0
clear
  • Пад На Превозот Бесконечност Љубов Блажени Се Хривнија Pentagram Ѕвезда Шарм-Вештерка Подарок Wiccan Накит
  • -20%
  • -20%
Пад На Превозот Бесконечност Љубов Блажени Се Хривнија Pentagram Ѕвезда Шарм-Вештерка Подарок Wiccan Накит

Пад На Превозот Бесконечност Љубов Блажени Се Хривнија Pentagram Ѕвезда Шарм-Вештерка Подарок Wiccan Накит

DEN 79.20

Количината на стоката
Тековен


Опис
Ве молиме имајте во предвид за оваа серија рачно изработени нараквица. може да обичај прави било која од вашите збор во средината, и како шарм, исто така, може да обичај прави вашиот сакаше. Ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате ако ви треба било прилагодено дизајн.
Оваа серија ние не падне на превозот. Нема потврда или фактури спакувани во пакет. Цел≥Брод Виза Изразат Испорака(DHL/ФЕДЕКС/EMS/ARAMEX Бесплатен Превозот
За Нас
ние се наоѓа во меѓународната трговија стока град-Yiwu Град,Провинција Жеџијанг,Кина. Имаме голема географска предност.ние сме една фабрика, исто така,. Ние сме биле посветени на модата jewellry бизнис за повеќе од 10 години, ние, исто така може да прифати било обичај цел дизајни.
Испраќање Време : Обично 1 - денот на испраќањето, 2-денот на испраќањето, ве молиме видете секоја точка е специфична испраќање време.И за голема количина, ве молиме потврдете го со нас точниот испраќање време.
Производот се движи : смола алки,смола прстени,смола обетки,rhinestonestuds,studs,earrinnecklaces сетови,рачно изработени ѓердан сетови,акрилик накит,сребрен накит,кожни нараквици,се водат алки нараквици,нараквици за коса,игли за коса, канџи,hairbarrattes,итн. Ние и ветуваме на нудиме на нашите клиенти најдобри цени со најдобрите услуги и најдобрите производи. Клиенти satisfation е нашиот ПРВ приоритет.
Ве молиме donot двоумете се да не контактирате ако имате било какви прашања. Вашиот е-мејл ќе usualy се одговори во рок од 24 часа. Ние се претпостави
"НИШТО НЕ Е НЕВОЗМОЖНО АКО КОМУНИКАЦИИ ЕДНИ СО ДРУГИ".

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Должина:
17cm
Затворач Тип:
Hummer-ноктот-clasps
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Ѕвезда
Пол:
Унисекс
Стил:
Канцеларија/кариера
Поставување Тип:
Prong поставување
Материјал:
кожа
Синџир Тип:
Линк Синџир
Функција:
Повик За Потсетникот
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Функција:
no

Слични производи

Зачувам,Кредитна картичка и сите aliexpress се дозволени методи за плаќање Ние ќе ја испрати на предмети во р

2017 Свадба Нараквици & Алки Нови Пристигнување целосна ѕвезда супер сјајните кристал кристално сребро д

Добредојдовте на WELLMORE Накит Фабрика продавницаФабрика Директни добредојдовте на големо и малоanswer : ______

За насТоа е производителот и веледрогеријата од страна се направи накит ,вклучуваат дизајн ,производст

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија !( Фотографиите с

Тоа може да биде до повеќе од 30 дена Ако ви се допаѓа мојот предмети и сакате да се купи повеќе ,pls email за м

За стар клиент : 5% попуст за било која вредност Ако сте незадоволни со предметот или објектот пристигна

Добредојдовте во нашите Продавници!Напомена : Нашите Минимум Цел е $10 Можете Да се Меша со Различни Елем

Точка ИМЕ : Bo Yu Te 10 Парчиња трговија на Големо Метални Алки 7 Бои Позлатен 65*2 MM Едноставна Месинг Алка БРЕ

До 2015 Новите Европски Накит Добавувачи Шарм Хривнија мултислој накит за жените Враќање на античките за

2017 Свадба Нараквици & Алки Нови Пристигнување Целосна Ѕвезда Супер Сјајните Кристал Кристално Сребро Д

Сите наши ставки цената се вклучени пакување кутија.Можете да не контактирате преку трговија менаџер и

Опис / Спецификации12pcs / многу Убави Лабрадор Куче Шема Шарм 18mm Стакло Snap КопчетоЗа DIY Хривнија Накит При

Добредојдовте на Сонце Накит Фабрика продавницаФабрика Директни добредојдовте на големо и малоНие нуд

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијат

Опис / Спецификации50pcs / многу Мешани Убава Мулти Шема & Материјал Шарм 18mm Snap Копчето За DIY Хривнија Накит

Ако купувате 10pcs нараквици , ние може да испрати хривнија како подарок до вас.Материјал 316 L не 'рѓосувачк

Please wait...