0
clear
  • 1pcs Примерок Злато Црвени Ласерски Сече Луксузни Флора Свадба Покани Картичка Домот Дијамант Чипка Корист Свадба Настан & Партија Материјали
  • -20%
  • -20%
1pcs Примерок Злато Црвени Ласерски Сече Луксузни Флора Свадба Покани Картичка Домот Дијамант Чипка Корист Свадба Настан & Партија Материјали

1pcs Примерок Злато Црвени Ласерски Сече Луксузни Флора Свадба Покани Картичка Домот Дијамант Чипка Корист

DEN 71.52
DEN 47.00

Количината на стоката
Тековен

Најбрзо време на испорака во рок од 3 дена за поголеми цел количество.1 за 1pcs
1. Прифати прилагодено дизајн и OEM цел. Повеќето од објектите се чува во големи акции за продажба. Сигурен квалитет и прифатлива цена. Директна продажба од нашата фабрика на клиентите, може да заштедите повеќе пари за производ на трошоците. Ако ви треба добра итно,ве молиме контактирајте со нас да изберете брза испорака начин како што курирската служба DHL/EMS и плаќаат повеќе за дополнителни превозот надомест .
на коверти листата на линкот што следи :
Забелешка : Повеќе од 50pcs ќе нуди печатење , и ако ви треба печатење , pls контакт со мене , и ви треба екстра плата за печатење чини $ 0.ОПИС
1pcs Примерок Ласерски Сече Свадба Покани Картичка Опис
Точка Бр : YC041/YC042
Материјал : Хартија одбор Боја : Како на Сл Големина : 185*127mm Тежина : 28g/set
Пакет : Надвор картички & 2 пати во Внатрешноста картички (не вклучуваат коверти)
Топло Совет :
1.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации,ние ќе ви обезбеди најдобра услуга .
ако ви треба коверти , треба екстра цел тоа ,pls контакт со мене ,ти благодарам.
Вашето задоволство е наша најголема мотивација 1.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во бојата на ѕвонење на страницата фото и вистинскиот објект.Понекогаш времето на испорака можеби задоцнување поради строгите обичај инспекција или времето проблем,ве Молиме да се чека patienly . Професионална производителот на рачно изработени Цветни 7.Ве молиме оставете малку се разликува поради прирачник за мерење,над димензии се само за референца. Повеќе од 20 години искуство во рачно изработени Цветни индустрија.Тоа обично трае околу 15-45days за вашата нарачка пристигне од Кина пост воздух mail,
2.

Детални карактеристики

Големина:
185x127 mm
Музика:
No
Стил:
Фестивали
празник:
Денот на благодарноста,Денот на Вљубените,Свадба & Ангажман,Свадба,Нова Година,Универзална,Годишнина,забава,Роденден
Шема:
Виткање Тип
Бренд Име:
слатка направени
Број На Модел На:
YC041/YC042
Картичка Формати:
Укината
Дизајн И Шема:
шупливи
Материјал:
На високо-одделение хартија
картичка големина:
185*127mm
Процесот:
Печатење,топол печат,свила екран,конкавна
Купувачот забелешка:
Ако пивце текстот,ве молиме оставете порака
is_customized:
Yes
картичка тежина:
28g/set
Коверти:
Не Вклучуваат
Настан & Партија Ставка Type:
Покана Картичка

Слични производи

Еден цел вклучуваат 50g ( Околу 800 парчиња)На quanities и тежина може да има отстапување.Совршен за Роденден ст

Фабриката во режија.100% сосема нов и висок квалитет.Материјал : ХартијаГолемина : 8*7cmКоличина : 50 компјуте

100pcs / многу13*11*9cm за Еднократна употреба добиток картон француски помфрит кутија Кокошка рајс цвет Снек

Кул крв енергија торба, може да се стави на вашиот омилен пијалок во торба Пиење пијалоци со оваа торба ќ

Големина на секое ткиво хартија : 4.5"x13.5"(12x35cm)Бои на Располагање : Боја Табела 25 бои1bags една бојаВе молиме,

100pcs / многу Празно Бела Црна Kraft Хартија Кутија За Лице Крем Козметички Тегла Накит Складирање Подарок К

Димензија : 10cm*15cm, 3.9"*5.9" Водоотпорен, топлина печат Совршен за храна кафе долгорочно чување Може да се ко

Еден цел вклучуваат 50gНа quanities и тежина може да има отстапување.Совршен за Роденден страни овие домот sprin

50pcs / многу Влага Доказ Застане Врвот Отвори Kraft Хартија Орган Торба Јасно Пластика Прозорец Торбичка за

Повеќе Други Бои за Вашата Подобро Референца,Повеќе Бои е Можно за вашиот прилагодите подобро​

Нова Мода трговија на Големо 4 PCS / многу Прекрасна Божиќ Пеперутка Форма Топката Танцување Партија Маск

Еден цел вклучуваат 50g ( Околу 600 парчиња)На quanities и тежина може да има отстапување.Секој од овие фантасти

10pcs / многу Нови Шарени Пеперутка Хелиум Балони Балон Декорација Деца Партија Роденден, Свадба Партија С

10pcs / многу Три Големина(S M L ) Флорални Венец На Љубовта "Благодарам" Подарок Торба Рака Торба Високоодде

Се враќа : ·Сите нашите предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање...

Прекрасни Кристали Снег Форма Транспарентен Pendant Мода симпатична Свадба Партија Декорација, автомобил

Големина : Круг кол.26cmМерка Конверзија : 1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mmМатеријал : високо квалитетен материјал organ

Овој оглас е за пакет на Среќен 21 Роденден Розова & Сребрена Фолија Confetti Sprinkles.Секој од овие фантастични 1

SpecificatioУпотреба : Совршен за храна, кафе, ореви, шеќер, чај долгорочно чување кутија, колачиња пекарски то

Одобрението за промет на големо или мало, ќе може да снимите повеќе од 10% 20% пари на вашите трошоци...

СпецификацијаПрекрасен производи 1 Контролер со 8 видови на трепка режими може да се контролира 2...

100 Pcs Бели Точки Транспарентен Матирано OPP Пластични Подарок Торба Свадба, Роденден Декорација Cookie Бонбо

Ако имате било какви прашања,pls контактирајте со нас да се реши првКупувачот кои сакаат спорот и лоши ко

50pcs / многу6.5*3.5*11.5 cm Kraft Подарок Кутија Козметички Шише Тегла Кутија Занает Подарок рачно изработени Сапу

Ние ќе ви обезбеди упатства за примање замена или враќање на вашиот објект за наплата ако објектот е пот

Бесплатен Превозот 4pcs / многу Танцување Партија Топката Костим Cosplay мистериозен Око Маска, Реквизит ноќ

Бидејќи Поштенските услуги се разликуваат од различни области Ние ќе соработуваме со вас да го реши се

20pcs / број два големина(S,L) Застане kraft хартија nougat торба со јасни прозорец Подарок торба Колачиња, Бонбон

Please wait...