0
clear
  • Персоналните Најновите Јазол Хривнија Мода Букви Круг Алки Ракопис алка Свадба Подарок Деверуша Подарок
  • -20%
  • -20%
Персоналните Најновите Јазол Хривнија Мода Букви Круг Алки Ракопис алка Свадба Подарок Деверуша Подарок

Персоналните Најновите Јазол Хривнија Мода Букви Круг Алки Ракопис алка Свадба Подарок Деверуша Подарок

DEN 518.40
DEN 373.00

Количината на стоката
Тековен

Можете да дизајн свој стил. Сребрен Накит DHL/Федекс/ТНТ 3-5days да повеќето земји. Ние можеме да гарантира најдобар цени, добра количина и брза испорака. Нашата компанија има положено ISO9001 : 2008.Ако нешто не ви е јасно,ве молиме контактирајте со нашите продавачи. Сите нашите производи може да помине ASTM, CPSC, ASTM и други безбедност testings. Ние сме фабрика специјализирана во областа на Алуминиумски Додатоци и Модни Накит. Сребрен Накит По-продажбата и повратни информации Можете да не контактирате во 7days откако ќе се добие стоката, ако било unsatisfy.Но, ве молиме да забележите дека ова копче поставено е погодна за 13mm копчиња,не е погоден 15mm,28mm или 25mm копчиња. Сребрен Накит ЕМС 5-10days за повеќето од contries к Сребрен Накит e Packet 7-25 работни дена за САД. Сребрен Накит
6. Сребрен Накит Ние ќе брод парцела побрзо откако добивање на плаќање.Ви благодариме! Јасна слика за вас да се провери : Нашите предности
1. Сребрен Накит Ние би сакале да ги реши сите проблеми. Сребрен Накит
Нашиот почесен сертификат
Како да се цел?
Плаќање : да ја прифатиме Зачувам. Сребрен Накит Плаќање треба да се изврши во рок од 7days пред цел аукција затворање. Сребрен Накит
2. Сребрен Накит
3. Сите наши стоки се доведе слободни, никел слободни и кадмиум слободни. Ние нудиме професионална кориснички услуги к Сребрен Накит
За НАС :
1.17") lver Накит Напомена : За оваа pendant ѓердан,тоа доаѓа од SENFAI Накит. Сребрен Накит
2. n Сребрен Накит Пл бидат сигурни дека точно за адресата.Персоналните Најновите Јазол Хривнија Мода Букви Круг Алки Ракопис алка Свадба Подарок Деверуша Подарок Накит Тип : Сребрен Накит, Сребрен Накит Материјал : Цинк, Алуминиум и Железо Синџир Сребрен Накит Боја : Сребро ilver Накит Големина : D : D : 5. Сребрен Накит
7. Сребрен Накит ве Молиме lise на посебни барања(како на вредноста на декларацијата) во цел забелешка дел. Сребрен Накит
4.

Детални карактеристики

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Prong поставување
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Дијаметар:
5.5 cm
Материјал:
Метал
позлата:
сребро позлатен
Бренд Име:
senfai
Број На Модел На:
DF6709
Објектот:
engrave закачам
боја:
како на слика
Парична казна или Моден:
Моден
превозот:
Бесплатен превозот
MOQ:
1pcs
Материјал:
Цинк Легура
Наслов:
Персоналните Најновите Јазол Хривнија Мода Букви Круг Алки

Слични производи

2017 Свадба Нараквици & Алки Нови Пристигнување целосна ѕвезда супер сјајните кристал кристално сребро д

Тоа може да биде до повеќе од 30 дена Ако ви се допаѓа мојот предмети и сакате да се купи повеќе ,pls email за м

Опис / Спецификации12pcs / многу Убави Лабрадор Куче Шема Шарм 18mm Стакло Snap КопчетоЗа DIY Хривнија Накит При

Ако купувате 10pcs нараквици , ние може да испрати хривнија како подарок до вас.Материјал 316 L не 'рѓосувачк

Зачувам,Кредитна картичка и сите aliexpress се дозволени методи за плаќање Ние ќе ја испрати на предмети во р

До 2015 Новите Европски Накит Добавувачи chian Хривнија мултислој накит за жените Враќање на античките зака

Точка Име : Нова Буква Љубов Црна Кожа Жените Хривнија Мулти Бронза Кругови Влакно Хривнија Рака Ткаени

Метал : Сребро позлатенКамен : симулирани бисер , ЏасперШирина : за 0.80 cmНа белегзии доаѓаат со брендирани

За насТоа е производителот и веледрогеријата од страна се направи накит ,вклучуваат дизајн ,производст

ОписВе молиме имајте во предвид за оваа серија рачно изработени нараквица може да обичај прави било кој

2017 Свадба Нараквици & Алки Нови Пристигнување Целосна Ѕвезда Супер Сјајните Кристал Кристално Сребро Д

5 инчен B2907 Клиенти Известување ви Благодариме за купување 1.Вашето разбирање и да се поттикне ќе ни се за

Please wait...