0
clear
  • Најновите Прилагодливи Snap Копчето Хривнија Метал Европската & Американски Шарм Хривнија За Жени Rivca 18mm Snap Копчето Накит P01036
  • -20%
  • -20%
Најновите Прилагодливи Snap Копчето Хривнија Метал Европската & Американски Шарм Хривнија За Жени Rivca 18mm Snap Копчето Накит P01036

Најновите Прилагодливи Snap Копчето Хривнија Метал Европската & Американски Шарм Хривнија За Жени Rivca 18mm

DEN 127.20
DEN 89.00

Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Класичен
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Метали Тип:
бакарни легури
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Бренд Име:
Rivca
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
Копче
Пол:
Унисекс
Материјал:
кожа
Компатибилност:
no
Должина:
Fit 18/20mm Rivca Snap Button
Функција:
no
Вкупната големина:
22.5 cm слајд Прилагодливи
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
snap копчето хривнија
одговара рака големина:
16cm-19.5 cm
Стил:
Европската & Американски

Слични производи

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија !( Фотографиите с

2017 Свадба Нараквици & Алки Нови Пристигнување целосна ѕвезда супер сјајните кристал кристално сребро д�

Ако купувате 10pcs нараквици , ние може да испрати хривнија како подарок до вас.Материјал 316 L не 'рѓосувачк�

За насТоа е производителот и веледрогеријата од страна се направи накит ,вклучуваат дизајн ,производст�

ОписВе молиме имајте во предвид за оваа серија рачно изработени нараквица може да обичај прави било кој

Точка Име : Нова Буква Љубов Црна Кожа Жените Хривнија Мулти Бронза Кругови Влакно Хривнија Рака Ткаени�

JEXXI 6 / 8 / 10 MM Класичен Синџир Хривнија Мода Златна Боја Хривнија Кул Мажите и Жените Златна Нараквица Сва�

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијат�

Метал : Сребро позлатенКамен : симулирани бисер , ЏасперШирина : за 0.80 cmНа белегзии доаѓаат со брендирани

Состојба : Нова без тагови : бренднови, не се користи, и unworn објект (вклучувајќи рачно изработени предмет�

Име : Камен ХривнијаКоличина : 1pcКонектор Стил : Черепот На ГлаватаДолжина : 19.5 см20cm( или можете да избере�

YFJEWE 2017 Нови Модни Луксузни Сребро Позлатен Австриската Кристал врвка за околу Два Реда Накит За Жените �

Please wait...