0
clear
  • 50pcs/многу-16*10.5*0.5 cm Празно Црно Бела Kraft Хартија Плик Разгледници Поздрав Картичка насловната Фотографија Пакување, Кутии
  • -20%
  • -20%
50pcs/многу-16*10.5*0.5 cm Празно Црно Бела Kraft Хартија Плик Разгледници Поздрав Картичка насловната Фотографија Пакување, Кутии

50pcs/многу-16*10.5*0.5 cm Празно Црно Бела Kraft Хартија Плик Разгледници Поздрав Картичка насловната Фотографија

DEN 1080.00
DEN 929.00

Количината на стоката
Тековен


50pcs/многу-16*10.5*0.5 cm Празно Црно Бела Kraft Хартија Плик Разгледници Поздрав Картичка насловната Фотографија Пакување, Кутии
Големина на : 16*10.5*0.5 cm / 6.2"*4.1"*0.2" Материјал : Висок квалитет на kraft хартија Количина : 50pieces/многу Бои : Kraft Кафеава, Црна, Бела Употреба : Може да се користи со разгледница маска, фото кутија, свадба партија покана картичка, деловни писма, подароци плик, пакување, итн.
*Ние ги испратите на кутија за да ви се рамни, треба да се свитка кутии себе, благодарам.
Drear Пријател,
Добредојдовте на нашата продавница!! Се надевам дека ќе имаат среќен шопинг тука.,Ние ќе ви испратиме голем бесплатен дар само слика од Екранот слика ќе го споделите !!
Додадете нашата продавница :
таму ќе биде e-mail за да ве информираме за сите нови пристигнување или попуст.
Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Детални карактеристики

Шема:
Никој
is_customized:
Yes
Материјал:
Картон
Повод:
Божиќ
Број На Модел На:
Kraft Хартија Плик Разгледници Поздрав Картичка Насловната Фотографија Пакување Кутија

Слични производи

50pcs / многу6.5*3.5*11.5 cm Kraft Подарок Кутија Козметички Шише Тегла Кутија Занает Подарок рачно изработени Сапу

Овој оглас е за пакет на Среќен 21 Роденден Розова & Сребрена Фолија Confetti Sprinkles.Секој од овие фантастични 1

Повеќе Други Бои за Вашата Подобро Референца,Повеќе Бои е Можно за вашиот прилагодите подобро​

Име : самолепливи Пластични Кеси Материјал : OPP Храна Gade Количина : 500pcs / број (+ / 2 парчиња) Големина : 10x10cm (1

SpecificatioУпотреба : Совршен за храна, кафе, ореви, шеќер, чај долгорочно чување кутија, колачиња пекарски то

Вие коментар е многу важно во нашите бизнис успех.Димензии : 12cm висока X 7cm широкдебелина : 8mmМатеријал : н�

Се враќа : ·Сите нашите предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање...

100pcs / многу 8cm+15.5 см+5cm врежана organist плоштадот прозорец кутии ziplock торба храна кеси бесплатен превозотDescrip

100pcs / многу Празно Бела Црна Kraft Хартија Кутија За Лице Крем Козметички Тегла Накит Складирање Подарок К�

10pcs / многу Нови Шарени Пеперутка Хелиум Балони Балон Декорација Деца Партија Роденден, Свадба Партија С

СпецификацијаПрекрасен производи 1 Контролер со 8 видови на трепка режими може да се контролира 2...

Употреба : кармин пакување кутија Материјал : Висок квалитет на kraft paper Size : 2.5*2.5*7.8 cm answer : ___________________________ Not

50pcs / многу30*40cm6color Неплетени патент торба Подарок торба Патување добие торба транспарентен вентил торба

100pcs / многу6*9cm Гроздобер Љубов мали обоени Бисер празни мини хартија, пликови свадба покана плик / gilt пли

Please wait...