0
clear
  • Томас 8мм Црвено Розова Корални Шарени Материјал Микс Кој Мушка Шарм Жените Нараквица, Глам Накит Душата Подарок за Жените TS 266
  • -20%
  • -20%
Томас 8мм Црвено Розова Корални Шарени Материјал Микс Кој Мушка Шарм Жените Нараквица, Глам Накит Душата Подарок за Жените TS 266

Томас 8мм Црвено Розова Корални Шарени Материјал Микс Кој Мушка Шарм Жените Нараквица, Глам Накит Душата Подарок

DEN 480.00
DEN 394.00

Количината на стоката
Тековен


Метал : Сребро позлатен
Камен : симулирани бисер , Џаспер
Ширина : за 0.80 cm
На белегзии доаѓаат со брендирани Шарм превозникот, која до три Шарм може да се додадат.

Детални карактеристики

Должина:
16cm, 17cm, 18cm, 19cm, 20cm, 21cm, 22cm, 23cm, 24cm, 25cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
бакарни легури
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Материјал:
Камен
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Поставување Тип:
Никој
Број На Модел На:
TS-266
is_customized:
No
Затворач Тип:
Чипка-Up
Бренд Име:
hemiston
Услуга:
Пад на превозот

Слични производи

За стар клиент : 5% попуст за било која вредност Ако сте незадоволни со предметот или објектот пристигна

Опис / Спецификации12pcs / многу Убави Лабрадор Куче Шема Шарм 18mm Стакло Snap КопчетоЗа DIY Хривнија Накит При

ИЗВЕСТУВАЊЕ!!!1.com / store / 1133092Материјал : алуминиум дрвени монистраГолемина : одговара 18 / 12mm копчињаБоја : ц

JEXXI 6 / 8 / 10 MM Класичен Синџир Хривнија Мода Златна Боја Хривнија Кул Мажите и Жените Златна Нараквица Сва

ОписВе молиме имајте во предвид за оваа серија рачно изработени нараквица може да обичај прави било кој

Состојба : Нова без тагови : бренднови, не се користи, и unworn објект (вклучувајќи рачно изработени предмет

2017 Свадба Нараквици & Алки Нови Пристигнување Целосна Ѕвезда Супер Сјајните Кристал Кристално Сребро Д

За насТоа е производителот и веледрогеријата од страна се направи накит ,вклучуваат дизајн ,производст

Точка Име : Нова Буква Љубов Црна Кожа Жените Хривнија Мулти Бронза Кругови Влакно Хривнија Рака Ткаени

Тоа може да биде до повеќе од 30 дена Ако ви се допаѓа мојот предмети и сакате да се купи повеќе ,pls email за м

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијат

Акции : Во парк точка 6.Повод : Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија 4 3) Ако не можете да се исходот вед

Ние ќе се разменуваат за добар една врз акции достапноста, или да направи реконструкција...

За насТоа е производителот и веледрогеријата од страна се направи накит ,вклучуваат дизајн ,производст

Ако купувате 10pcs нараквици , ние може да испрати хривнија како подарок до вас.Материјал 316 L не 'рѓосувачк

Добредојдовте во нашите Продавници!Напомена : Нашите Минимум Цел е $10 Можете Да се Меша со Различни Елем

Please wait...