0
clear
  • 10pcs/многу-10*10*22cm Преносни јаже kraft подарок кутија бисквити бонбони кутија снек специјалност сув чај складирање кутија DIY Занает пакување
  • -20%
  • -20%
10pcs/многу-10*10*22cm Преносни јаже kraft подарок кутија бисквити бонбони кутија снек специјалност сув чај складирање кутија DIY Занает пакување

10pcs/многу-10*10*22cm Преносни јаже kraft подарок кутија бисквити бонбони кутија снек специјалност сув чај

DEN 815.52
DEN 701.00

Количината на стоката
Тековен


10pcs/многу-10*10*22cm Преносни јаже kraft подарок кутија бисквити бонбони кутија снек специјалност сув чај пакување кутија DIY Печење пакување
Голема Големина : 10*10*22cm (прибл. 3.9"*3.9"*8.6" ) Мала Големина : 10*10*13cm (прибл. 3.9"*3.9"*5.1" ) Материјал : Kraft хартија Количина : 10pieces/многу
Ние ги испратите на кутија за да ви се рамни, треба да се свитка кутии себе, благодарам.
*Трудот полето е празно, без било какви печати и ги красат . Можете да ги красат со лепило налепници, етикети, панделки и сл. ( Ви испраќаме јаже, како подароци. )
Drear Пријател,
Добредојдовте на нашата продавница!! Се надевам дека ќе имаат среќен шопинг тука.,Ние ќе ви испратиме голем бесплатен дар само слика од Екранот слика ќе го споделите !!
Додадете нашата продавница :
таму ќе биде e-mail за да ве информираме за сите нови пристигнување или попуст.
Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Детални карактеристики

боја:
10x10x22cm, 10x10x13cm
Број На Модел На:
Подарок Кутии & кеси
Шема:
Никој
Материјал:
Картон
Повод:
Божиќ

Слични производи

Совршен за Декорација;Име : Мушка stringМатеријал : Акрил,Octagon обликДимензии : дијаметар приближно 10мм за ле

100pcs / многу 8cm+15.5 см+5cm врежана organist плоштадот прозорец кутии ziplock торба храна кеси бесплатен превозотDescrip

10pcs / многу 12inch Латекс Надувување Балон Бела Боја Божиќ Свадба Партија јас ТЕ САКАМ Зборови Предлог Возд

Употреба : кармин пакување кутија Материјал : Висок квалитет на kraft paper Size : 2.5*2.5*7.8 cm answer : ___________________________ Not

Еден цел вклучуваат 50gНа quanities и тежина може да има отстапување.Совршен за Роденден страни овие домот sprin

50pcs / многу6.5*3.5*11.5 cm Kraft Подарок Кутија Козметички Шише Тегла Кутија Занает Подарок рачно изработени Сапу

Бидејќи Поштенските услуги се разликуваат од различни области Ние ќе соработуваме со вас да го реши се

Еден цел вклучуваат 50g ( Околу 600 парчиња)На quanities и тежина може да има отстапување.Секој од овие фантасти

100pcs / многу6*9cm Гроздобер Љубов мали обоени Бисер празни мини хартија, пликови свадба покана плик / gilt пли

100pcs / многу Празно Бела Црна Kraft Хартија Кутија За Лице Крем Козметички Тегла Накит Складирање Подарок К

СпецификацијаПрекрасен производи 1 Контролер со 8 видови на трепка режими може да се контролира 2...

Еден цел вклучуваат 50g ( Околу 800 парчиња)На quanities и тежина може да има отстапување.Совршен за Роденден ст

Ако имате било какви прашања,pls контактирајте со нас да се реши првКупувачот кои сакаат спорот и лоши ко

Три крои во текот на единица со тројно крои.Кажете ни детали барања на објектот како форма,големина,боја

Виси Партија Декорација 80"(20 CM) Ткиво Хартија Саќе Топки за Роденден, ГодишнинаМатеријал : 17 g / 28 g хартиј

50pcs / многу30*40cm6color Неплетени патент торба Подарок торба Патување добие торба транспарентен вентил торба

Име : самолепливи Пластични Кеси Материјал : OPP Храна Gade Количина : 500pcs / број (+ / 2 парчиња) Големина : 10x10cm (1

Големина на секое ткиво хартија : 4.5"x13.5"(12x35cm)Бои на Располагање : Боја Табела 25 бои1bags една бојаВе молиме,

10pcs / многу Три Големина(S M L ) Флорални Венец На Љубовта "Благодарам" Подарок Торба Рака Торба Високоодде

Вие коментар е многу важно во нашите бизнис успех.Димензии : 12cm висока X 7cm широкдебелина : 8mmМатеријал : н

100pcs / многу13*11*9cm за Еднократна употреба добиток картон француски помфрит кутија Кокошка рајс цвет Снек

1.Слики на овој декорација гумени ѕвезда2.Додатоци на&бои на овој декорација гумени ѕвезда3.Параметри То

Еден цел вклучуваат 50g ( Околу 600 парчиња)На quanities и тежина може да има отстапување.Совршен за Роденден ст

ве молиме да ни покаже слики први .Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и телефонски број се точн

4) Feed врати известување(ВАЖНО)Ние ќе остави позитивни повратни информации откако ќе ја добиете вашата ис

Овој оглас е за пакет на Среќен 21 Роденден Розова & Сребрена Фолија Confetti Sprinkles.Секој од овие фантастични 1

Фабриката во режија.100% сосема нов и висок квалитет.Материјал : ХартијаГолемина : 8*7cmКоличина : 50 компјуте

Please wait...