0
clear
  • Слика Камен Кварц Влакно Хривнија Природен Камен Монистра Најдобар Подарок За Жените Рачно Изработени Модни Накит Трговија На Големо
  • -20%
  • -20%
Слика Камен Кварц Влакно Хривнија Природен Камен Монистра Најдобар Подарок За Жените Рачно Изработени Модни Накит Трговија На Големо

Слика Камен Кварц Влакно Хривнија Природен Камен Монистра Најдобар Подарок За Жените Рачно Изработени Модни

DEN 129.60
DEN 104.00

Количината на стоката
Тековен


Слика Камен Влакно Хривнија Природен Камен Монистра
Должина : 20cm
Факултативна Големина
RECOMMED
Дизајнер Бохемски Слоеви Природен Камен Мали Чакал Нараквици Жените се Зголеми Кварц Тиркизна Камен Хривнија Накит pulseiras
Класичен Шарени Druzy Природен Камен Круг Стрелка Сидро Форма Ткаенината Алка Аметист Кварцен Кристал Хривнија Накит За Подарок
Тренди Алекс врвен Квалитет Било Куршум Зголеми Кварц Антички Злато Сребро Розова Tassel Хривнија Накит Bijoux Женски Pulseira
Природни Чип Камен Водат Хривнија Накит Злато Позлатен Розевиот Кварц Еластична Природен Камен Нараквици За Жените Роденденски Подарок
Природни Citrine Кварц Хривнија 10ММ Вистински Топаз Кристал Круг Монистра Еластична Шарм Хривнија За Жени Природен Камен Хривнија
Гроздобер Природен Камен Кварцен Кристал Нараквици Gem Камен Druzy Ахат Хривнија Рачно Изработени Злато Монистра Влакно Хривнија & Алки
Природни Smoky Кварц Хривнија Smoky Кристал Круг Монистра Еластична Свадба Хривнија За Жени Мажи Природен Камен Хривнија

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Должина:
20cm
Затворач Тип:
Чипка-Up
Обликотшема:
Круг
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Метали Тип:
природен камен
Функција:
хривнија
Компатибилност:
хривнија
Слика Камен:
Слика Камен монистра
хривнија:
кварц хривнија
Природни:
природен камен
Монистра:
монистра хривнија
подарок:
Најдобар Подарок За Жените
Жените:
знак накит
Рачно изработени:
рачно изработени накит
Моден:
моден накит
Трговија на големо:
накит трговија на големо

Слични производи

Опис / Спецификации50pcs / многу Мешани Убава Мулти Шема & Материјал Шарм 18mm Snap Копчето За DIY Хривнија Накит

Добредојдовте во нашите Продавници!Напомена : Нашите Минимум Цел е $10 Можете Да се Меша со Различни Елем

Добредојдовте на Сонце Накит Фабрика продавницаФабрика Директни добредојдовте на големо и малоНие нуд

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија !( Фотографиите с

ПРЕВОЗОТ : 1.Особено за Подароци,или за youself како текот на денот носат накит,и трговија на големо цена за п

ИЗВЕСТУВАЊЕ!!!1.com / store / 1133092Материјал : алуминиум дрвени монистраГолемина : одговара 18 / 12mm копчињаБоја : ц

Зачувам,Кредитна картичка и сите aliexpress се дозволени методи за плаќање Ние ќе ја испрати на предмети во р

2017 Свадба Нараквици & Алки Нови Пристигнување целосна ѕвезда супер сјајните кристал кристално сребро д

Точка Име : Нова Буква Љубов Црна Кожа Жените Хривнија Мулти Бронза Кругови Влакно Хривнија Рака Ткаени

Опис / Спецификации12pcs / многу Убави Лабрадор Куче Шема Шарм 18mm Стакло Snap КопчетоЗа DIY Хривнија Накит При

5 инчен B2907 Клиенти Известување ви Благодариме за купување 1.Вашето разбирање и да се поттикне ќе ни се за

Пад На Превозот Прифатливо Ве молиме наведете ги вашите посебни барања ( Боја , Пакет, Вредноста на декла

JEXXI 6 / 8 / 10 MM Класичен Синџир Хривнија Мода Златна Боја Хривнија Кул Мажите и Жените Златна Нараквица Сва

Метал : Сребро позлатенКамен : симулирани бисер , ЏасперШирина : за 0.80 cmНа белегзии доаѓаат со брендирани

Име : Камен ХривнијаКоличина : 1pcКонектор Стил : Черепот На ГлаватаДолжина : 19.5 см20cm( или можете да избере

YFJEWE 2017 Нови Модни Луксузни Сребро Позлатен Австриската Кристал врвка за околу Два Реда Накит За Жените

За насТоа е производителот и веледрогеријата од страна се направи накит ,вклучуваат дизајн ,производст

За стар клиент : 5% попуст за било која вредност Ако сте незадоволни со предметот или објектот пристигна

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијат

Контакт со нас преку цел форма ID порака и ние ќе има соодветен аранжман за вас, ако не се задоволни со ваш

Акции : Во парк точка 6.Повод : Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија 4 3) Ако не можете да се исходот вед

Тоа може да биде до повеќе од 30 дена Ако ви се допаѓа мојот предмети и сакате да се купи повеќе ,pls email за м

Please wait...