0
clear
  • 2018 LED Трепка Maracas светне Неонски Плажа Hula Партија Maracas Возрасни Бар КТВ Навиваат Реквизити Сјајот Партија Божиќ, Нова Година
  • -20%
  • -20%
2018 LED Трепка Maracas светне Неонски Плажа Hula Партија Maracas Возрасни Бар КТВ Навиваат Реквизити Сјајот Партија Божиќ, Нова Година

2018 LED Трепка Maracas светне Неонски Плажа Hula Партија Maracas Возрасни Бар КТВ Навиваат Реквизити Сјајот

DEN 1776.00

Количината на стоката
Тековен


Боја : Мулти Боја(испрати по случаен избор)
Должина : Околу 15cm
Дијаметар : За 6cm
Моќ ед Страна : Копчето Батерии(вклучени се и замена)
Карактеристики :
Сосема нов и висок квалитет.
Изработени од тврда пластика,лесен и удобен за секојдневна игра.
Тоа е исто така добра забава опрема,доста око фаќање и смешно.
Лесно да се работи,светло-до кога тресење.
Спецификација :
Боја : Мулти Боја(испрати по случаен избор)
Материјал : Пластика
Должина : Околу 15cm
Дијаметар : За 6cm
Моќ ед Страна : Копчето Батерии(вклучени се и замена)
Испорака детали за Сите предмети ќе биде предаден на купувачот Aliexpress адреса. Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод.Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од локалните обичаи и пост услуга. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ние ќе бидеме одговорни за било какви штети или загуби настанати во превозот на процесот. Превозот компанија Estinated Време на Испорака за Следење Epacket 7-18 дена на Располагање Кина Пост Регистрирани Воздух Mail 15-35 дена на Располагање Пост NL 12-25 дена на Располагање ЕМС 6-15 дена на Располагање на курирската служба DHL 3-8 дена на Располагање Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус 20-60 дена не се Достапни

Детални карактеристики

Повод:
Роденден,Забава,Свадба & Ангажман
Број На Модел На:
Блескав Тресење Maracas
Сјај Потрошен Материјал Тип:
сјај стап
Блескав Време:
5h
DU:
TF2a1

Слични производи

Совршен за Декорација;Име : Мушка stringМатеријал : Акрил,Octagon обликДимензии : дијаметар приближно 10мм за ле

4) Feed врати известување(ВАЖНО)Ние ќе остави позитивни повратни информации откако ќе ја добиете вашата ис

50pcs / многу kraft Хартија Кутија DIY Кармин Парфем Етерично Масло Шише Пакување Картон BoxeКутија големина(L*W*H

2017 Топла Продажба на ПВЦ Животинско Волкот Лицето Маска со Губење на ноќта на Вештерките Партија Фенси

Повеќе Други Бои за Вашата Подобро Референца,Повеќе Бои е Можно за вашиот прилагодите подобро​

Еден цел вклучуваат 50g ( Околу 600 парчиња)На quanities и тежина може да има отстапување.Секој од овие фантасти

Спецификации : Материјал : Полиестер влакнаЧипка големина : прибл НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!Превозот цена е мечка о

Вие коментар е многу важно во нашите бизнис успех.Димензии : 12cm висока X 7cm широкдебелина : 8mmМатеријал : н

100pcs / многу 8cm+15.5 см+5cm врежана organist плоштадот прозорец кутии ziplock торба храна кеси бесплатен превозотDescrip

50pcs / многу30*40cm6color Неплетени патент торба Подарок торба Патување добие торба транспарентен вентил торба

Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Organza кесиГолемина : 20x30cmКоличина и Бои : Тоа е Големо линкот , 100 компју

Големина : Круг кол.26cmМерка Конверзија : 1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mmМатеријал : високо квалитетен материјал organ

Име : Храна Пластични Кеси Материјал : OPP Храна Gade Количина : 200pcs / број (+ / 2 парчиња) Големина : 12 x20cm (1cm=0.3937

Прекрасни Кристали Снег Форма Транспарентен Pendant Мода симпатична Свадба Партија Декорација, автомобил

10pcs / многу 12inch Латекс Надувување Балон Бела Боја Божиќ Свадба Партија јас ТЕ САКАМ Зборови Предлог Возд

Совети ( Купувачи Водич ) : Продавницата повеќето производи може да биде бесплатен превозот ,Ако е побара

10pcs / многу Три Големина(S M L ) Флорални Венец На Љубовта "Благодарам" Подарок Торба Рака Торба Високоодде

Кул крв енергија торба, може да се стави на вашиот омилен пијалок во торба Пиење пијалоци со оваа торба ќ

50pcs / многу30*35+5cm Неплетени патент торба Подарок торба Патување добие торба транспарентен чанта облека п

100pcs / многу13*11*9cm за Еднократна употреба добиток картон француски помфрит кутија Кокошка рајс цвет Снек

Ако имате било какви прашања,pls контактирајте со нас да се реши првКупувачот кои сакаат спорот и лоши ко

50pcs / многу6.5*3.5*11.5 cm Kraft Подарок Кутија Козметички Шише Тегла Кутија Занает Подарок рачно изработени Сапу

1.Слики на овој декорација гумени ѕвезда2.Додатоци на&бои на овој декорација гумени ѕвезда3.Параметри То

Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Organza кесиГолемина : 15x20cmЗа микс Бои : Ние имаме повеќе од 20 бои во парк,

Drear Пријател,Добредојдовте на нашата продавница!! Се надевам дека ќе имаат среќен шопинг тука.,Ние ќе ви

Please wait...