0
clear
  • 200PCS Симпатична Девојка и Момче Cookie Cellophane Кеси Свадба Партија Пластични Бисквит Кеси Бонбони Пакување OPP Вреќа со Себе Лепило
  • -20%
  • -20%
200PCS Симпатична Девојка и Момче Cookie Cellophane Кеси Свадба Партија Пластични Бисквит Кеси Бонбони Пакување OPP Вреќа со Себе Лепило

200PCS Симпатична Девојка и Момче Cookie Cellophane Кеси Свадба Партија Пластични Бисквит Кеси Бонбони Пакување

DEN 672.00
DEN 578.00

Количината на стоката
Тековен

Име : Храна Пластични Кеси Материјал : OPP Храна Gade Количина : 200pcs/број (+/-2 парчиња) Големина : 12 x20cm (1cm=0.3937 инчи) (Проверете во прилог Големини, пред ставање ред. Тоа не е Толку Голем како што сликата. ) Употреба : Подарок, Храна, Куки, Бисквит, Бонбони, Чоколада, Macaron, Торта, итн. Овие високо квалитетни пластични кеси се совршени за било прилики. Пополни секој со слатки,Куки,чоколадо,торта,Macaron пеперминт или било какви посебни добрите би сакале да ја претстави на гостите. Се истакна : Таму ќе биде малку поинаква боја betweent екранот и вистински prodoucts!!! Сликите се за повикување само, ве молиме да се измери Вистинската Големина од себе!!!
Drear Пријател,
Добредојдовте на нашата продавница!! Се надевам дека ќе имаат среќен шопинг тука.,Ние ќе ви испратиме голем бесплатен дар само слика од Екранот слика ќе го споделите !!
Додадете нашата продавница :
таму ќе биде e-mail за да ве информираме за сите нови пристигнување или попуст.
Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Детални карактеристики

боја:
жолта, розова
Подарок Кутија Големина:
10x10
Повод:
Партија,Велигден,Свадба,ноќта на Вештерките,за Денот на планетата Земја,Божиќ,денот на Благодарноста,Децата Ден
Шема:
Цртан филм животинско
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
Подароци Торба за Свадба Партија Cellophane Cookie Пластични Кеси Пакет за
Бренд Име:
ЈАС'MFINE
Примена:
Подарок, Храна, Куки, Бисквит, Бонбони, Чоколада, Macaron, Торта, итн.

Слични производи

Еден цел вклучуваат 50g ( Околу 800 парчиња)На quanities и тежина може да има отстапување.Совршен за Роденден ст�

Совети ( Купувачи Водич ) : Продавницата повеќето производи може да биде бесплатен превозот ,Ако е побара

Топ Одделение 100% Латекс на Животните Куче Главата Маска Дише Симпатична куче Маска За Маскарада Фенси О

Спецификации : Материјал : Полиестер влакнаЧипка големина : прибл НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!Превозот цена е мечка о

Виси Партија Декорација 80"(20 CM) Ткиво Хартија Саќе Топки за Роденден, ГодишнинаМатеријал : 17 g / 28 g хартиј

Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Organza кесиГолемина : 15x20cmЗа микс Бои : Ние имаме повеќе од 20 бои во парк,�

Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Organza кесиГолемина : 20x30cmКоличина и Бои : Тоа е Големо линкот , 100 компју�

Овој оглас е за пакет на Среќен 21 Роденден Розова & Сребрена Фолија Confetti Sprinkles.Секој од овие фантастични 1

Повеќе Други Бои за Вашата Подобро Референца,Повеќе Бои е Можно за вашиот прилагодите подобро​

50pcs / многу16*10.5*0.5 cm Празно Црно Бела Kraft Хартија Плик Разгледници Поздрав Картичка насловната Фотографиј

Прекрасни Кристали Снег Форма Транспарентен Pendant Мода симпатична Свадба Партија Декорација, автомобил

СпецификацијаПрекрасен производи 1 Контролер со 8 видови на трепка режими може да се контролира 2 Заштед

50pcs / многу6.5*3.5*11.5 cm Kraft Подарок Кутија Козметички Шише Тегла Кутија Занает Подарок рачно изработени Сапу

Ако имате било какви прашања,pls контактирајте со нас да се реши првКупувачот кои сакаат спорот и лоши ко�

1.Слики на овој декорација гумени ѕвезда2.Додатоци на&бои на овој декорација гумени ѕвезда3.Параметри То�

50pcs / многу kraft Хартија Кутија DIY Кармин Парфем Етерично Масло Шише Пакување Картон BoxeКутија големина(L*W*H

Фабриката во режија.100% сосема нов и висок квалитет.Материјал : ХартијаГолемина : 8*7cmКоличина : 50 компјуте

Име : самолепливи Пластични Кеси Материјал : OPP Храна Gade Количина : 500pcs / број (+ / 2 парчиња) Големина : 10x10cm (1

Најбрзо време на испорака во рок од 3 дена за поголеми цел количество.1 за 1pcs1 Прифати прилагодено дизајн

Големина : Круг кол.26cmМерка Конверзија : 1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mmМатеријал : високо квалитетен материјал organ

20pcs / број два големина(S,L) Застане kraft хартија nougat торба со јасни прозорец Подарок торба Колачиња, Бонбон

10pcs / многу 12inch Латекс Надувување Балон Бела Боја Божиќ Свадба Партија јас ТЕ САКАМ Зборови Предлог Возд�

100pcs / многу7 големини опции Бела Kraft Хартија Застане Zip Заклучување Торба со Јасни Прозорец Кафе Грав Чај

Еден цел вклучуваат 50g ( Околу 600 парчиња)На quanities и тежина може да има отстапување.Секој од овие фантасти�

50pcs / многу30*40cm6color Неплетени патент торба Подарок торба Патување добие торба транспарентен вентил торба

Please wait...