0
clear
  • CSJA Висок Квалитет на Европската Хривнија Легура Гира Barbell Антички Сребрена Боја Мажите Подарок Мала Нараквици 8мм Монистра Накит E132
  • -20%
  • -20%
CSJA Висок Квалитет на Европската Хривнија Легура Гира Barbell Антички Сребрена Боја Мажите Подарок Мала Нараквици 8мм Монистра Накит E132

CSJA Висок Квалитет на Европската Хривнија Легура Гира Barbell Антички Сребрена Боја Мажите Подарок Мала Нараквици

DEN 105.60
DEN 65.00

Количината на стоката
Тековен

Пад На Превозот Прифатливо. Ве молиме наведете ги вашите посебни барања ( Боја , Пакет, Вредноста на декларацијата, итн. ( Никој следење на број : не Може да пратите превозот информации. Вашето пребарување поврзани со нашите производи и цената ќе се одговори во рок од 24 часа. Кога Цел повеќе од 200 ДОЛАРИ, ве Молиме изберете "Ali Express Стандард Превозот или Кина Пост Воздух Mail" прво, Плаќаат директно.
Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1). Во шпицот на сезоната, Пакет за следење на снимање ќе го одложи малку онлајн. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Ова не влијае на вашата исплата и пазарната цена. Бојата може многу малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи. Ве молиме наведете ги вашите посебни барања ( Испорака на владата , Пакет, Вредноста на декларацијата, итн.7 cm ( Еластичност )
Хривнија Внатрешна Периметар :
За 15.Предмети Брод преку Ali Express Стандард Превозот, e Packet(7-18 работни дена пристигнат) или Кина Пост Воздух Mail. ( Обезбеди следење на број, Дојде Време : 7-18 работни дена. Ако изберете Нараквица со Подарок Кутија, боја на кутијата е Случаен Испорака. ( Обезбеди следење на број, Дојде Време : 3-12 работни дена. Но, ние сме во состојба да ја контролира времето за испорака, бидејќи тоа е обработена од страна на Трети лица услуга, Но ако пратката е да не пристигнат во рамките на очекуваното време, ве Молиме контактирајте со нас, Ние ќе.Ние гарантираме за да брод од рок од 48 часа по исплата потврда(освен Одмор). )
Цел > 15 :
Предмети Брод преку e Packet [Американски клиенти]. Фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве Молиме погледнете во Описот за големината детали. Пратката ќе биде со следење на број што може да се следи од Интернет ако цел преку 7
Answer : ___________________________ Note :
1.4 mm или 1mm = 0. Сите производи се занимава продажба се во добар квалитет и под строги тест пред тие да бидат испратени.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Камен
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Обликотшема:
Лице
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Класичен
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
E132
Пол:
Мажи
Бренд Име:
CSJA Накит
Функција:
Еластичноста
Компатибилност:
други нараквици
обложено:
антички сребрен
Име на производ:
8мм Мешана Форма Мажите Нараквица со Тиркизна Монистра
Број На Модел На:
E132
хривнија должина:
Околу 17.7 cm ( Еластичност )
Хривнија Внатрешна Периметар:
За 15.2 cm ( Еластичност )
Продажба Точка :
Хривнија Само & Со Подарок Кутија Достапни
Нараквици Функција:
Мешана Форма Легура Декорација + 8мм Тиркизна Монистра
Нараквици За Користење:
Подарок за Мажи & Момчиња
Нараквици За Пакување:
Opp Вреќа + Меур Заврши
Продажба На Чекање:
retail & трговија на големо

Слични производи

Зачувам,Кредитна картичка и сите aliexpress се дозволени методи за плаќање Ние ќе ја испрати на предмети во р

За насТоа е производителот и веледрогеријата од страна се направи накит ,вклучуваат дизајн ,производст

JEXXI 6 / 8 / 10 MM Класичен Синџир Хривнија Мода Златна Боја Хривнија Кул Мажите и Жените Златна Нараквица Сва

Опис / Спецификации50pcs / многу Мешани Убава Мулти Шема & Материјал Шарм 18mm Snap Копчето За DIY Хривнија Накит

Точка Име : Нова Буква Љубов Црна Кожа Жените Хривнија Мулти Бронза Кругови Влакно Хривнија Рака Ткаени

Ако купувате 10pcs нараквици , ние може да испрати хривнија како подарок до вас.Материјал 316 L не 'рѓосувачк

Состојба : Нова без тагови : бренднови, не се користи, и unworn објект (вклучувајќи рачно изработени предмет

За насТоа е производителот и веледрогеријата од страна се направи накит ,вклучуваат дизајн ,производст

YFJEWE 2017 Нови Модни Луксузни Сребро Позлатен Австриската Кристал врвка за околу Два Реда Накит За Жените

Сите наши ставки цената се вклучени пакување кутија.Можете да не контактирате преку трговија менаџер и

Акции : Во парк точка 6.Повод : Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија 4 3) Ако не можете да се исходот вед

Добредојдовте на WELLMORE Накит Фабрика продавницаФабрика Директни добредојдовте на големо и малоanswer : ______

Please wait...