0
clear
  • 50pcs/многу -4*4*13cm Празен Бел Kraft Хартија Кутија DIY Кармин Парфем Етерично Масло Шише Складирање Кутии вентил цевка пакет
  • -20%
  • -20%
50pcs/многу -4*4*13cm Празен Бел Kraft Хартија Кутија DIY Кармин Парфем Етерично Масло Шише Складирање Кутии вентил цевка пакет

50pcs/многу -4*4*13cm Празен Бел Kraft Хартија Кутија DIY Кармин Парфем Етерично Масло Шише Складирање Кутии

DEN 1080.00
DEN 929.00

Количината на стоката
Тековен


50pcs/многу - kraft Хартија Кутија DIY Кармин Парфем Етерично Масло Шише Пакување Картон Boxe
Кутија големина(L*W*H) : 4*4*13cm ( 1.56 "* 1.56 "* 5.07 ", 1 cm= 0.39 инчи)
Материјал : 350g Kraft хартија
Количина : 50pieces/многу
боја на располагање : kraft хартија во боја, бела боја,
* Пакет ќе бидат испратени станот. Тоа е лесно да дури и го направи тоа во кутија.
Drear Пријател,
Добредојдовте на нашата продавница!! Се надевам дека ќе имаат среќен шопинг тука.,Ние ќе ви испратиме голем бесплатен дар само слика од Екранот слика ќе го споделите !!
Додадете нашата продавница :
таму ќе биде e-mail за да ве информираме за сите нови пристигнување или попуст.
Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Детални карактеристики

Шема:
Никој
Број На Модел На:
kraft Хартија Кутија DIY Кармин Парфем Етерично Масло Шише Складирање Boxe
Материјал:
Картон
Повод:
Божиќ
јачина:
4*4*13cm

Слични производи

Ако имате било какви прашања,pls контактирајте со нас да се реши првКупувачот кои сакаат спорот и лоши ко�

Кул крв енергија торба, може да се стави на вашиот омилен пијалок во торба Пиење пијалоци со оваа торба ќ

Спецификации : Материјал : Полиестер влакнаЧипка големина : прибл НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!Превозот цена е мечка о

100pcs / многу7 големини опции Бела Kraft Хартија Застане Zip Заклучување Торба со Јасни Прозорец Кафе Грав Чај

Димензија : 10cm*15cm, 3.9"*5.9" Водоотпорен, топлина печат Совршен за храна кафе долгорочно чување Може да се ко�

100pcs / многу Празно Бела Црна Kraft Хартија Кутија За Лице Крем Козметички Тегла Накит Складирање Подарок К�

Прекрасни Кристали Снег Форма Транспарентен Pendant Мода симпатична Свадба Партија Декорација, автомобил

100pcs / многу13*11*9cm за Еднократна употреба добиток картон француски помфрит кутија Кокошка рајс цвет Снек �

20pcs / број два големина(S,L) Застане kraft хартија nougat торба со јасни прозорец Подарок торба Колачиња, Бонбон

Еден цел вклучуваат 50g ( Околу 600 парчиња)На quanities и тежина може да има отстапување.Секој од овие фантасти�

Вие коментар е многу важно во нашите бизнис успех.Димензии : 12cm висока X 7cm широкдебелина : 8mmМатеријал : н�

СпецификацијаПрекрасен производи 1 Контролер со 8 видови на трепка режими може да се контролира 2 Заштед

Drear Пријател,Добредојдовте на нашата продавница!! Се надевам дека ќе имаат среќен шопинг тука.,Ние ќе ви �

Виси Партија Декорација 80"(20 CM) Ткиво Хартија Саќе Топки за Роденден, ГодишнинаМатеријал : 17 g / 28 g хартиј

100 Pcs Бели Точки Транспарентен Матирано OPP Пластични Подарок Торба Свадба, Роденден Декорација Cookie Бонбо

Please wait...