0
clear
  • Трговија на големо Organza Кеси 15x20cm,Drawable Свадба Подарок Перница & Пошта,200pcs/многу
  • -20%
  • -20%
Трговија на големо Organza Кеси 15x20cm,Drawable Свадба Подарок Перница & Пошта,200pcs/многу

Трговија на големо Organza Кеси 15x20cm,Drawable Свадба Подарок Перница & Пошта,200pcs/многу

DEN 1184.16
DEN 1019.00

Количината на стоката
Тековен


Состојба : 100% Сосема Нов
Материјал : Organza кеси
Големина : 15x20cm
За микс Бои : Ние имаме повеќе од 20 бои во парк,во нормален,ние спакувани 100pcs секоја боја, може да избере 2 видови на бои најмалку . Ве молиме оставете порака за бројот(1-22) како на сликата покажува боја за нас.
Ако нема пораки,ќе испрати само една боја во случаен избор или да се меша случајни бои
Drear Пријател,
Добредојдовте на нашата продавница!! Се надевам дека ќе имаат среќен шопинг тука.,Ние ќе ви испратиме голем бесплатен дар само слика од Екранот слика ќе го споделите !!
Додадете нашата продавница :
таму ќе биде e-mail за да ве информираме за сите нови пристигнување или попуст.
Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Детални карактеристики

Повод:
Свети Патрик,Роденден,ноќта на Вештерките,Забава,Свадба,Денот на Вљубените,Децата Ден,Денот на планетата Земја,Денот на Таткото,Годишнина,Назад На Училиште,април Будала Ден,Нова Година,Велигден,Божиќ,денот на Благодарноста
Бренд Име:
ЈАС'MFINE
Шема:
Никој
Број На Модел На:
Подароци Торба за Свадба Партија Cellophane Cookie Пластични Кеси Пакет за
is_customized:
No
Материјал:
Organza Кеси
Користат за:
Свадба&Партија&Накит
Големина:
15x20cm
боја:
Повеќе од 20 бои

Слични производи

Три крои во текот на единица со тројно крои.Кажете ни детали барања на објектот како форма,големина,боја

10pcs / многу Нови Шарени Пеперутка Хелиум Балони Балон Декорација Деца Партија Роденден, Свадба Партија С

СпецификацијаПрекрасен производи 1 Контролер со 8 видови на трепка режими може да се контролира 2...

Кул крв енергија торба, може да се стави на вашиот омилен пијалок во торба Пиење пијалоци со оваа торба ќ

Еден цел вклучуваат 50g ( Околу 600 парчиња)На quanities и тежина може да има отстапување.Секој од овие фантасти

10pcs / многу 12inch Латекс Надувување Балон Бела Боја Божиќ Свадба Партија јас ТЕ САКАМ Зборови Предлог Возд

10pcs / многу Три Големина(S M L ) Флорални Венец На Љубовта "Благодарам" Подарок Торба Рака Торба Високоодде

Еден цел вклучуваат 50g ( Околу 800 парчиња)На quanities и тежина може да има отстапување.Совршен за Роденден ст

Ако имате било какви прашања,pls контактирајте со нас да се реши првКупувачот кои сакаат спорот и лоши ко

4) Feed врати известување(ВАЖНО)Ние ќе остави позитивни повратни информации откако ќе ја добиете вашата ис

Совети ( Купувачи Водич ) : Продавницата повеќето производи може да биде бесплатен превозот ,Ако е побара

50pcs / многу30*35+5cm Неплетени патент торба Подарок торба Патување добие торба транспарентен чанта облека п

Фабриката штекер, Чиста рачно изработени, 100% Сосема Нов !100% hight квалитет,EMS бесплатен превозот обичај пер

100 Pcs Бели Точки Транспарентен Матирано OPP Пластични Подарок Торба Свадба, Роденден Декорација Cookie Бонбо

50pcs / многу Влага Доказ Застане Врвот Отвори Kraft Хартија Орган Торба Јасно Пластика Прозорец Торбичка за

Се враќа : ·Сите нашите предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање Ние ќе г

Please wait...