0
clear
  • Пад на Превозот Бесконечност Љубов Фризер Хривнија Ножици Шарм рачно изработени Црна со Розова Пријателство Подарок
  • -20%
  • -20%
Пад на Превозот Бесконечност Љубов Фризер Хривнија Ножици Шарм рачно изработени Црна со Розова Пријателство Подарок

Пад на Превозот Бесконечност Љубов Фризер Хривнија Ножици Шарм рачно изработени Црна со Розова Пријателство

DEN 79.20

Количината на стоката
Тековен


Опис
Ве молиме имајте во предвид за оваа серија рачно изработени нараквица. може да обичај прави било која од вашите збор во средината, и како шарм, исто така, може да обичај прави вашиот сакаше. Ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате ако ви треба било прилагодено дизајн.
Оваа серија ние не падне на превозот. Нема потврда или фактури спакувани во пакет. Цел≥Брод Виза Изразат Испорака(DHL/ФЕДЕКС/EMS/ARAMEX Бесплатен Превозот
За Нас
ние се наоѓа во меѓународната трговија стока град-Yiwu Град,Провинција Жеџијанг,Кина. Имаме голема географска предност.ние сме една фабрика, исто така,. Ние сме биле посветени на модата jewellry бизнис за повеќе од 10 години, ние, исто така може да прифати било обичај цел дизајни.
Испраќање Време : Обично 1 - денот на испраќањето, 2-денот на испраќањето, ве молиме видете секоја точка е специфична испраќање време.И за голема количина, ве молиме потврдете го со нас точниот испраќање време.
Производот се движи : смола алки,смола прстени,смола обетки,rhinestonestuds,studs,earrinnecklaces сетови,рачно изработени ѓердан сетови,акрилик накит,сребрен накит,кожни нараквици,се водат алки нараквици,нараквици за коса,игли за коса, канџи,hairbarrattes,итн. Ние и ветуваме на нудиме на нашите клиенти најдобри цени со најдобрите услуги и најдобрите производи. Клиенти satisfation е нашиот ПРВ приоритет.
Ве молиме donot двоумете се да не контактирате ако имате било какви прашања. Вашиот е-мејл ќе usualy се одговори во рок од 24 часа. Ние се претпостави
"НИШТО НЕ Е НЕВОЗМОЖНО АКО КОМУНИКАЦИИ ЕДНИ СО ДРУГИ".

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
DOLON
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Затворач Тип:
Hummer-ноктот-clasps
Пол:
Жените
Обликотшема:
bowknot
Стил:
Повик/Спортски
Број На Модел На:
brc
Синџир Тип:
Линк Синџир
Поставување Тип:
Prong поставување
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Компатибилност:
n
Функција:
n

Слични производи

2017 Свадба Нараквици & Алки Нови Пристигнување целосна ѕвезда супер сјајните кристал кристално сребро д

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијат

Пад На Превозот Прифатливо Ве молиме наведете ги вашите посебни барања ( Боја , Пакет, Вредноста на декла

До 2015 Новите Европски Накит Добавувачи Шарм Хривнија мултислој накит за жените Враќање на античките за

Опис / Спецификации12pcs / многу Убави Лабрадор Куче Шема Шарм 18mm Стакло Snap КопчетоЗа DIY Хривнија Накит При

Едноставна 'Рбет Облик Месинг Хривнија За Мажите И Жените, Една Големина Одговара на Сите Месинг хривни

До 2015 Новите Европски Накит Добавувачи chian Хривнија мултислој накит за жените Враќање на античките зака

Добредојдовте на Сонце Накит Фабрика продавницаФабрика Директни добредојдовте на големо и малоНие нуд

ОписВе молиме имајте во предвид за оваа серија рачно изработени нараквица може да обичај прави било кој

Опис / Спецификации50pcs / многу Мешани Убава Мулти Шема & Материјал Шарм 18mm Snap Копчето За DIY Хривнија Накит

2017 Свадба Нараквици & Алки Нови Пристигнување целосна ѕвезда супер сјајните кристал кристално сребро д

JEXXI 6 / 8 / 10 MM Класичен Синџир Хривнија Мода Златна Боја Хривнија Кул Мажите и Жените Златна Нараквица Сва

Точка Име : Нова Буква Љубов Црна Кожа Жените Хривнија Мулти Бронза Кругови Влакно Хривнија Рака Ткаени

Метал : Сребро позлатенКамен : симулирани бисер , ЏасперШирина : за 0.80 cmНа белегзии доаѓаат со брендирани

Контакт со нас преку цел форма ID порака и ние ќе има соодветен аранжман за вас, ако не се задоволни со ваш

Please wait...