0
clear
  • Внатрешен Дијаметар 60mm Вистински Пурпурна Природни Charoite Алка Шарм Жените Дама Подарок Мода Хривнија Накит
  • -20%
  • -20%
Внатрешен Дијаметар 60mm Вистински Пурпурна Природни Charoite Алка Шарм Жените Дама Подарок Мода Хривнија Накит

Внатрешен Дијаметар 60mm Вистински Пурпурна Природни Charoite Алка Шарм Жените Дама Подарок Мода Хривнија Накит

DEN 14400.00

Количината на стоката
Тековен

Ве молиме не остави Негативни Повратните информации се додека не контактирате, така што сите прашања може да се решат. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси.Ако имате било какви прашања во врска со предмети, ние испрати до вас,можете да pls љубезно ни даде можност да се реши пред да ни остави негативни повратни информации?Повратната информација е многу важно за нас ,искрено се надеваме дека може да се разбере. Повратни информации :
Ние ќе ви обезбедиме позитивен фидбек еднаш уплата,да се негуваат здрави али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас. Купувачот ќе биде одговорен за враќање превозот цена.

Детални карактеристики

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Дијаметар:
60mm Природен Камен Закачам
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Бренд Име:
LIZIFANG
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Материјал:
Камен
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
ZLJ08145Women Алки
Метали Тип:
Charoite Камен
Објектот нема:
ZLJ08145Women Алки
боја:
Сина Мода Накит
Точка име :
Жените Шарм Алки
Мушка големина:
24*9mm Жена Закачам
Материјал:
Природен Камен Charoite
Количина:
1 Парче Само
Тежина:
101.70Grams Women Bangles
Превозот начини:
Кина пост воздух mail,EMS,epacket
начин на плаќање:
Visa, MasterCard, Western Union, Qiwi И Банкарски Трансфер
Внатре Дијаметар(mm):
60mm Мода Шарм Алки

Слични производи

Зачувам,Кредитна картичка и сите aliexpress се дозволени методи за плаќање Ние ќе ја испрати на предмети во р

ОписВе молиме имајте во предвид за оваа серија рачно изработени нараквица може да обичај прави било кој

Ако најдете големината на стоката не ви одговара,можете директно да контактирате со нас.Нашите главни п

Контакт со нас преку цел форма ID порака и ние ќе има соодветен аранжман за вас, ако не се задоволни со ваш

5 инчен B2907 Клиенти Известување ви Благодариме за купување 1.Вашето разбирање и да се поттикне ќе ни се за

2017 Свадба Нараквици & Алки Нови Пристигнување целосна ѕвезда супер сјајните кристал кристално сребро д

Име : Камен ХривнијаКоличина : 1pcКонектор Стил : Черепот На ГлаватаДолжина : 19.5 см20cm( или можете да избере

JEXXI 6 / 8 / 10 MM Класичен Синџир Хривнија Мода Златна Боја Хривнија Кул Мажите и Жените Златна Нараквица Сва

За насТоа е производителот и веледрогеријата од страна се направи накит ,вклучуваат дизајн ,производст

Слика Камен Влакно Хривнија Природен Камен МонистраДолжина : 20cmФакултативна ГолеминаRECOMMEDДизајнер Бох

До 2015 Новите Европски Накит Добавувачи Шарм Хривнија мултислој накит за жените Враќање на античките за

Please wait...