0
clear
  • 50pcs/многу Мешани Симпатична Копчиња Мулти Шема & Материјал Шарм 18mm Snap Копчето За DIY Хривнија Прилепува Накит KZHM003
  • -20%
  • -20%
50pcs/многу Мешани Симпатична Копчиња Мулти Шема & Материјал Шарм 18mm Snap Копчето За DIY Хривнија Прилепува Накит KZHM003

50pcs/многу Мешани Симпатична Копчиња Мулти Шема & Материјал Шарм 18mm Snap Копчето За DIY Хривнија Прилепува

DEN 614.40
DEN 479.00

Количината на стоката
Тековен


Опис/Спецификации
50pcs/многу Мешани Убава Мулти Шема & Материјал Шарм 18mm Snap Копчето За DIY Хривнија Накит Прилепува
Материјал : Стакло/Природен Камен/Акрилик/Опал/Бакар итн.
Модел : KZHM003
Количина : 50pcs
Пакување
Стандард OPP вреќа или со силна картон надвор
Трговија на големо и најголемиот Дел цел
Трговија на големо и најголемиот дел цел прифатени, исто така, ние може да го прилагодите вашиот дизајн за вас. добредојдовте да контактирате со нас онлајн.
Ве молиме контактирајте со нас за повеќе информации.
ROYALBEIER Дизајн
Исклучителна традиционално занаетчиство и модерна високо-технолошки совршена комбинација за да се создаде најмногу класичен Накит работи.
Контактирајте со нас
Ако сте задоволни со нашата накит предмети, ве молиме не двоумете се да ни остави 5 ѕвезди позитивни повратни информации. Ве молиме Поддршка на нас, ние не треба тоа да се движи напред.
Ве молиме контактирајте со нас за решение прво, наместо создавање на спор или да даде негативни повратни информации кога ги Добиете Накит предмети да се најде скршени или не се во добра состојба, погрешно количина или погрешно доставени Предмети дури и за задоцнување на Пратката, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. Ве молиме да се разбере, многу се надвор од Контрола, но ние ќе се обидеме најдобро да се Направи тоа подобро.
За било какви причини, не сте задоволни со нашата накит предмети, ве молиме да ги јасни слики за нас и ние ќе ве контактираме во Рок од 24hours соодветно.
18 часа достапни на интернет. Ние ќе се врати наскоро, кога на должноста и во рок од 6 часа во текот на ноќта поради временската Разлика.

Детални карактеристики

Метална боја:
50pcs Мешани
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Канал поставување
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Бренд Име:
ROYALBEIER
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Стакло
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Круг
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
KZHM003
Пол:
Унисекс
Компатибилност:
прилепува накит
Метали Тип:
Стакло
Функција:
прилепува накит
Тип На Објект:
прилепува копчиња
Тежина:
36g
боја:
како слики
Обликот:
Круг
За:
прилепува накит
Материјал:
Стакло/Природен Камен/Акрилик/Опал/Бакар итн.
КОЛИЧИНА:
50pcs/многу

Слични производи

2017 Свадба Нараквици & Алки Нови Пристигнување Целосна Ѕвезда Супер Сјајните Кристал Кристално Сребро Д�

Ние ќе се разменуваат за добар една врз акции достапноста, или да направи реконструкција Ако предмети с�

Сите наши ставки цената се вклучени пакување кутија.Можете да не контактирате преку трговија менаџер и�

Контакт со нас преку цел форма ID порака и ние ќе има соодветен аранжман за вас, ако не се задоволни со ваш

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијат�

Добредојдовте на WELLMORE Накит Фабрика продавницаФабрика Директни добредојдовте на големо и малоanswer : ______

Зачувам,Кредитна картичка и сите aliexpress се дозволени методи за плаќање Ние ќе ја испрати на предмети во р

ИЗВЕСТУВАЊЕ!!!1.com / store / 1133092Материјал : алуминиум дрвени монистраГолемина : одговара 18 / 12mm копчињаБоја : ц

Точка Име : Нова Буква Љубов Црна Кожа Жените Хривнија Мулти Бронза Кругови Влакно Хривнија Рака Ткаени�

Добредојдовте на Сонце Накит Фабрика продавницаФабрика Директни добредојдовте на големо и малоНие нуд

Моден Злато Сребро Црна Линк Синџир Хривнија Жените Микро Отвори CZ Цевка Шарм Пријателство Нараквици з�

Please wait...