Супер Сјајните Кристал Кристално Сребро Д

Опис / Спецификации50pcs / многу Мешани Убава Мулти Шема & Материјал Шарм 18mm Snap Копчето За DIY Хривнија Накит

Тоа може да биде до повеќе од 30 дена Ако ви се допаѓа мојот предмети и сакате да се купи повеќе ,pls email за м

Опис / Спецификации12pcs / многу Убави Лабрадор Куче Шема Шарм 18mm Стакло Snap КопчетоЗа DIY Хривнија Накит При

Сите наши ставки цената се вклучени пакување кутија.Можете да не контактирате преку трговија менаџер и

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијат

Точка Име : Нова Буква Љубов Црна Кожа Жените Хривнија Мулти Бронза Кругови Влакно Хривнија Рака Ткаени

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија !( Фотографиите с

2017 Свадба Нараквици & Алки Нови Пристигнување целосна ѕвезда супер сјајните кристал кристално сребро д

Зачувам,Кредитна картичка и сите aliexpress се дозволени методи за плаќање Ние ќе ја испрати на предмети во р

Добредојдовте на Сонце Накит Фабрика продавницаФабрика Директни добредојдовте на големо и малоНие нуд

Ние ќе се разменуваат за добар една врз акции достапноста, или да направи реконструкција Ако предмети с

До 2015 Новите Европски Накит Добавувачи Шарм Хривнија мултислој накит за жените Враќање на античките за

5 инчен B2907 Клиенти Известување ви Благодариме за купување 1.Вашето разбирање и да се поттикне ќе ни се за

До 2015 Новите Европски Накит Добавувачи chian Хривнија мултислој накит за жените Враќање на античките зака

Моден Злато Сребро Црна Линк Синџир Хривнија Жените Микро Отвори CZ Цевка Шарм Пријателство Нараквици з

Please wait...