0
clear
  • DHL трговија на Големо Мат Бела / Златна Отвори Врвот Чиста Mylar Торба Снек Топлина Печат Вакуум Торба за Чај во Прав Алуминиумска Фолија за Пакување Торба
  • -20%
  • -20%
DHL трговија на Големо Мат Бела / Златна Отвори Врвот Чиста Mylar Торба Снек Топлина Печат Вакуум Торба за Чај во Прав Алуминиумска Фолија за Пакување Торба

DHL трговија на Големо Мат Бела / Златна Отвори Врвот Чиста Mylar Торба Снек Топлина Печат Вакуум Торба за

DEN 4656.00

Количината на стоката
Тековен


Материјал : Чиста алуминиумска фолија
Големина : 6*9cm( 2.4"x3.5") ) Внатрешна големина : 5*8.5 cm(2"x3.3")
8*12cm(3.1"x4.7") Внатрешна големина : 7*11.5 cm(2.8"x4.5")
10*15cm(3.9x5.9") Внатрешна големина : 9*14.5 cm (3.5"х5.7")
12*18cm(4.7"x7.1") Внатрешна големина : 10.5*17cm(4.1"x6.7")
Стил : Три-страна печат &Врвот отворање,
Функција : Нема мирис, Солза Рецка.
Употреба : Храна / Кафе / Бонбони / Чај / Суво овошје и Ореви / Исушени цвеќиња / Снек / Домаќинство / Прав
*Дали би сакале да се купат на големо, ве молиме контактирајте со нас преку Ali Express пораки!*
Ве молиме имајте во предвид дека : Со цел да се постигне ефектот на вакуум печат, ве молиме проверете ја вашата вакуум sealer може да вакуум овие светкави чанти, пред да нарачате (некои вакуум sealer само може да се правосмукалки со линии).
Превозот :
1. Сите нарачки ќе биде предаден во рок од 5 работни дена како ветување.
2. Ве молиме бидете сигурни дека правилно Брод-адреса е запишана пред да се проверува. Откако плаќање е завршен, вие може да не бидете во можност да го промените превозот адреса. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси.
Се враќа :
1. Ние се стави на купувачот задоволство на врвен приоритет. Ако не сте задоволни со вашите купувања, ние ќе бидеме среќни да се направи замена или рефундирање на објектот вкупната цена помалку Превозот и Ракувањето (S&H) пријава во рок од 30 дена од денот на вашите купувања.
2. За било Размена, за Наплата или Враќање на објектот мора да биде во оригинална состојба, вклучувајќи кутија, пакување, и сите додатоци или подароци.
3. Ве молиме овозможи до 7 работни дена за враќа да бидат обработени.
4. Превозот и Ракувањето (S&H) трошоци не се враќа.

Детални карактеристики

Подарок Торба Големина:
6x9cm 1800pcs, 8x12cm 1000pcs, 10x15cm 600pcs, 12x18cm 500pcs
Шема:
Полна Боја,Ниту Еден
Број На Модел На:
4 големини
Повод:
Роденден,Годишнина,Нова Година,Свадба & Ангажман
Бренд Име:
PABCK
Материјал:
Чиста Алуминиумска Фолија

Слични производи

Употреба : кармин пакување кутија Материјал : Висок квалитет на kraft paper Size : 2.5*2.5*7.8 cm answer : ___________________________ Not

Совети ( Купувачи Водич ) : Продавницата повеќето производи може да биде бесплатен превозот ,Ако е побара

Повеќе Други Бои за Вашата Подобро Референца,Повеќе Бои е Можно за вашиот прилагодите подобро​

Се враќа : ·Сите нашите предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање Ние ќе г

100 Pcs Бели Точки Транспарентен Матирано OPP Пластични Подарок Торба Свадба, Роденден Декорација Cookie Бонбо

Име : самолепливи Пластични Кеси Материјал : OPP Храна Gade Количина : 500pcs / број (+ / 2 парчиња) Големина : 10x10cm (1

10pcs / многу 12inch Латекс Надувување Балон Бела Боја Божиќ Свадба Партија јас ТЕ САКАМ Зборови Предлог Возд

Големина на секое ткиво хартија : 4.5"x13.5"(12x35cm)Бои на Располагање : Боја Табела 25 бои1bags една бојаВе молиме,

Ве молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на

Прекрасни Кристали Снег Форма Транспарентен Pendant Мода симпатична Свадба Партија Декорација, автомобил

100pcs / многу13*11*9cm за Еднократна употреба добиток картон француски помфрит кутија Кокошка рајс цвет Снек

4) Feed врати известување(ВАЖНО)Ние ќе остави позитивни повратни информации откако ќе ја добиете вашата ис

10pcs / многу Нови Шарени Пеперутка Хелиум Балони Балон Декорација Деца Партија Роденден, Свадба Партија С

100pcs / многу6*9cm Гроздобер Љубов мали обоени Бисер празни мини хартија, пликови свадба покана плик / gilt пли

10pcs / многу Три Големина(S M L ) Флорални Венец На Љубовта "Благодарам" Подарок Торба Рака Торба Високоодде

Кул крв енергија торба, може да се стави на вашиот омилен пијалок во торба Пиење пијалоци со оваа торба ќ

2017 Топла Продажба на ПВЦ Животинско Волкот Лицето Маска со Губење на ноќта на Вештерките Партија Фенси

100pcs / многу Празно Бела Црна Kraft Хартија Кутија За Лице Крем Козметички Тегла Накит Складирање Подарок К

Топ Одделение 100% Латекс на Животните Куче Главата Маска Дише Симпатична куче Маска За Маскарада Фенси О

Виси Партија Декорација 80"(20 CM) Ткиво Хартија Саќе Топки за Роденден, ГодишнинаМатеријал : 17 g / 28 g хартиј

1.Слики на овој декорација гумени ѕвезда2.Додатоци на&бои на овој декорација гумени ѕвезда3.Параметри То

Вие коментар е многу важно во нашите бизнис успех.Димензии : 12cm висока X 7cm широкдебелина : 8mmМатеријал : н

Совршен за Декорација;Име : Мушка stringМатеријал : Акрил,Octagon обликДимензии : дијаметар приближно 10мм за ле

50pcs / многу16*10.5*0.5 cm Празно Црно Бела Kraft Хартија Плик Разгледници Поздрав Картичка насловната Фотографиј

Најбрзо време на испорака во рок од 3 дена за поголеми цел количество.1 за 1pcs1 Прифати прилагодено дизајн

100pcs / многу 8cm+15.5 см+5cm врежана organist плоштадот прозорец кутии ziplock торба храна кеси бесплатен превозотDescrip

Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Organza кесиГолемина : 20x30cmКоличина и Бои : Тоа е Големо линкот , 100 компју

Големина : Круг кол.26cmМерка Конверзија : 1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mmМатеријал : високо квалитетен материјал organ

Please wait...