0
clear
  • (Една Светла + Еден Далечински) Супер Светло 10 LED Multicolor Подводните Партија Вазна База Светло Светла Светилка Далечински Контролер
  • -20%
  • -20%
(Една Светла + Еден Далечински) Супер Светло 10 LED Multicolor Подводните Партија Вазна База Светло Светла Светилка Далечински Контролер

(Една Светла + Еден Далечински) Супер Светло 10 LED Multicolor Подводните Партија Вазна База Светло Светла

DEN 237.12
DEN 218.00

Количината на стоката
Тековен

Откако ќе се стави на 3 AAA батеријата правилно. Може да запре во секој ststic бои на Далечински Контролер. За RGB Светлина можете да промените мулти-боја со 24 копчиња Далечински Контролер
Марка : Цвет Облик, Јасно ABS Пластика Случај.

Детални карактеристики

боја:
RGB
Повод:
Партијата ноќта на Вештерките,Божиќ,Свадба & Ангажирање на Децата Ден,Назад На Училиште,април Будала Ден,Денот на Таткото,Нова Година,Кинеската Нова Година,денот на Благодарноста,Роденден
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Други Реквизити Сјај
Број На Модел На:
KS-SB-010MB
Број на Компјутери:
1pc
Блескав Време:
6H
is_customized:
Yes
Бренд Име:
KITOSUN
LED Светло Количина:
10pcs Супер светло Мулти-бои LED SMD5050
LED Бои:
Мулти-бои, Со далечински контролер може да се покаже 16 различни бои
Извор На Енергија:
3AAA батерии за светло(исклучен)
Далечински управуван ?:
Да, IR-далечински контролер за да го вклучите/исклучите светлина
Функција:
Мирно, По инсталиран на 3AAA батерии.тоа ќе
Случај materails:
јасно ABS
Водоотпорен или не ?:
Секако, 100% водоотпорен дизајн
Производ големина:
D2.8*H0.9
Апликации:
Се користи за било вазни, подводни ,цвет аранжман
Име на производ:
Подводни LED Светла, LED Вазна Светлина База, Shisha Наргиле Светлина

Слични производи

10pcs / многу10*10*22cm Преносни јаже kraft подарок кутија бисквити бонбони кутија снек специјалност сув чај паку

Фабриката штекер, Чиста рачно изработени, 100% Сосема Нов !100% hight квалитет,EMS бесплатен превозот обичај пер

Име : самолепливи Пластични Кеси Материјал : OPP Храна Gade Количина : 500pcs / број (+ / 2 парчиња) Големина : 10x10cm (1

Големина : Круг кол.26cmМерка Конверзија : 1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mmМатеријал : високо квалитетен материјал organ

Бидејќи Поштенските услуги се разликуваат од различни области Ние ќе соработуваме со вас да го реши се

Ако имате било какви прашања,pls контактирајте со нас да се реши првКупувачот кои сакаат спорот и лоши ко

Совети ( Купувачи Водич ) : Продавницата повеќето производи може да биде бесплатен превозот ,Ако е побара

Материјал : Чиста алуминиумска фолијаГолемина : 6*9cm( 2.4"x3.5") ) Внатрешна големина : 5*8.5 cm(2"x3.3")8*12cm(3.1"x4.7") Внат

Повеќе Други Бои за Вашата Подобро Референца,Повеќе Бои е Можно за вашиот прилагодите подобро​

100pcs / многу 8cm+15.5 см+5cm врежана organist плоштадот прозорец кутии ziplock торба храна кеси бесплатен превозотDescrip

СпецификацијаПрекрасен производи 1 Контролер со 8 видови на трепка режими може да се контролира 2...

10pcs / многу 12inch Латекс Надувување Балон Бела Боја Божиќ Свадба Партија јас ТЕ САКАМ Зборови Предлог Возд

100pcs / многу13*11*9cm за Еднократна употреба добиток картон француски помфрит кутија Кокошка рајс цвет Снек

100pcs / многу7 големини опции Бела Kraft Хартија Застане Zip Заклучување Торба со Јасни Прозорец Кафе Грав Чај

Кул крв енергија торба, може да се стави на вашиот омилен пијалок во торба Пиење пијалоци со оваа торба ќ

Совршен за Декорација;Име : Мушка stringМатеријал : Акрил,Octagon обликДимензии : дијаметар приближно 10мм за ле

Please wait...