0
clear
  • 50pcs/многу-30*35+5cm Не-плетени патент торба Подарок рачна ташна за Патување складирање торба за облека, торби
  • -20%
  • -20%
50pcs/многу-30*35+5cm Не-плетени патент торба Подарок рачна ташна за Патување складирање торба за облека, торби

50pcs/многу-30*35+5cm Не-плетени патент торба Подарок рачна ташна за Патување складирање торба за облека, торби

DEN 1392.00
DEN 1197.00

Количината на стоката
Тековен


50pcs/многу-30*35+5cm Не-плетени патент торба Подарок торба Патување добие торба транспарентен чанта облека пакување кеси
Големина : 30*35+5cm (прибл. 11.7 "*13.65 "+1.95" 1cm=0.39 инчи) Материјал : 6 свила CPP + Не-плетени ткаенини Количина : 50pieces/многу за Употреба : Здолниште,панталони,џемпери итн Не-плетени ткаенини боја : Бела, Црна, црвена Роза, Беж, Розова, Сива
Едната страна е транспарентен CPP, на другата страна е не-плетени ткаенини.
*Облека во чантата само за референца.
*Од чорапи до долу јакна, торба ги исполнува сите ваши потреби.
Drear Пријател,
Добредојдовте на нашата продавница!! Се надевам дека ќе имаат среќен шопинг тука.,Ние ќе ви испратиме голем бесплатен дар само слика од Екранот слика ќе го споделите !!
Додадете нашата продавница :
таму ќе биде e-mail за да ве информираме за сите нови пристигнување или попуст.
Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Детални карактеристики

боја:
Беж, Розова, Црвена Роза, Црна, Сива, Бела
Повод:
Денот на планетата земја,Партија,Кинеската Нова Година,Свадба,Божиќ,денот на Благодарноста,Децата Ден
Бренд Име:
ЈАС'MFINE
Шема:
Никој
Број На Модел На:
Не-плетени патент торба Подарок рачна ташна за Патување складирање торба за облека, торби
Материјал:
Не-плетени Ткаенини

Слични производи

Димензија : 10cm*15cm, 3.9"*5.9" Водоотпорен, топлина печат Совршен за храна кафе долгорочно чување Може да се ко

Најбрзо време на испорака во рок од 3 дена за поголеми цел количество.1 за 1pcs1 Прифати прилагодено дизајн

100pcs / многу13*11*9cm за Еднократна употреба добиток картон француски помфрит кутија Кокошка рајс цвет Снек

50pcs / многу Влага Доказ Застане Врвот Отвори Kraft Хартија Орган Торба Јасно Пластика Прозорец Торбичка за

Име : самолепливи Пластични Кеси Материјал : OPP Храна Gade Количина : 500pcs / број (+ / 2 парчиња) Големина : 10x10cm (1

Еден цел вклучуваат 50gНа quanities и тежина може да има отстапување.Совршен за Роденден страни овие домот sprin

Совршен за Декорација;Име : Мушка stringМатеријал : Акрил,Octagon обликДимензии : дијаметар приближно 10мм за ле

Кул крв енергија торба, може да се стави на вашиот омилен пијалок во торба Пиење пијалоци со оваа торба ќ

Еден цел вклучуваат 50g ( Околу 600 парчиња)На quanities и тежина може да има отстапување.Совршен за Роденден ст

Еден цел вклучуваат 50g ( Околу 800 парчиња)На quanities и тежина може да има отстапување.Совршен за Роденден ст

Еден цел вклучуваат 50g ( Околу 600 парчиња)На quanities и тежина може да има отстапување.Секој од овие фантасти

Употреба : кармин пакување кутија Материјал : Висок квалитет на kraft paper Size : 2.5*2.5*7.8 cm answer : ___________________________ Not

Вие коментар е многу важно во нашите бизнис успех.Димензии : 12cm висока X 7cm широкдебелина : 8mmМатеријал : н

Големина на секое ткиво хартија : 4.5"x13.5"(12x35cm)Бои на Располагање : Боја Табела 25 бои1bags една бојаВе молиме,

10pcs / многу Три Големина(S M L ) Флорални Венец На Љубовта "Благодарам" Подарок Торба Рака Торба Високоодде

Виси Партија Декорација 80"(20 CM) Ткиво Хартија Саќе Топки за Роденден, ГодишнинаМатеријал : 17 g / 28 g хартиј

Бесплатен Превозот 4pcs / многу Танцување Партија Топката Костим Cosplay мистериозен Око Маска, Реквизит ноќ

10pcs / многу Нови Шарени Пеперутка Хелиум Балони Балон Декорација Деца Партија Роденден, Свадба Партија С

Фабриката штекер, Чиста рачно изработени, 100% Сосема Нов !100% hight квалитет,EMS бесплатен превозот обичај пер

Please wait...