0
clear
  • 2017 Сјајот Sequin Tulle се Тркалаат 25 метри 15cm Гајтанот Туту Свадба Декорација Organza Ласерски DIY Занаети Роденден Материјали
  • -20%
  • -20%
2017 Сјајот Sequin Tulle се Тркалаат 25 метри 15cm Гајтанот Туту Свадба Декорација Organza Ласерски DIY Занаети Роденден Материјали

2017 Сјајот Sequin Tulle се Тркалаат 25 метри 15cm Гајтанот Туту Свадба Декорација Organza Ласерски DIY Занаети

DEN 236.16
DEN 130.00

Количината на стоката
Тековен


Спецификации :
Материјал : Полиестер влакна
Чипка големина : прибл. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
Совршен за DIY ТУТУ Здолниште, Talble Тркачи, DIY Цвет, Свадба & Партија декорација итн. Ви благодариме за вашето разбирање. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
1 x Сјајот Sequin Tulle се Тркалаат
1. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Ние само брод да се потврди цел адреси.4"
Нето тежина : околу.
Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Убава додатоци за свадба или партија, се направи една убава и романтична атмосфера. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. 72g
Боја : Бела, Црна, Црвена, Сина, Црвена Роза, Виолетова, Светло Виолетова,Жолта
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-3мм се разликува поради прирачник за мерење.

Детални карактеристики

Шема:
Полна Боја
Повод:
Роденден,Забава,Големиот Настан,Куќа Се Движи,Божиќ
Бренд Име:
VKTECH
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Сјајот Sequin Tulle Се Тркалаат
Материјал:
Полиестер влакна

Слични производи

20pcs / број два големина(S,L) Застане kraft хартија nougat торба со јасни прозорец Подарок торба Колачиња, Бонбон

Фабриката штекер, Чиста рачно изработени, 100% Сосема Нов !100% hight квалитет,EMS бесплатен превозот обичај пер

Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Organza кесиГолемина : 15x20cmЗа микс Бои : Ние имаме повеќе од 20 бои во парк,�

Име : самолепливи Пластични Кеси Материјал : OPP Храна Gade Количина : 500pcs / број (+ / 2 парчиња) Големина : 10x10cm (1

Совршен за Декорација;Име : Мушка stringМатеријал : Акрил,Octagon обликДимензии : дијаметар приближно 10мм за ле

100pcs / многу13*11*9cm за Еднократна употреба добиток картон француски помфрит кутија Кокошка рајс цвет Снек �

Најбрзо време на испорака во рок од 3 дена за поголеми цел количество.1 за 1pcs1 Прифати прилагодено дизајн

Фабриката во режија.100% сосема нов и висок квалитет.Материјал : ХартијаГолемина : 8*7cmКоличина : 50 компјуте

Ве молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на

Нова Мода трговија на Големо 4 PCS / многу Прекрасна Божиќ Пеперутка Форма Топката Танцување Партија Маск�

50pcs / многу6.5*3.5*11.5 cm Kraft Подарок Кутија Козметички Шише Тегла Кутија Занает Подарок рачно изработени Сапу

Еден цел вклучуваат 50g ( Околу 600 парчиња)На quanities и тежина може да има отстапување.Секој од овие фантасти�

50pcs / многу30*40cm6color Неплетени патент торба Подарок торба Патување добие торба транспарентен вентил торба

2017 Топла Продажба на ПВЦ Животинско Волкот Лицето Маска со Губење на ноќта на Вештерките Партија Фенси �

Еден цел вклучуваат 50g ( Околу 800 парчиња)На quanities и тежина може да има отстапување.Совршен за Роденден ст�

100pcs / многу6*9cm Гроздобер Љубов мали обоени Бисер празни мини хартија, пликови свадба покана плик / gilt пли

Вие коментар е многу важно во нашите бизнис успех.Димензии : 12cm висока X 7cm широкдебелина : 8mmМатеријал : н�

100pcs / многу7 големини опции Бела Kraft Хартија Застане Zip Заклучување Торба со Јасни Прозорец Кафе Грав Чај

Ако имате било какви прашања,pls контактирајте со нас да се реши првКупувачот кои сакаат спорот и лоши ко�

Се враќа : ·Сите нашите предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање Ние ќе г�

100pcs / многу 8cm+15.5 см+5cm врежана organist плоштадот прозорец кутии ziplock торба храна кеси бесплатен превозотDescrip

Бесплатен Превозот 4pcs / многу Танцување Партија Топката Костим Cosplay мистериозен Око Маска, Реквизит ноќ�

Големина : Круг кол.26cmМерка Конверзија : 1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mmМатеријал : високо квалитетен материјал organ

Три крои во текот на единица со тројно крои.Кажете ни детали барања на објектот како форма,големина,боја

Please wait...