0
clear
  • Новиот Дизајн на Крстот Кожни Нараквици & Алки за Човекот Плетенка Јаже Ликвидација на Модната Панк Пол Мажи Накит
  • -20%
  • -20%
Новиот Дизајн на Крстот Кожни Нараквици & Алки за Човекот Плетенка Јаже Ликвидација на Модната Панк Пол Мажи Накит

Новиот Дизајн на Крстот Кожни Нараквици & Алки за Човекот Плетенка Јаже Ликвидација на Модната Панк Пол Мажи

DEN 47.52
DEN 43.00

Количината на стоката
Тековен

Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да ја пратите вашата e-mail или жалба до нашиот менаџер. Ако имате проблеми или прашања, ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори спорот. Други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да си дозволат дополнителни изразат превозот цена. ПРАШАЊА и одговори П : Како можам да се плати за мојата купување? A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : со кредитна картичка; money bookers; Т/T; western union. Сите пораки или пораки ќе бидат одговорени во рок од еден работен ден. услугата За Испорака Пратката ќе се организира во рок од 7 работни дена по исплата е расчисти колку што купувачот информации и адреса е потврдена. 1) Мин цел е US $7 (да може да се меша со различни предмети), ако вашата цел е помалку од $7, ние ќе ги испрати преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус кои немаат следење информации во вашата земја. Ви благодариме!. 2) точки ќе биде предаден во рок од 7 работен ден од денот на уплатата примена, ако имаме било каков проблем во врска со производот, ние ќе ги остават порака во времето, ве молиме љубезно ни одговори во време за да се избегне грешка се случи.Добредојдовте на нашиот магазин Опис на Производот : Име : Кожа Хривнија Стил : Гроздобер панк стил Пол : Нараквица Мажите Големина : Прилагодлив трговија на Големо Опис : Купите повеќе од 10 комплети 5% попуст. П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет? A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви Благодариме! П : јас сум препродавач, јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? А : Здраво, ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Бренд Име:
VOQ
Број На Модел На:
lee015016
Затворач Тип:
Чипка-Up
Нараквици Тип:
Заврши Нараквици
Стил:
Панк
Обликотшема:
Круг
Пол:
Мажи
Материјал:
кожа
Метали Тип:
Никој
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
Должина:
17 - 30 cm Perimeter (1 cm = 0.39 Inch )

Слични производи

За стар клиент : 5% попуст за било која вредност Ако сте незадоволни со предметот или објектот пристигна

За насТоа е производителот и веледрогеријата од страна се направи накит ,вклучуваат дизајн ,производст

За насТоа е производителот и веледрогеријата од страна се направи накит ,вклучуваат дизајн ,производст

JEXXI 6 / 8 / 10 MM Класичен Синџир Хривнија Мода Златна Боја Хривнија Кул Мажите и Жените Златна Нараквица Сва

Име : Камен ХривнијаКоличина : 1pcКонектор Стил : Черепот На ГлаватаДолжина : 19.5 см20cm( или можете да избере

За насТоа е производителот и веледрогеријата од страна се направи накит ,вклучуваат дизајн ,производст

Добредојдовте во нашите Продавници!Напомена : Нашите Минимум Цел е $10 Можете Да се Меша со Различни Елем

2017 Свадба Нараквици & Алки Нови Пристигнување Целосна Ѕвезда Супер Сјајните Кристал Кристално Сребро Д

Точка Име : Нова Буква Љубов Црна Кожа Жените Хривнија Мулти Бронза Кругови Влакно Хривнија Рака Ткаени

ПРЕВОЗОТ : 1.Особено за Подароци,или за youself како текот на денот носат накит,и трговија на големо цена за п

Ние ќе се разменуваат за добар една врз акции достапноста, или да направи реконструкција...

5 инчен B2907 Клиенти Известување ви Благодариме за купување 1.Вашето разбирање и да се поттикне ќе ни се за

Можете да дизајн свој стил Сребрен Накит DHL / Федекс / ТНТ 35days да повеќето земји Ние можеме да гарантира н

Пред да се испрати ни го врати објектот, ве молиме контактирајте не за подетални врати &размена на наста

Please wait...