0
clear
  • Multicolor Мушка Хривнија Накит Гроздобер сребро I LOVE КОШАРКА Шарм Pendant Меша Плетенка Јаже Хривнија Накит Q326
  • -20%
  • -20%
Multicolor Мушка Хривнија Накит Гроздобер сребро I LOVE КОШАРКА Шарм Pendant Меша Плетенка Јаже Хривнија Накит Q326

Multicolor Мушка Хривнија Накит Гроздобер сребро I LOVE КОШАРКА Шарм Pendant Меша Плетенка Јаже Хривнија Накит

DEN 858.24
DEN 626.00

Количината на стоката
Тековен

Пред да се испрати ни го врати објектот, ве молиме контактирајте не за подетални врати &размена на настава .Мојот пријател :
Ви благодариме за посетата на нашата продавница, ние ви благодариме за вашето време
1 : Ако имате било какви потреби, ве молиме контактирајте со нас и ние се залагаме за 100% задоволството на клиентите.
** * Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме!
Кога ќе го добиете вашите производи,ве молиме потврдете испорака на Aliexpress и да го оставите позитивен фидбек. Ви благодарам многу, и ние се залагаме за 100% задоволството на клиентите.
Повратни информации политика
**Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата, Да се негуваат здрави Али заедница, се надеваме дека ќе го стори истото за нас.96 /многу
Добредојдовте во мојата продавница!
Висок Квалитет На Гаранција Супериорен Продажба На Услуги
Опишете
Висок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитет
Големина Должина : 20+5cm ; Состојба : 100% Сосема Нов.99 /многу US $ 8. Ви благодариме !
Вашето задоволство, нашите извршување!(Jiangyu Ву ). Ви благодариме, ние го цениме убави работи : )
Следново е време на испорака за пакет :
Кина Пост мал пакет плус обичните 16 - 60 дена
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail - 10-45 дена
E - пакет - 5-25 дена
EMS - 5-12 дена
DHL / Федекс / UPS-от 3-10 дена
САД $ 11. Ако имате било незадоволство, ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек. Материјал : цинк легура метали (олово слободни) КОЛИЧИНА за овој оглас : 30 Компјутери
боја : како на сликата
Тип : трговија на Големо конверзија : 1 инч = 254mm или 1mm = 0.88 /многу US $ 9. Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.98 /многу US $ 8.55 /многу US $ 11.26 /многу US $ 11.
2 : Ако не го примите пакетот за долго време, ве молиме контактирајте со нас и ние веднаш ќе го решат.

Детални карактеристики

Метална боја:
бела, црна, сина, жолта, розова, виолетова, портокалова, кафена
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
WUYUJINGNIRUI
Должина:
20cm
Затворач Тип:
Hummer
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Топката
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Компатибилност:
ios
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Функција:
красат
Материјал:
Цинк Легура
Должина:
20+5cm

Слични производи

ИЗВЕСТУВАЊЕ!!!1.com / store / 1133092Материјал : алуминиум дрвени монистраГолемина : одговара 18 / 12mm копчињаБоја : ц

Состојба : Нова без тагови : бренднови, не се користи, и unworn објект (вклучувајќи рачно изработени предмет�

JEXXI 6 / 8 / 10 MM Класичен Синџир Хривнија Мода Златна Боја Хривнија Кул Мажите и Жените Златна Нараквица Сва�

2017 Свадба Нараквици & Алки Нови Пристигнување Целосна Ѕвезда Супер Сјајните Кристал Кристално Сребро Д�

YFJEWE 2017 Нови Модни Луксузни Сребро Позлатен Австриската Кристал врвка за околу Два Реда Накит За Жените �

За насТоа е производителот и веледрогеријата од страна се направи накит ,вклучуваат дизајн ,производст�

Сите наши ставки цената се вклучени пакување кутија.Можете да не контактирате преку трговија менаџер и�

За стар клиент : 5% попуст за било која вредност Ако сте незадоволни со предметот или објектот пристигна �

Опис / Спецификации12pcs / многу Убави Лабрадор Куче Шема Шарм 18mm Стакло Snap КопчетоЗа DIY Хривнија Накит При�

Име : Камен ХривнијаКоличина : 1pcКонектор Стил : Черепот На ГлаватаДолжина : 19.5 см20cm( или можете да избере�

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијат�

Метал : Сребро позлатенКамен : симулирани бисер , ЏасперШирина : за 0.80 cmНа белегзии доаѓаат со брендирани

Опис / Спецификации50pcs / многу Мешани Убава Мулти Шема & Материјал Шарм 18mm Snap Копчето За DIY Хривнија Накит

Слика Камен Влакно Хривнија Природен Камен МонистраДолжина : 20cmФакултативна ГолеминаRECOMMEDДизајнер Бох�

5 инчен B2907 Клиенти Известување ви Благодариме за купување 1.Вашето разбирање и да се поттикне ќе ни се за

За насТоа е производителот и веледрогеријата од страна се направи накит ,вклучуваат дизајн ,производст�

За насТоа е производителот и веледрогеријата од страна се направи накит ,вклучуваат дизајн ,производст�

Please wait...