0
clear
  • Новите Природни Камења Черепот Хривнија Мода Камен Beaded Хривнија Златна Боја Черепот На Главата Јога Мажите Хривнија
  • -20%
  • -20%
Новите Природни Камења Черепот Хривнија Мода Камен Beaded Хривнија Златна Боја Черепот На Главата Јога Мажите Хривнија

Новите Природни Камења Черепот Хривнија Мода Камен Beaded Хривнија Златна Боја Черепот На Главата Јога Мажите

DEN 167.52
DEN 134.00

Количината на стоката
Тековен


Име : Камен Хривнија
Количина : 1pc
Конектор Стил : Черепот На Главата
Должина : 19.5 см-20cm( или можете да изберете големина погодна за вас )
Answer : ___________________________ Note : Ние може да го прилагодите сите стилови,ако сакате да ги прилагодите на некои стилови,ве молиме контактирајте ме.Јас ќе ви даде шарм дизајн и добра цена.
Како на барање на купувачот. Ние ќе ги искористиме за безбедност картон за да ги заштити производите од избегне било каква штета во испорака.
Задоволството На Клиентите :
Ако имате било какви прашања, добредојдени да не контактирате. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе имате и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.
Превозот Термини :
Превозот Време : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 работни дена по вашата исплата потврди.Кога пратката се испраќаат надвор,можете да ги пратите на вашиот парцела во рамките на 5-10 дена.
Пакет : Сите предмети се професионално се одликува со големо внимание за да се обезбеди безбедно испорака.
Испорака Метод : Кина, воздухот пост, Epacket,EMS, DHL
1. Ако добиете и како нашите предмети,позитивните feeback е многу ценет и ви благодариме за вашата поддршка.
2. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине на негативни или неутрални,остатокот assuredthat ние се реши проблемот на најдобар начин.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
YLD-16
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
dankaishi
Стил:
Повик/Спортски
Обликотшема:
Геометриски
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Поставување Тип:
Никој
Функција:
Шарм
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
YLD-16
Мушка големина:
8мм

Слични производи

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија !( Фотографиите с

ние исто така нудиме 1115 дена Преку Кина пост ЕМС Брза испорака, ако сакате да брод објектот преку овој ме

Сите наши ставки цената се вклучени пакување кутија.Можете да не контактирате преку трговија менаџер и

До 2015 Новите Европски Накит Добавувачи Шарм Хривнија мултислој накит за жените Враќање на античките за

Клиентите се Забележи ви Благодариме за купување 1.Ако вашиот вкупен цел е над $200 или повеќе,ќе испрати DH

ОписВе молиме имајте во предвид за оваа серија рачно изработени нараквица може да обичај прави било кој

Добредојдовте на Сонце Накит Фабрика продавницаФабрика Директни добредојдовте на големо и малоНие нуд

Точка Име : Нова Буква Љубов Црна Кожа Жените Хривнија Мулти Бронза Кругови Влакно Хривнија Рака Ткаени

За насТоа е производителот и веледрогеријата од страна се направи накит ,вклучуваат дизајн ,производст

Опис / Спецификации50pcs / многу Мешани Убава Мулти Шема & Материјал Шарм 18mm Snap Копчето За DIY Хривнија Накит

2017 Свадба Нараквици & Алки Нови Пристигнување целосна ѕвезда супер сјајните кристал кристално сребро д

Зачувам,Кредитна картичка и сите aliexpress се дозволени методи за плаќање Ние ќе ја испрати на предмети во р

За насТоа е производителот и веледрогеријата од страна се направи накит ,вклучуваат дизајн ,производст

Опис / Спецификации12pcs / многу Убави Лабрадор Куче Шема Шарм 18mm Стакло Snap КопчетоЗа DIY Хривнија Накит При

YFJEWE 2017 Нови Модни Луксузни Сребро Позлатен Австриската Кристал врвка за околу Два Реда Накит За Жените

Ние ќе се разменуваат за добар една врз акции достапноста, или да направи реконструкција Ако предмети с

Добредојдовте во нашите Продавници!Напомена : Нашите Минимум Цел е $10 Можете Да се Меша со Различни Елем

Акции : Во парк точка 6.Повод : Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија 4 3) Ако не можете да се исходот вед

Please wait...