0
clear
  • Нова Година водоотпорен Гарланд LED Божиќ цветен светлина string светилка 10 m 100 LED диоди 220V со ЕУ за полнач 8 лесни начини
  • -20%
  • -20%
Нова Година водоотпорен Гарланд LED Божиќ цветен светлина string светилка 10 m 100 LED диоди 220V со ЕУ за полнач 8 лесни начини

Нова Година водоотпорен Гарланд LED Божиќ цветен светлина string светилка 10 m 100 LED диоди 220V со ЕУ

DEN 335.52
DEN 288.00

Количината на стоката
Тековен


Спецификација
Прекрасен производи 1. Контролер со 8 видови на трепка режими може да се контролира 2. Заштеда на енергија 3. Долг живот(50000h) 4. Висока осветленост 5. Ладно извор на светлина(Не е лесно треска) 6. 10m 100 фитил(led) 7. Смола материјал безопасни за човечкото тело не е лесно да се оштетат 8. Со приклучок за полнач, можете да се поврзете 10 светлина стрингови заедно. 9. Делот со опашката приклучок : Вие не може да направи неколку string светла поврзани меѓу себе заедно, јавно приклучокот, многу погодно. 10. Со цел да се израмни со фестивалот, започнете превозот во рок од 24 часа. 11. Дожд доказ , може да се користи на отворено.
Изберете овој производ ќе добие : 1.A10 метар 100 LED боја, ќе се определи Божиќ LED светло string. 2.8 светкави режим контролер и приклучок за полнач.
Слики
Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Детални карактеристики

боја:
Маслиново Ладно Троа, Топло Троа, Виолетова, Црвена, Сина, Зелена, Розова
Број На Модел На:
LED
Повод:
Денот на таткото,денот на Благодарноста,Свадба,ноќта на Вештерките,Велигден

Слични производи

1.Слики на овој декорација гумени ѕвезда2.Додатоци на&бои на овој декорација гумени ѕвезда3.Параметри То

Ако имате било какви прашања,pls контактирајте со нас да се реши првКупувачот кои сакаат спорот и лоши ко

100 Pcs Бели Точки Транспарентен Матирано OPP Пластични Подарок Торба Свадба, Роденден Декорација Cookie Бонбо

Кул крв енергија торба, може да се стави на вашиот омилен пијалок во торба Пиење пијалоци со оваа торба ќ

Големина на секое ткиво хартија : 4.5"x13.5"(12x35cm)Бои на Располагање : Боја Табела 25 бои1bags една бојаВе молиме,

Ние исто така, обезбеди 12месечно бесплатно одржување Купувачот треба да го врати производот во оригина

Еден цел вклучуваат 50gНа quanities и тежина може да има отстапување.Совршен за Роденден страни овие домот sprin

Топ Одделение 100% Латекс на Животните Куче Главата Маска Дише Симпатична куче Маска За Маскарада Фенси О

Еден цел вклучуваат 50g ( Околу 800 парчиња)На quanities и тежина може да има отстапување.Совршен за Роденден ст

ве молиме да ни покаже слики први .Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и телефонски број се точн

Големина : Круг кол.26cmМерка Конверзија : 1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mmМатеријал : високо квалитетен материјал organ

10pcs / многу 12inch Латекс Надувување Балон Бела Боја Божиќ Свадба Партија јас ТЕ САКАМ Зборови Предлог Возд

Фабриката во режија.100% сосема нов и висок квалитет.Материјал : ХартијаГолемина : 8*7cmКоличина : 50 компјуте

Повеќе Други Бои за Вашата Подобро Референца,Повеќе Бои е Можно за вашиот прилагодите подобро​

Димензија : 10cm*15cm, 3.9"*5.9" Водоотпорен, топлина печат Совршен за храна кафе долгорочно чување Може да се ко

Употреба : кармин пакување кутија Материјал : Висок квалитет на kraft paper Size : 2.5*2.5*7.8 cm answer : ___________________________ Not

4) Feed врати известување(ВАЖНО)Ние ќе остави позитивни повратни информации откако ќе ја добиете вашата ис

100pcs / многу6*9cm Гроздобер Љубов мали обоени Бисер празни мини хартија, пликови свадба покана плик / gilt пли

Три крои во текот на единица со тројно крои.Кажете ни детали барања на објектот како форма,големина,боја

Име : самолепливи Пластични Кеси Материјал : OPP Храна Gade Количина : 500pcs / број (+ / 2 парчиња) Големина : 10x10cm (1

Еден цел вклучуваат 50g ( Околу 600 парчиња)На quanities и тежина може да има отстапување.Секој од овие фантасти

Бидејќи Поштенските услуги се разликуваат од различни области Ние ќе соработуваме со вас да го реши се

Бесплатен Превозот 4pcs / многу Танцување Партија Топката Костим Cosplay мистериозен Око Маска, Реквизит ноќ

100pcs / многу13*11*9cm за Еднократна употреба добиток картон француски помфрит кутија Кокошка рајс цвет Снек

Виси Партија Декорација 80"(20 CM) Ткиво Хартија Саќе Топки за Роденден, ГодишнинаМатеријал : 17 g / 28 g хартиј

50pcs / многу6.5*3.5*11.5 cm Kraft Подарок Кутија Козметички Шише Тегла Кутија Занает Подарок рачно изработени Сапу

Please wait...