0
clear
  • Едноставна 'Рбет Облик Месинг Хривнија За Мажите И Жените, Една Големина Одговара на Сите Месинг хривнија за Мажи Топла Продажба на' Рбетот синџир хривнија
  • -20%
  • -20%
Едноставна 'Рбет Облик Месинг Хривнија За Мажите И Жените, Една Големина Одговара на Сите Месинг хривнија за Мажи Топла Продажба на' Рбетот синџир хривнија

Едноставна 'Рбет Облик Месинг Хривнија За Мажите И Жените, Една Големина Одговара на Сите Месинг хривнија за

DEN 508.80
DEN 366.00

Количината на стоката
Тековен


Едноставна 'Рбет Облик Месинг Хривнија За Мажите И Жените, Една Големина Одговара на Сите Месинг хривнија за Мажи Топла Продажба на' Рбетот синџир хривнија
Предмет тип : Хривнија
Материјал : Цинк легура
Боја : Како на сликата покаже Pendant ѓердан/лопез и од неодамна ѓердан/почетна ѓердан
Пол : Мажи /Жени Pendant ѓердан/corrente де prata ouro ѓердан/почетна ѓердан
Стил : Трендовски Pendant ѓердан/minecraft ѓердан/почетна ѓердан
Состојба : 100% Сосема Нов Pendant ѓердан/диск ѓердан/почетна ѓердан /colares
Белешки : Ние сме фабрика штекер,да го прифати одобрението за промет на големо. За оваа pendant ѓердан,можете да изберете писмо ви се допаѓа. Сепак, големината или стил може да се направи според вашите барања. Ако сакате поинаков стил или трговија на големо, обратете се кај мене и јас може да ви даде цена понуда .
За плаќање, ние прифаќаме Зачувам.
Уплатата треба да се изврши во рок од 7days пред цел аукција затворање.p
Ве молиме наведете ги вашите посебни барања(како на вредноста на декларацијата) во цел забелешка дел.
Ние нудиме на светот превозот преку Кина Пост Воздух Mail, EMS, DHL, FEDEX
DHL/ ФЕДЕКС /ТНТ : 3-5days да повеќето земји.
EMS : 5-10days да повеќето земји.
Epacket : 7-25 бизнис денови за САД.
Ние ќе брод парцела, како е можно поскоро откако ќе се добие исплата.
НАПОМЕНА : ВЕ МОЛИМЕ БИДЕТЕ СИГУРНИ ДЕКА ВАШАТА АДРЕСА ЗА Е ТОЧНО.
1. Чистење со мека памучна крпа .
2. Избегнување на нула со остри работи.
3. Запечатени за складирање кога не се носат.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Повик/Спортски
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
кука
Должина:
20cm
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Материјал:
Метал
Затворач Тип:
Кутија-со-јазик
Поставување Тип:
Канал поставување
Синџир Тип:
Змија Синџир
Бренд Име:
senfai
Функција:
мажите хривнија
Компатибилност:
мажите хривнија
Објектот:
хривнија
боја:
како на слика
превозот:
Бесплатен превозот
Пол:
мажите,uniex
Должина:
20cm
Парична казна или Моден:
Моден
MOQ:
1pcs
Наслов:
Едноставна ' Рбет Облик Месинг Хривнија За Мажи

Слични производи

5 инчен B2907 Клиенти Известување ви Благодариме за купување 1.Вашето разбирање и да се поттикне ќе ни се за

Опис / Спецификации50pcs / многу Мешани Убава Мулти Шема & Материјал Шарм 18mm Snap Копчето За DIY Хривнија Накит

Состојба : Нова без тагови : бренднови, не се користи, и unworn објект (вклучувајќи рачно изработени предмет

Слика Камен Влакно Хривнија Природен Камен МонистраДолжина : 20cmФакултативна ГолеминаRECOMMEDДизајнер Бох

Акции : Во парк точка 6.Повод : Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија 4 3) Ако не можете да се исходот вед

Точка Име : Нова Буква Љубов Црна Кожа Жените Хривнија Мулти Бронза Кругови Влакно Хривнија Рака Ткаени

Можете да дизајн свој стил Сребрен Накит DHL / Федекс / ТНТ 35days да повеќето земји Ние можеме да гарантира н

За стар клиент : 5% попуст за било која вредност Ако сте незадоволни со предметот или објектот пристигна

ПРЕВОЗОТ : 1.Особено за Подароци,или за youself како текот на денот носат накит,и трговија на големо цена за п

До 2015 Новите Европски Накит Добавувачи Шарм Хривнија мултислој накит за жените Враќање на античките за

Ние ќе се разменуваат за добар една врз акции достапноста, или да направи реконструкција Ако предмети с

Сите наши ставки цената се вклучени пакување кутија.Можете да не контактирате преку трговија менаџер и

Пад На Превозот Прифатливо Ве молиме наведете ги вашите посебни барања ( Боја , Пакет, Вредноста на декла

Добредојдовте во нашите Продавници!Напомена : Нашите Минимум Цел е $10 Можете Да се Меша со Различни Елем

Please wait...