0
clear
  • Небото талент bao монета Хривнија 22K Злато GF Исламската Муслиманските Арапски Монета Хривнија Жени Мажи Арапска Земја од Блискиот исток Накит
  • -20%
  • -20%
Небото талент bao монета Хривнија 22K Злато GF Исламската Муслиманските Арапски Монета Хривнија Жени Мажи Арапска Земја од Блискиот исток Накит

Небото талент bao монета Хривнија 22K Злато GF Исламската Муслиманските Арапски Монета Хривнија Жени Мажи Арапска

DEN 479.52
DEN 360.00

Количината на стоката
Тековен


Контакт со нас преку цел форма ID порака и ние ќе има соодветен аранжман за вас, ако не се задоволни со вашето купување.
Кубен Циркони мерки 8.
Постојат неколку карактеристики на CZ кои се разликуваат од дијамант, се забележуваат само под микроскоп или lope.
Бесплатен Дар Случај ,Безусловна, Доживотна Заместителна Гаранција. Ве молиме прашајте го било какви прашања пред наддавање, ви Благодарам многу.3 на Мохсова' цврстина скала наспроти рејтинг од 10 дијаманта.
Објектот е целосно солидна не шупливи.
Препорачуваме малопродажната цена : $45. Злато позлатен накит чипови,снегулки, и носи надвор.
Превозот и ракувањето со плаќање не е само поштарина, се вклучуваат на пазарот на, пакет, такса за ракување.
Накит одржување♦ 100% ГАРАНЦИЈА
 
Ние гарантираме сите накитот е 100% .
 
 
СКАПОЦЕН КАМЕН ВАЖНИ ИНФОРМАЦИИ
Примерок Слика На Брилијантен Намали CZ
Кубен Циркони е толку optically блиску до дијамант, дека само обучени око може да се направи разлика помеѓу двете. Злато исполнет накит е многу долготрајни и ако згрижени ќе ви трае цел живот.
 
Контактирајте со нас
Консултација, проблем или предлог дека ќе се исполнат за точката или мојата продавница, можете да испратите e-mail на нас.
Ве молам, разберете дека повремени одложувања поради царинските и e-mail пораки се надвор од нашата контрола. тоа обично трае
веројатно 12 работни дена да пристигнат. Ако примите нив и тие не се како што е опишано, или се погрешни,
ве молиме контактирајте со нас . Овој дел има 25 мили солидна слој на квалитетот злато топлина да се постават врз Jewellers месинг (позлата е обично 3 мили) Таа ги има сите голема карактеристики на цврстиот златен накит без цена.
Оваа прекрасна Злато Исполнет ќе трае цел живот со соодветна грижа и доаѓа со 100% Гаранција за Квалитет.95
големина : 210*12mm
Никел слободни, не се алергични, не е лесно да се оцрни
100% сосема нов, никогаш не се носи
Сите објекти од пушите, пет-free home.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
50030558-8
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Обликотшема:
Лице
Поставување Тип:
Никој
Синџир Тип:
Кутија Синџир
Бренд Име:
небото талент bao
Затворач Тип:
Hummer
Стил:
Етнички
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Материјал:
Метал
Функција:
Фитнес Тракер
Пол:
Унисекс
Метали Тип:
Злато Позлатен

Слични производи

ИЗВЕСТУВАЊЕ!!!1.com / store / 1133092Материјал : алуминиум дрвени монистраГолемина : одговара 18 / 12mm копчињаБоја : ц

Ако купувате 10pcs нараквици , ние може да испрати хривнија како подарок до вас.Материјал 316 L не 'рѓосувачк

Акции : Во парк точка 6.Повод : Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија 4 3) Ако не можете да се исходот вед

2017 Свадба Нараквици & Алки Нови Пристигнување целосна ѕвезда супер сјајните кристал кристално сребро д

Зачувам,Кредитна картичка и сите aliexpress се дозволени методи за плаќање Ние ќе ја испрати на предмети во р

Почитувани Клиенти : Ние ги испратите овие камења по случаен избор на купувачот 1.Име>> : Нараквица 2.Голем

За стар клиент : 5% попуст за било која вредност Ако сте незадоволни со предметот или објектот пристигна

Добредојдовте на WELLMORE Накит Фабрика продавницаФабрика Директни добредојдовте на големо и малоanswer : ______

За насТоа е производителот и веледрогеријата од страна се направи накит ,вклучуваат дизајн ,производст

2017 Свадба Нараквици & Алки Нови Пристигнување Целосна Ѕвезда Супер Сјајните Кристал Кристално Сребро Д

За насТоа е производителот и веледрогеријата од страна се направи накит ,вклучуваат дизајн ,производст

5 инчен B2907 Клиенти Известување ви Благодариме за купување 1.Вашето разбирање и да се поттикне ќе ни се за

За насТоа е производителот и веледрогеријата од страна се направи накит ,вклучуваат дизајн ,производст

Сите наши ставки цената се вклучени пакување кутија.Можете да не контактирате преку трговија менаџер и

Точка ИМЕ : Bo Yu Te 10 Парчиња трговија на Големо Метални Алки 7 Бои Позлатен 65*2 MM Едноставна Месинг Алка БРЕ

Ние ќе се разменуваат за добар една врз акции достапноста, или да направи реконструкција Ако предмети с

Добредојдовте на Сонце Накит Фабрика продавницаФабрика Директни добредојдовте на големо и малоНие нуд

Опис / Спецификации12pcs / многу Убави Лабрадор Куче Шема Шарм 18mm Стакло Snap КопчетоЗа DIY Хривнија Накит При

Добредојдовте во нашите Продавници!Напомена : Нашите Минимум Цел е $10 Можете Да се Меша со Различни Елем

Точка Име : Нова Буква Љубов Црна Кожа Жените Хривнија Мулти Бронза Кругови Влакно Хривнија Рака Ткаени

Please wait...