0
clear
  • 6Pcslot Најновите Модни Snap Копчето Хривнија&Алки Златна Боја Бакар Хривнија За Жени 18mm Rivca Snap Копчето Накит P00981
  • -20%
  • -20%
6Pcslot Најновите Модни Snap Копчето Хривнија&Алки Златна Боја Бакар Хривнија За Жени 18mm Rivca Snap Копчето Накит P00981

6Pcslot Најновите Модни Snap Копчето Хривнија&Алки Златна Боја Бакар Хривнија За Жени 18mm Rivca Snap Копчето

DEN 637.44
DEN 510.00

Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Snap Копчето
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Пол:
Унисекс
Синџир Тип:
Фигаро Синџир
Компатибилност:
no
Функција:
no
Одговара:
одговара 18mm копчето
хривнија големина:
одговара 19,20.5,22.5 cm
Големина:
прилагодлив
Број На Модел На:
Легура нараквици
Материјал:
Цинк Легура
Должина:
Fit 18mm Rivca Snap Button

Слични производи

За насТоа е производителот и веледрогеријата од страна се направи накит ,вклучуваат дизајн ,производст

ПРЕВОЗОТ : 1.Особено за Подароци,или за youself како текот на денот носат накит,и трговија на големо цена за п

Сите наши ставки цената се вклучени пакување кутија.Можете да не контактирате преку трговија менаџер и

2017 Свадба Нараквици & Алки Нови Пристигнување целосна ѕвезда супер сјајните кристал кристално сребро д

За насТоа е производителот и веледрогеријата од страна се направи накит ,вклучуваат дизајн ,производст

Ако најдете големината на стоката не ви одговара,можете директно да контактирате со нас.Нашите главни п

ИЗВЕСТУВАЊЕ!!!1.com / store / 1133092Материјал : алуминиум дрвени монистраГолемина : одговара 18 / 12mm копчињаБоја : ц

Зачувам,Кредитна картичка и сите aliexpress се дозволени методи за плаќање Ние ќе ја испрати на предмети во р

ОписВе молиме имајте во предвид за оваа серија рачно изработени нараквица може да обичај прави било кој

За стар клиент : 5% попуст за било која вредност Ако сте незадоволни со предметот или објектот пристигна

2017 Свадба Нараквици & Алки Нови Пристигнување целосна ѕвезда супер сјајните кристал кристално сребро д

До 2015 Новите Европски Накит Добавувачи chian Хривнија мултислој накит за жените Враќање на античките зака

5 инчен B2907 Клиенти Известување ви Благодариме за купување 1.Вашето разбирање и да се поттикне ќе ни се за

Контакт со нас преку цел форма ID порака и ние ќе има соодветен аранжман за вас, ако не се задоволни со ваш

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијат

Опис / Спецификации12pcs / многу Убави Лабрадор Куче Шема Шарм 18mm Стакло Snap КопчетоЗа DIY Хривнија Накит При

Пад На Превозот Прифатливо Ве молиме наведете ги вашите посебни барања ( Боја , Пакет, Вредноста на декла

Опис / Спецификации50pcs / многу Мешани Убава Мулти Шема & Материјал Шарм 18mm Snap Копчето За DIY Хривнија Накит

Добредојдовте на Сонце Накит Фабрика продавницаФабрика Директни добредојдовте на големо и малоНие нуд

До 2015 Новите Европски Накит Добавувачи Шарм Хривнија мултислој накит за жените Враќање на античките за

Please wait...